22 C
Київ
18.06.2024
Бишів Київський регіон Сільська рада

Територію сільської ради у Бишеві забудували незаконно – адвокат Титикало

Навесні минулого року окупанти, майже повністю, знищили адміністративні будівлі у селі Бишів, яка є центром Бишівської сільської територіальної громади. І лише уявіть – коли керівництво Громади на чолі з Іваном Рознаєм розробило проєкт відбудови сільської ради, з’ясувалося, що частина зруйнованого приміщення будівлі, а саме аптека на першому поверсі, знаходилася у власності приватних осіб.

Внаслідок ракетного обстрілу наша адміністративна будівля була зруйнована. Коли ще у 2022 році ми почали проєктування нового приміщення сільської ради, то виявилося, що частина приміщення у 60 кв.м. належить не сільській раді, а підприємцям Цисаренку та Шаповаленку, – пояснює Іван Рознай, голова сільської ради Бишева.

Поки готувався проєкт відновлення сільської ради, підприємці добудували до “своїх” 60 кв.м. ще півтора поверхи, утворивши окремо розташовану будівлю.

підприємці добудували ще півтора поверхи,

утворивши окремо розташовану будівлю

Нахабству, з яким це будувалося, дивується і сільський голова: “Побудовано без жодних документів. Без наявності земельної ділянки, без наявності права власності на цю надбудову. Все що збудовано вище їх приватної власності у 60 кв.м. це незаконне будівництво”, – впевнений Іван Рознай.

ВІДЕО:

Приватизація відбулася ще за минулого керівництва села. Більш того, як стверджує депутат Київської обласної ради Роман Титикало, власник цього приміщення самовільно, без будь-яких дозвільних документів, на місці сільської ради збудував НОВУ ДВОПОВЕРХОВУ будівлю.

Це ставить під загрозу відновлення сільської ради та ЦНАПу, – адвокат Роман Титикало

Цей величезний будинок ставить під загрозу відновлення сільської ради, ЦНАПу та інших необхідних адміністративних організацій Бишівської громади, – дивується тому, що відбувається у Бишеві Роман Титикало.

Докладніше про ситуацію у коментарі адвоката Романа Титикала журналісту “Київського регіону” Євгену Цяпенку.

ВІДЕО:

Редакція медіапроєкту “Київський регіон” сподіваються, що осторонь від цієї ганебної ситуації не опиняться ні Київська обласна державна адміністрація, ні Київська обласна рада, ні Київська обласна прокуратура.

А Державній інспекція архітектури та містобудування України тут варто прямо довести, що свій хліб з маслом вони їдять не дарма.

#КиївськаОбласть #Бишів #сільськарада #Цисаренко #Шаповаленко #незаконнебудівництво #приватизувалисільраду #КиївськаОбласнаДержавнаАдміністрація #КиївськаОбласнаРада  #КиївськаОбласнаПрокуратура #ПоліціяКиївськоїОбласті #СлужбаБезпекиУкраїни  #ДержавнаІнспекціяАрхітектуриТаМістобудуванняУкраїни #ДІАМ

Підписуйтеся на наші новини:

Хабарництво у лікарні в Українці? ВІДЕО

Цей дикий випадок в Українці наявно демонструє, як деяким лікарям важко усвідомити, що вони мають працювати задля пацієнта, а не пацієнт заходить до них в кабінет задля їх особистого лікарського блага. Тим більше, що зарплати у сімейних лікарів вже досить пристойні.

Отже, батько з сином прийшли на прийом до сімейного лікаря Юрія Піньозі (КНП Української міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги», директор Юрій Тимченко). Потрібна була звичайна стандартна довідка для сина, що він може відвідувати заняття з фізкультури у школі. Лікар Піньозя, не оглянувши школяра, вигнав його з кабінету, сказавши, що йому треба “дещо” обговорити з батьком.

Далі лікар, швидко підготувавши довідку і повідомивши про це батька ще кілька хвилин під різними приводами не віддавав батьку довідку, явно натякаючи на “щось”. Батько, зважаючи на дуже дивну хамську поведінку доктора – ігнорував його натяки, аж поки у лікаря не витримали нерви.

