24.07.2024
Міська рада Фастів

Фастівська міськрада розмістила посилання на відео з порносайту

У ніч на 20 червня в офіційних соцмережах Фастівської міської ради замість публікації про повітряну тривогу з’явилося посилання з російського сайту на відео з порно, – повідомляє ФастівNews.City.

На офіційному Телеграм-каналі Фастівської міської ради, який має понад два десятки підписників, в ніч на 20 червня з’явилося посилання на російськомовну версію сайту Порнохаб з відповідним відео.

скрін з публікації ФастівNews.City

Через хвилин 30 відео видалили

ФастівNews.City дослідили як у місті обговорювали цю ситуацію в соцмережах. Одні жартували, що то місцева влада таким чином дбає про психічне здоров’я мешканців, щоб було легше перечекати тривогу. Інші припускали, що так стимулюють народжуваність в громаді або адміни, які вночі чергують, переглядають такі відео, щоб не заснути. Також звернули увагу на те, що пікантне відео з’явилося під постом про необхідність вакцинації задля запобігання інфекціям.

А от Фастівська міська рада прокоментувала це нудним і зовсім не креативним чином: “Останнім часом почастішали хакерські атаки на офіційні сторінки Фастівської міської ради. Вночі, 20 червня був зламаний телеграм-канал Фастівської міської ради. Зловмисники отримали доступ до адмінсторінки та виклали на загал посилання на сторонні ресурси. Спеціалісти працюють над посиленням інформаційної безпеки каналів”.

#КиївськаОбласть #Фастів

Підписуйтеся на наші новини:

У Київській обласній раді створили тимчасову комісію з перевірки використання бюджетних коштів Київською обласною державною адміністрацією у 2022-23 роки, – повідомляє телеграм-канал “Київський регіон”.

“Ні громадськість, ні депутати не знають, куди Київська обласна державна адміністрація витрачала бюджетні кошти у ці роки. Наша комісія починає свою роботу вже сьогодні 15 червня”, – розповів голова цієї депутатської комісії Роман Титикало в ексклюзивному коментарі “Київському регіону”.

Більше інформації про роботу комісії у відео від Євгена Цяпенка, “Київський регіон”:

Наша комісія починає

свою роботу вже сьогодні

#КиївськаОбласнаРада #КиївськаОбласть #КОДА #КОВА

Підписуйтеся на наші новини:

Керівника муніципальної варти Пристоличної громади Вадима Денисенка судитимуть за хуліганські дії на ринку у селі Дударків, – повідомила в ексклюзивному коментарі “Київському регіону” прес-аташе Бориспільського районного управління поліції Олена Кравчук.

Очевидці події стверджують, що під час дебошу на ринку Вадим Денисенко був нетверезим. Аби вберегтися від неадекватних дій керівника муніципальної варти – люди викликали патруль поліції,  співробітниками якої був складений протокол.

Детальніше про цю ганебну подію у відео від Євгена Цяпенка, “Київський регіон”:

#КиївськаОбласнаРада #КиївськаОбласть #Дударків #ПристоличнаГромада #МиколаКаськів

Підписуйтеся на наші новини:

У Лаврі вперше публічно помолилися за упокій гетьмана Івана Мазепи. Духовну і історичну справедливість відновлено, – повідомляє священник Православної церкви України Георгій Коваленко.

А ще стало відомо що ЮНЕСКО допоможе реставрації збудованої коштом Мазепи Всіхсвятської церкви, а Національний заповідник планує відкриття музею Мазепи в Онуфріївській вежі, яку разом з мурами довкола Верхньої Лаври також побудовано гетьмана.

Також сьогодні зі сховищ на декілька годин було винесено деякі реліквії Лаври, подаровані їй Мазепою, і оригінал гравюри, на якій є прижиттєвий портрет гетьмана Івана Мазепи.

Сподіваємося, це лише початок добрих новин з Української Лаври.

#КиївськаОбласнаРада #КиївськаОбласть #Лавра

Підписуйтеся на наші новини:

Як вже повідомляв “Київський регіон”, з 1 січня 2024 року в Україні буде реалізовуватися наступний етап медичної реформи – мережі закладів охорони здоров’я у Київській області об’єднають у госпітальний округ, який своєю чергою буде поділений на кластери.

Згідно з нововведеннями, кожен заклад охорони здоров’я матиме визначені функції. Базові послуги надаватимуть у загальних лікарнях, якомога ближче до пацієнта, а високоспеціалізовані чи вузькопрофільні – у кластерних і надкластерних.

На зустрічі у МОЗ, де керівництво Київщини представляли голова КОВА Руслан Кравченко та заступниця голови Київської облради Тетяна Семенова, відбулося кінцеве засідання щодо визначення закладів, які увійдуть у спроможну медичну мережу Київської області.

Увійшли до переліку НАДКЛАСТЕРНИХ:

 • Київська обласна клінічна лікарня
 • Київський обласний фтизіопульмонологічний центр;
 • Київський обласний онкологічний диспансер;
 • Київський обласний перинатальний центр;
 • Київський обласний центр ментального здоров’я, який розташований у Ворзелі;
 • Київська обласна дитяча лікарня;
 • Київська обласна дитяча лікарня №2, яка розташована у Білій Церкві.

Тетяна Семенова зазначила, що дуже вдячна міністру МОЗ Віктору Ляшку за те, що той дослухався до її прохання і залишив у переліку надкластерних обидві дитячі лікарні – у Боярці і Білій Церкві.

