23.7 C
Київ
23.07.2024
Волонтерство Релігія

Єврейська громада у Києві надала допомогу нужденним

Єврейська громада міста Києва, якою керує рабин Моше Реувен Асман, продовжує підтримувати тих, хто особливо потребує турботи і підтримки, – повідомляє Об’єднана єврейська община України.

Співробітники та волонтери єврейської громади допомогли організувати та здійснити дуже важливу гуманітарну видачу напередодні свята Шавуот 5784.

Нехай наші зусилля будуть прикладом любові та співчуття, які Він вчить нас проявляти до ближніх – моше асман

Рабин Моше Асман підкреслив, що тільки спільними зусиллями можна досягти значущих результатів і підтримати тих, хто цього потребує. Видача допомоги була здійснена Єврейською громадою в Центральній синагозі Києва та центрах допомоги Anatevka Help Center, що відкрили свої двері для тих, хто шукав підтримку у цей нелегкий період.

Шавуот не має якихось специфічних символів і заповідей — з усіх єврейських свят він такий єдиний. Але певні традиції склалися: прийнято їсти молочне; будинок та синагогу прикрашають зеленню; у ніч напередодні вивчають Тору.

У Шавуот читають зі Сувою Тори уривок про проголошення Десяти промов народу, що зібрався. На це читання приходять усі, приносять навіть немовлят. Стародавній звичай — читати у Шавуот Мегілат Рут.

Раніше в ексклюзивному коментарі журналісту “Київського регіону” Євгену Цяпенку Головний рабин України Моше Асман заявив, що: “Коли не пам’ятають минуле, то роблять помилки на майбутнє. Урок Бабиного Яру“:

Підписуйтеся на наші новини:

 

Миронівка вимагає змін: стадіон “Колос” перебуває в катастрофічному стані

Підписуйтеся на наші новини:

Схожі записи

Скульптуру присвячену Григорію Сковороді встановлять у центрі Києва  

В музеї Трипілля відкрилася резиденція Святого Миколая. ВІДЕО

Релігійна громада села на Київщині позбулася московського попа

Напишіть коментар