21.5 C
Київ
18.06.2024
Активний відпочинок Витачів Волонтерство Герої Київщини Здоров’я

У Витачеві відбудеться благодійний забіг з перешкодами

Вже у суботу на пагорбах Витачева знову відбудеться благодійний забіг з перешкодами.  Такі змагання вже з успіхом проходили на схилах Дніпра торік.

Цього разу аж 450 сильних і тілом і духом патріотів України знову завітають на DYKA GONKA щоб:
💛 Обійняти один одного!
💛 Зарядитися енергією древніх схилів та пробігти дике коло… і навіть не одне… а ще й з перешкодами…мммм мрія!
💛 Зібрати кошти для допомоги нашим бійцям. 100% реєстрацій піде на потреби наших воїнів!
💛 А ще відпочити після гонки у колі друзів, заспівати пісень, віддати шану загиблим, зігрітися теплом дикої родини.

“Ми хочемо зібрати 300 000 грн на виготовлення макетів військової техніки. Ці макети використовують наші воїни для того щоб наї…перепрошую, обманути ворога, та не підставляти під удар нашу техніку”, – розповів організатор забігу Руслан Клименко.

Докладніше про забіг у відео Євгена Цяпенка, “Київський регіон”

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ДИСТАНЦІЮ⬇️
✅ Дике коло довжиною близько 5 км:
✅ ПЕРЕШКОДИ. Всього буде 18 перешкод
✅ Час: 4 години. Тобто виграє той, хто за 4 години подолає найбільшу кількість кіл

ЦІЛЬ ЗБОРУ
🟡 Завдяки нашим партнерам, всі 100% реєстрацій підуть на допомогу військовим.
Ми не фіксуємо вартість участі у нашій гонці. Мінімальна сума: 700 грн. Але пам’ятай, що чим більше внесок, тим потужніша буде допомога, і ближче наша ПЕРЕМОГА.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ?
Через Дикого телеграм бота >> https://t.me/Dykyi_bot
#ДИКАРОДИНА
#ДИКАГОНКА

При створенні відео використано minus композиції Нумер 482 – “Добрий ранок, Україно!”

 

#КиївськаОбласть #Витачів #УкраїнськаміськаГромада #волонтери

Підписуйтеся на наші новини:

Багато хто з жителів Київщини сприймає пожежну службу, як єдину державну організацію, яка підпорядковується ДСНС. Але часто, особливо в сільських районах, першими на порятунок приїжджають не співробітники ДСНС, а ось такі рятувальники з добровільних пожежних команд.

Багато хто з них це робить на волонтерських засадах у вільний від основної роботи час.

ПОЖЕЖНА ОХОРОНА

ПРО ЯКУ ВИ НЕ ЗНАЛИ

“Київський регіон” в рамках медіапроєкту #наші буде і надалі розповідати про роботу та потреби таких рятувальників.

Відео Євген Цяпенко, “Київський регіон”:

Більшість громад не можуть самі організувати та фінансувати пожежні команди та потребують допомоги, в тому числі і зі сторони керівництва Київської області.

На сьогодні у Київській області функціонує лише 44 місцеві пожежні команди зі 124-х необхідних. І їхні можливості вкрай обмежені. Недостатня кількість персоналу на чергуваннях, застаріла техніка, нестача оснащення, спецодягу та засобів зв’язку змушує наших героїв-пожежників робити надскладні зусилля, аби справлятися з непростими викликами, які диктує війна.

#КиївськаОбласть #Сеньківка #БориспільськийРайон #рятувальники

Підписуйтеся на наші новини:

У кафе “Дубровка”, яке розташоване у селі Погреби за адресою Погребський шлях, 71 сьогодні свідомо порушували законодавство України.

На відео, яке було оприлюднено у телеграм-каналі воїна ЗСУ можна спостерігати, як публіка у кафе співає та танцює під пісню забороненого російського виконавця шансону та Z-патріота.

Присутня у кафе дівчина почала знімати відео та зробила адміністрації зауваження. За це її брутально виштовхали з зали закладу.

ВІДЕО 18+:

Сподіваємося, правоохоронці, належним чином відреагують на порушення закону у цьому недолугому закладі.

Село Погреби розташоване у Броварському районі за 2 км на північ від житлового масиву Вигурівщина-Троєщина м. Києва. Межує на північному сході з селом Зазим’я. Після реформи децентралізації село Погреби увійшло до Зазимської сільської територіальної громади.

#КиївськаОбласть #Погреби #БроварськийРайон #Зазим’я

Підписуйтеся на наші новини:

Прямо зараз поблизу метро “Шулявка”, за наказом департаменту благоустрою КМДА, проводяться роботи з демонтажу торгових приміщень. Виконавцем робіт є КП “Благоустрій”.