“Не має потреби сперечатися, що дитинство має бути у пріоритеті” – заявив на засідання міністр МОЗ Віктор Ляшко.

На жаль, не всі лікарні, які подавалися від Київщини до МОЗ, увійшли до переліку надкластерних:

Так, НЕ ОТРИМАЛИ статус НАДКЛАСТЕРНИХ:

 • Київський обласна лікарня №2;
 • Обласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання у Глевасі;
 • Броварська БЛІЛ.

Статус кластерної або загальної лікарні отримали наступні медичні заклади Київщини:

Білоцерківський район:

 • Кластерними будуть: Білоцерківська міська лікарня №1 та Білоцерківська міська лікарня №2;
 • Загальними залишаються Сквирська, Рокитнянська, Тетіївська, Таращанська і Білоцерківська лікарня Маловільшанської сільської ради;

Бориспільский район:

 • Кластерна – Бориспільська БЛІЛ;
 • Загальні: Переяслалавська БЛІЛ та Яготинська центральна міська лікарня;

Броварський район:

 • Кластерна: Броварська багатопрофільна клінічна лікарня;
 • Загальні: Баришівська центральна районна лікарня та Березанська міська лікарня;

Бучанський район:

 • Кластерна: Ірпінська центральна міська лікарня;
 • Загальні: Макарівська БЛІЛ, Вишнівська міська, Бородянська центральна районна лікарня;

Вишгородський район:

 • Кластерна: Вишгородська центральна районна лікарня;
 • Загальні: Іванківська та Славутицька лікарні;

Обухівський район:

 • Кластерні: Васильківська БЛІЛ та Обухівська БЛІЛ;
 • Загальні: Кагарлицька багатопрофільна лікарня, Богуславська центральна лікарня та Миронівська опорна багатопрофільна лікарня;

Фастівський район:

 • Кластерні: Боярська лікарня інтенсивного лікування та Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування

“Київський регіон” неодноразово звертав увагу на те, що громадськість і в Обухові, і у Фастові активно підтримувала отримання статусу кластерної для місцевих лікарень. Незважаючи, що довгий час місцева влада, що у в Обухові, що у Фастові не помічала проблем районних лікарень у своїх містах – статус кластерних їм вдалося отримати буквально в останній момент завдяки зусиллям депутатського корпусу цих міст та підтримці зі сторони депутатів обласної ради.

Це наша перемога, ми довго обговорювали та наполягали на збереженні стату лікарень у Фастові та Обухові” – підкреслила Тетяна Семенова.

#КиївськаОбласнаРада #КиївськаОбласть

Підписуйтеся на наші новини:

“Ми живемо завдяки нашим військовим на фронті” – впевнений фельдшер Бородянської станції екстреної швидкої допомоги Володимир Іванеко.

Співробітникам Бородянської СЕМД довелося жити та працювати в умовах російської окупації. Ці люди бачили війну на власні очі.

“Те, що ми побачили після звільнення від окупантів у приміщенні Бородянської підстанції ЕМД було жахливо”, – розповідає керівниця Київського обласного центру екстреної допомоги Оксана Шарко.

Докладніше про окупацію Бородянки дивіться у відео журналіста “Київського регіону” Євгена Цяпенка.

#КиївськаОбласнаРада #КиївськаОбласть #Бородянка

Підписуйтеся на наші новини:

У Фастові депутати міської ради проголосували важливе рішення про критерії та порядок утворення наглядової ради Фастівської районної лікарні, – повідомляє місцева депутатка Мирослава Смірнова.

Над процесом створення наглядової ради працювали майже два роки. Тепер лишилося ще кілька важливих кроків, щоб вже почав працювати цей управлінський колегіальний орган. Маю надію колеги підтримають наступне голосування, – написала Мирослава Смірнова.

Відео процесу розгляду питання наглядової ради на сесії у Фастові:

Як бачите з відео, мер Нетяжук ще планує “вивчати” документ, який з квітня знаходиться у його підлеглих по адміністрації. Гарною ж новиною є факт, про який повідомив депутат Київської обласної ради Олександр Волинець: “Вже у цей четвер у приміщенні Київської обласної ради спеціалісти МОЗ та департаментів КОДА обговорять функціонування наглядової ради Фастівської БЛІЛ”. Сподіваємося і мер Нетяжук таки прийме запрошення та долучиться до цього обговорення.

Рішення по наглядовій раді вже приймалося на сесії у березні, але потім мер Фастова Михайло Нетяжук наклав на нього своє вето. Тепер “за” проголосували 28 депутатів, що складає дві третини від зальної кількості, і вето накладати на це рішення вже не можна.

Попереднє аналогічне рішення

міський голова Нетяжук ветував

Наглядова рада має ряд важливих функцій: контроль управлінських, фінансових рішень, як результат покращення умов для пацієнтів та умов роботи працівників медичного закладу й в цілому  розвиток та покращення медичних послуг у Фастівській лікарні.

Тож Фастівська міська рада, можливо, найближчим часом буде мати важливий та повноцінний інструмент для покращення послуг медицини у громаді.

Дивіться як саме Юрій Кулик з Бородянської СЕМД рятував автівки “швидкої” допомоги від окупантів. ВІДЕО

#наші  #Бородянка #ЮрійКулик #СЕМД #КиївськаОбласть

Підписуйтеся на наші новини:

Схожі записи

У Яготині подорожчало вивезення сміття

У центрі Переяслава зрізали 50-річні ялинки

Поліція почала розслідувати факт тиску на виборців у Борисполі

Напишіть коментар