21 C
Київ
31.05.2024
Бородянка Відбудова країни

У Бородянці проводиться капітальний ремонт адміністративної будівлі

Бородянка є одним з найбільш постраждалих населених пунктів в ході повномасштабного вторгнення росії в Україну. Були знищені майже всі ключові будівлі адміністративної інфраструктури, суттєво зруйновано або пошкоджено житловий фонд.

На початку березня 2022 року російський снаряд влучив в адмінбудівлю Бородянської селищної ради. В результаті пошкоджень зазнали: опори між 2 та 3 поверхом, стіни та внутрішні перегородки, вікна, двері, інженерні мережі та обладнання повністю знищені, – повідомляє голова Служби відновлення і розвитку інфраструктури у Київській області Руслан Нічик.


Капітально ремонтується будівля з урахуванням заходів інклюзивності та енергоефективності і це є важливим кроком для забезпечення належних та комфортних умов для надання адміністративних послуг мешканцям громади та роботи працівників.

Будівельники вже завершили частину робіт на другому поверсі, включаючи заливку самовирівнювальної стяжки підлоги, підсилення простінка, мурування цегляних перегородок на 3 поверсі та підсилення плити перекриття.

Зараз ведуться роботи із заміни систем опалення та електропостачання, монтажу віконних конструкцій, внутрішнього та зовнішнього демонтажу. Працюють будівельники і над відновленням пошкодженого зовнішнього оздоблення фасаду.

Підписуйтеся на наші новини:

Підписуйтеся на наші новини:

Схожі записи

На честь українського документаліста назвали школу мистецтв у Бородянці

На розмір компенсації за знищене війною майно можуть ввести ліміти

У Бородянці відбудували інклюзивно-ресурсний центр

Напишіть коментар