ВІДЕО:

Вже після публікації відео до редакції “Київського регіону” вже надходять відгуки, в яких жителі Українки також свідчать про свій досвід “дивної” поведінки Юрія Піньозі під час лікарського прийому. При чому це стосується, як працівників міськради, так і членів сімей військовослужбовців.

Так, староста села Великі Дмитровичі Світлана Божко згадує, що Піньозю “з тріском вигнали з роботи в амбулаторіх села” і сумнівається, що його нинішній керівник Юрій Тимченко якимось чином його покарає, адже сам і допоміг Піньозі працевлаштуватися у лікарні в Українці. До цього, за інформацією “Київського регіону”, лікаря Юрія Піньозю рішенням сесії  звільнили з села Підгірці.

Також, у громадській організації “Трипільський край” звернули увагу на кадр з відео, на якому видно домашню консервацію, яку залишила у кабінеті старенька жіночка, яка була на попередньому прийомі у лікаря Піньозі.

у лівому куті кадру – домашня консервація, яку залишила у кабінеті старенька жіночка, яка була на попередньому прийомі у лікаря Піньозі

А є і такі коментарі, в яких прямо звинувачують лікаря у хабарництві. Так, Diana Kasyanuk стверджує, що хабар вимагався прямим текстом!

Житель міста Українка Микола Мусієнко висловив солідарність відвідувачу, який “не дав хабаря лікарю-корупціонеру”, а також заявив, що негайно розірве свій договір з сімейним лікарем Юрієм Піньозею з формулюванням “з причини недовіри до лікаря і його низькому морально-етичному рівню та хамського відношення до пацієнтів”:


Скарга на дії Юрія Піньозі вже передана його безпосередньому керівнику, директору КНП Української міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Юрію Тимченку.

#Хабарництво? #Українка #КиївськаОбласть #ПервиннаЛанкаМедицини #ЮрійПіньозя #ЮрійТимченко

Підписуйтеся на наші новини:

КОЛИ НЕ ПАМ‘ЯТАЮТЬ МИНУЛЕ, ТО РОБЛЯТЬ ПОМИЛКИ НА МАЙБУТНЄ

Урок Бабиного Яру – це те, що світ був байдужим до теми Холокосту, – заявив Головний рабин України Моше Асман в ексклюзивному коментарі журналісту “Київського регіону” Євгену Цяпенку.

Коли почалася Друга Світова війна, багато хто думав, що біда пройде мимо них. На жаль, це закінчилося тисячами “бабиних ярів” по всій Європі та мільйонами людських жертв, – розповів Моше Асман сьогодні на Дні пам’яті та скорботи у Бабиному Яру.

ВІДЕО:

Сьогодні росія веде війну проти України та вбиває українців різних національностей. Гинуть українці і росіяни, і євреї, і татари. Войну легко почати, але важко закінчити. А потім закінчується такими Бабиними Ярами, – наголошує Головний рабин України.

СЬОГОДНІ РОСІЯ ВБИВАЄ УКРАЇНЦІВ РІЗНИХ

НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ – МОШЕ АСМАН

Тому ми маємо зробити все можливе, щоб перемогти, щоб Україна перемогла і щоб настав мир.  Я кажу це по всьому світу, багато виступаю і кажу – люди, не втомлюйтеся від цього! Це наша спільна справа, щоб зупинити цю трагедію та вбивство ні в чому не винних людей, – впевнений Моше Асман.

#КиївськаОбласть #БабинЯр

Підписуйтеся на наші новини:

У Бородянці заявляють про тиск зі сторони народної депутатки – нагадаємо, що колишній голова Олександр Сахарук відновився на своїй посаді тільки після деокупації пару місяців тому.

Як стверджує сайт “Погляд”, “замість того, щоб знайти діалог з депутатами та почати відбудовувати постраждалу від російської окупації громаду, Сахарук разом із народною депутаткою Ольгою Василевською-Смаглюк розпочали щоденну політичну травлю секретаря селищної ради Георгія Єрка, адже Єрко заважає цій групі розкрадати кошти на відновлення”.

Підписуйтеся на наші новини:

 

Схожі записи

Державна і комунальна нерухомість Київщини: що можна приватизувати в грудні 

На Київщині відбувся мистецький пленер. ВІДЕО

У Київській облраді перевірять як КОДА витрачала кошти під час війни

Напишіть коментар