22.4 C
Київ
16.06.2024
Київська обласна рада Київський регіон

Депутати відправили у відставку голову Київської обласної ради

27 квітня виконавчим апаратом Київської облради була зареєстрована пропозиція від депутатської більшості й була підписана 35 депутатами про скликання та проведення сесії з питанням звільнення голови Київської обласної ради Наталії Гунько.

Також депутати вимагали від голови КОР подати звіт за минулий рік її роботи та озвучити його на сесії ради не пізніше 8 травня 2023 року з можливістю ставити депутатами запитання.

Засідання позачергової 17-тої сесії Київської обласної ради 8 травня таки відбулося, але Наталія Гунько на це засідання не з’явиласяі і про свою роботу особисто не відзвітувала. Участь у засіданні взяли 74 депутати облради (зареєстрованих), голова Київської ОВА Руслан Кравченко та народні депутати України Андрій Мотовиловець, Олександр Дубінський, Костянтин Бондарєв.

Варто зазначити, що зі звітом голови за 2022 рік кожен з депутатів мав змогу ознайомитись ще напередодні попередньої сесії, що відбулася 21 березня. Відтак, під час голосування, звіт голови не набрав достатньої кількості голосів підтримки. Мало того, депутати визнали його незадовільним, за це проголосували 67 осіб.

Як наша фракція партії “За Майбутнє”, та і фракція “Європейська Солідарність” підтримали звернення до нас партнерів по коаліції – фракції партії “Слуга Народу”. Ми і підтримали. Так само, якби “ЄС” звернувся би до нас, щоб зняти заступницю голови КОР Тетяну Семенову чи ми б звернулися до “ЄС” стосовно звільнення Ярослава Добрянського, – прокоментував “Київському регіону” звільнення Наталії Гунько лідер фракції “За Майбутнє” депутат облради Ярослав Москаленко.

Зважаючи на те, що Наталія Гунько не написала заяву на звільнення, відбулося таємне голосування, під час якого 67 з 74 підтримали її відставку. Виконання обов’язків голови Київської обласної ради VIІІ скликання покладено на першого заступника Ярослава Добрянського.

Саме останнього фракція партії “За Майбутнє” і буде пропонувати на голову Київської обласної ради, якщо це питання буде стояти, – повідомивв “Київському регіону” Ярослав Москаленко.

Також, під час пленарного засідання було повідомлено про зміни у складі міжфракційної групи «Відродження Київщини», а саме про виключення з її складу за власним бажанням 11 депутатів.

У свою чергу, голова територіальної виборчої комісії Павло Матвейчук оголосив прізвища нових шести депутатів, відповідно до статей 283 та 284 Виборчого кодексу України.

А саме:

  • від Київської територіальної організації політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” – Станіслав Поліщук та Євгенія Полікарпова;
  • від Київської територіальної організації політичної партії “Європейська Солідарність” – Ігор Педченко та Алевтина Шнуренко;
  • від Київської територіальної організації політичної партії “Всекраїнське об’єднання “Батьківщина” – Маріанна Овдієнко і Олександр Сімановський.

Крім того, Павло Матвейчук повідомив про заборону діяльності політичної партії «опозиційна платформа – за життя».

#КиївськаОбласнаРада #КиївськаОбласть

Підписуйтеся на наші новини:

У Фастові депутати міської ради проголосували важливе рішення про критерії та порядок утворення наглядової ради Фастівської районної лікарні, – повідомляє місцева депутатка Мирослава Смірнова.

Над процесом створення наглядової ради працювали майже два роки. Тепер лишилося ще кілька важливих кроків, щоб вже почав працювати цей управлінський колегіальний орган. Маю надію колеги підтримають наступне голосування, – написала Мирослава Смірнова.