Журналіст “Київського регіону” Євген Цяпенко сьогодні став свідком цієї події та поспілкувався з основними дійовими особами.

Не попереджаючи, не ставлячи до відома вони вирішили знести нашу власність. Право власності, є затверджена технічна документація на приміщення. Я власник і лише сьогодні взнаю, що якісь люди знаходяться на даху мого приміщення і руйнують його, – заявив підприємець Сергій Шуст у коментарі “Київському регіону”.

Як коментують свої дії представники КП “Київблагоустрій” та Шевченківського управління поліції – дивіться у відео Євгена Цяпенка з місця події:

ВІДЕО:

#Київ #Шулявка

Підписуйтеся на наші новини:

 

Надійне доступне укриття поруч – шанс врятувати життя у цій страшній терористичній війні, яку веде з нами росія. На жаль, питання наявності та безперешкодного доступу до укритів в Київській області досі залишається гострим.

За даними обласної влади, на Київщині функціонує понад 1800 укриттів. На їх облаштування неодноразово виділялися кошти з бюджетів різних рівнів, надходить цільова допомога міжнародних партнерів.

“До мене, як депутата, часто звертаються мешканці області зі скаргами як на відсутність укриттів, так на їхній стан та доступність під час тривоги”, – розповіла депутатка Київської обласної ради Алла Шкуро.

9 червня Київська обласна рада створила тимчасову контрольну комісію КОР з питань дотримання вимог законодавства щодо належного утримання та безперешкодного доступу населення до об’єктів цивільного захисту.

Мета комісії – з’ясувати яким

є реальний стан з укриттям в області

“Першу інспекцію в рамках роботи ТКК ми провели в Ірпені. За даними місцевої влади, в місті існує 41 укриття. Ми з депутатами проінспектували близько десяти, – як у закладах освіти, так і у житловому фонді. Стан їх дуже різний, є дійсно добре обладнані, надійні та сучасні, але поряд – приміщення з грибком та вологою, які потребують негайного ремонту. Очевидною є проблема доступу до укриттів. Особливо гостро це питання стоїть у закладах освіти, де адміністрація скаржиться на відсутність охорони, яка б могла забезпечувати порядок в таких укриттях. Вирішення цієї проблеми потрібно шукати негайно”, – запевнила заступниця голови комісії Алла Шкуро.

У планах комісії проведення таких інспекцій у всіх громадах області. Це допоможе нам скласти реальну картину з укриттями та знайти можливості вирішити існуючі проблеми. В першу чергу мають вирішити питання з укриттями в школах та садочках, щоб з 1 вересня заклади освіти могли повноцінно працювати.

#КиївськаОбласть #Ірпінь

Підписуйтеся на наші новини:

У Київській обласній раді створили тимчасову комісію з перевірки використання бюджетних коштів Київською обласною державною адміністрацією у 2022-23 роки, – повідомляє телеграм-канал “Київський регіон”.

“Ні громадськість, ні депутати не знають, куди Київська обласна державна адміністрація витрачала бюджетні кошти у ці роки. Наша комісія починає свою роботу вже сьогодні 15 червня”, – розповів голова цієї депутатської комісії Роман Титикало в ексклюзивному коментарі “Київському регіону”.

Більше інформації про роботу комісії у відео від Євгена Цяпенка, “Київський регіон”:

Наша комісія починає

свою роботу вже сьогодні

#КиївськаОбласнаРада #КиївськаОбласть #КОДА #КОВА

Підписуйтеся на наші новини:

Керівника муніципальної варти Пристоличної громади Вадима Денисенка судитимуть за хуліганські дії на ринку у селі Дударків, – повідомила в ексклюзивному коментарі “Київському регіону” прес-аташе Бориспільського районного управління поліції Олена Кравчук.

Очевидці події стверджують, що під час дебошу на ринку Вадим Денисенко був нетверезим. Аби вберегтися від неадекватних дій керівника муніципальної варти – люди викликали патруль поліції,  співробітниками якої був складений протокол.

Детальніше про цю ганебну подію у відео від Євгена Цяпенка, “Київський регіон”:

#КиївськаОбласнаРада #КиївськаОбласть #Дударків #ПристоличнаГромада #МиколаКаськів

Підписуйтеся на наші новини:

Схожі записи

Лікарня у Таращі отримала чергову гуманітарну допомогу

Миронівка вимагає змін: стадіон “Колос” перебуває в катастрофічному стані

У Фастові запустили проєкт з виробництва дронів

Напишіть коментар