19.8 C
Київ
12.06.2026
Ірпінь Карантин

Інфекційне відділення Ірпінської міської лікарні в Бучі почало приймати хворих на COVID-19

Напередодні Департамент охорони здоров’я КОДА дав відповідне погодження. І вже вчора ввечері карета швидкої допомоги доставила туди першого хворого на коронавірус, стверджує Маркушин, – це 38-річний чоловік з Ірпеня. Діагноз підтверджений ПЛР-тестуванням. Стан середньої важкості, тобто він потребує кисню, повідомляє Мирослава Скорик.

Загалом по місту – плюс 2 нові випадки. На лабораторному дослідженні перебуває 49 зразків пацієнтів, у 125 випадках – Covid-19 не підтверджено.

#КиївськийРегіон #Київщина #Ірпінь

Схожі записи

«Муніципальна варта» Ірпеня штрафуватиме за порушення карантину

Контракт з директором медичного центру у Бородянці продовжено

Вагітну жінку з Ірпеня з підозрою на коронавірус ізолювали у пологовому Ворзеля

Напишіть коментар