Відео процесу розгляду питання наглядової ради на сесії у Фастові:

Як бачите з відео, мер Нетяжук ще планує “вивчати” документ, який з квітня знаходиться у його підлеглих по адміністрації. Гарною ж новиною є факт, про який повідомив депутат Київської обласної ради Олександр Волинець: “Вже у цей четвер у приміщенні Київської обласної ради спеціалісти МОЗ та департаментів КОДА обговорять функціонування наглядової ради Фастівської БЛІЛ”. Сподіваємося і мер Нетяжук таки прийме запрошення та долучиться до цього обговорення.

Рішення по наглядовій раді вже приймалося на сесії у березні, але потім мер Фастова Михайло Нетяжук наклав на нього своє вето. Тепер “за” проголосували 28 депутатів, що складає дві третини від зальної кількості, і вето накладати на це рішення вже не можна.

Попереднє аналогічне рішення

міський голова Нетяжук ветував

Наглядова рада має ряд важливих функцій: контроль управлінських, фінансових рішень, як результат покращення умов для пацієнтів та умов роботи працівників медичного закладу й в цілому  розвиток та покращення медичних послуг у Фастівській лікарні.

Тож Фастівська міська рада, можливо, найближчим часом буде мати важливий та повноцінний інструмент для покращення послуг медицини у громаді.

Дивіться як саме Юрій Кулик з Бородянської СЕМД рятував автівки “швидкої” допомоги від окупантів. ВІДЕО

#наші  #Бородянка #ЮрійКулик #СЕМД #КиївськаОбласть

Підписуйтеся на наші новини:

Бюджет Фастова може втратити мільйони гривень ПДФО. Відео

Під час сесії міської ради у Фастові жваве обговорення викликало питання недоотримання до бюджету ПДФО від розміщеного у місті Управління Національної поліції.

  • Надайте інформацію депутатам, бо є інформація, що поліція у Фастові вже не має. Тобто, територіально вони у нас, але зареєстровані в іншому місці. Куди ПДФО платиться?, – запитав депутат міськради Віталій Кушнір мера міста Михайла Нетяжука.
  • Чому депутати не знають про це звернення від поліції? Підсумком цієї ситуації є те, що управління поліції перереєструвалося [з Фастова] і тепер наша громада втратить до 20 мільйонів гривень, – заявив Сергій Воронов.

Михайло Нетяжук повідомив, що він про це нічого не знає і прямо під час сесії безрезультатно спробував з’ясувати у начальниці відділу доходів ФМР Мирослави Лазоренко чи дійсно Національна поліція вже не платить податок місту.

Депутатка Лариса Скрипак озвучила пропозицію, щоб фінансисти міської ради підготували довідку по сплаті податків поліцією у бюджет Фастова за останній рік.

#КиївськаОбласть

Підписуйтеся на наші новини:

Зруйновану під час окупації амбулаторію відновлюють у Бородянській громаді. ВІДЕО:

Україна перемагає ворога не лише на полі бою, а і господарських справах вже на звільненій землі. Відбудувати медичну амбулаторію у селі Загальці допомагає американський благодійний фонд HOPE Internetional.

В результаті тісної співпраці з фондом ми вже отримали якісно відбудовану аптеку у селищі Бородянка та фельдшерсько-акушерський пункт у селі Дмитрівка, – зазначає в.о. голови селищної ради Бородянської СОТГ Георгій Єрко.

Відновлення амбулаторії у селі Загальці теж найближчими днями буде завершено і тут зможуть отримувати послуги всі мешканці села.

Про роботу Київської обласної екстреної медичної допомоги у режимі 24/7, про важкі приклади спілкувалися працівники екстреної допомоги з окупантами  дивіться в інтерв’ю журналіста “Київського регіону” Євгена Цяпенка.

#КиївськаОбласть

Підписуйтеся на наші новини:

Екскерівника Держрибагентства Київщини Мухіна підозрюють у злочині

Жителів Фастова сколихнула інформація стосовно майбутнього місцевої районної лікарні. ВІДЕО

Схожі записи

Викрито шахраїв, які привласнювали благодійні пожертви на ЗСУ

У Таращі залучили 15 млн доларів інвестицій у переробне підприємство

Київська обласна рада призупинила повноваження депутатів від ОПЗЖ

Напишіть коментар