fbpx
30.2 C
Київ
01.08.2021
КОДА Коцюбинське

Коцюбинське другий без води із-за пошкодження водогону при ремонті

Чому другу добу Коцюбинське без води? УЖКГ каже, що під час виконання реконструкції водогіну підрядник пошкодив каналізаційний колектор, – роз’яснює у своїй публікації на папліку “Громада Коцюбинського” Ольга Матюшина.
роботи замовила КОДА
Дані роботи, начебто, замовила Київська обласна державна адміністрація.
У мене питання – де проект на роботи? Пошкодити каналізаційний колєктор – це не телефоний дріт. Перш ніж приступити до розриття підрядник мав би мати 500-ку карту і схему розриття погоджену всіма службами. Біля труби каналізаційного колєктору на вулиці Лісовій проходить газова труба, дивно як її не зачіпили, коли проводили заміну колєктора в 2016му в цьому місці капали вручну обрежно щоб не зачіпити газову трубу, – цікавиться Ольга Матюшина.
У мене питання. де проект на роботи? Пошкодити каналізаційний колєктор – це не телефоний дріт – цікавиться Матюшина
Також сьогодні Службою державної охорони нацпарку “Голосіївський” встановлено порушення природоохоронного законодавства, – повідомляється на фейсбук-сторінці “Голосіївський – #НашНацПарк”.
Був встановлений факт забруднення каналізаційних нечистотами території природно-заповідного фонду на площі 90 м.кв., складування бетонних кілець та заїзд важкої техніки.
За данним фактом складений акт та надані пояснення поліції землекористувачем
Підписуйтеся на Telegram-канал “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L
Фото з фейсбук-сторінки “Голосіївський – #НашНацПарк”

Схожі записи

КОДА провела виїзну нараду в Броварах щодо скандального ЖК «Діамант»

На Київщині 10 пацієнтів вже одужали від коронавірусу

Якість доріг Київщини під загрозою. Розроблена Укравтодором методологія проведення закупівель негативно вплине на якість їх будівництва

Напишіть коментар