18.1 C
Київ
21.05.2024
Агресія росії Бородянка Волонтерство

Зруйновану під час окупації амбулаторію відновлюють у Бородянській громаді

Хто мав змогу відвідати село Загальці Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади неодмінно буде вражений кількістю будівель зруйнованих внаслідок російської окупації.

Але Україна перемагає ворога не лише на полі бою, а і господарських справах вже на звільненій землі. Відбудувати медичну амбулаторію у селі Загальці допомагає американський благодійний фонд.

В результаті тісної співпраці з фондом ми вже отримали якісно відбудовану аптеку у селищі Бородянка та фельдшерсько-акушерський пункт у селі Дмитрівка, – зазначає в.о. голови селищної ради Бородянської СОТГ Георгій Єрко.

Відновлення амбулаторії у селі Загальці теж найближчими днями буде завершено і тут зможуть отримувати послуги всі мешканці села.

Більше про відбудову амбулаторії у відео журналіста “Київського регіону” Євгена Цяпенка:

#КиївськаОбласть

Підписуйтеся на наші новини:

Лікарня у Фастові може потрапити під скорочення

Сьогодні у Фастівської громади з’явився шанс зберегти свою районну БЛІЛ у звичному форматі, отримавши статус кластерної лікарні.

“Київський регіон” ретельно висвітлював ініціативи частини депутатів Фастівської міськради по збереженню статусу Фастівської БЛІЛ та, на диво, безініціативної позиції з цього питання мера міста Михайла Нетяжука.

Як зазначила у своїй публікації депутатка Фастівської міськради Мирослава Смірнова – після звернення депутатів Фастівської міської ради та вагомої підтримки представників обласної ради Київська обласна військова адміністрація таки внесла Фастівську БЛІЛ до списку кластерних лікарень.

  • Дякуємо представникам області за підтримку. Тепер рішення за МОЗ. Маємо надію, що Міністерство охорони здоров‘я дослухається до даної пропозиції та визначать нашу лікарню спроможною, – зазначила Мирослава Смірнова.

Слід зазначити про вагому роль у збереженні лікарні заступниці голови Київської обласної ради Тетяни Семенової. Саме вона наполягла, щоб на нараді у КОДА було підтримано її пропозицію щодо створення двох кластерних лікарень на території Фастівського району – у Фастові та Боярці.

Заступниця голови Київської обласної ради Тетяна Семенова

Також, під час наради Тетяна Семенова зазначила, що зараз прийшов час для всіх громад піклуватися про свої медичні заклади не на словах, а реальними справами. Тому що роботи Фастівської лікарні питання є не лише у жителів міста, а і у правоохоронців.

  • У тих громад, де місцева влада вкладала в медичне обладнання, піклувалися про кадри: приймали та утримували інтернів, приймали програми розвитку лікарень – ніяких питань стосовно їх майбутнього не виникало, – підкреслила Тетяна Семенова.

Ще однією районною лікарнею, у якої є можливість зберегти свій статус не завдяки конструктивним діям місцевої влади, а завдяки залученню депутатів Київської обласної ради стала Обухівська БЛІЛ. Ще тиждень тому інформація була однозначна і досить сумна для міст Обухів та Українка, адже статус кластерної вже “залізобетонно” був закріплений за Васильківською БЛІЛ.

Для жителів Обухова і Українки, на території яких розташовані дві частини Обухівської БЛІЛ цей факт був особливо прикрим, адже всі розуміли, що незначне відставання від Васильківської БЛІЛ виникло внаслідок неадекватних суперечок між керівництвом та депутатськими корпусами Обухова та Українки. І поки керівники двох міст сварилися, потенціал і частини лікарні в Обухові і, особливо, частини лікарні в Українці втрачався.

Це б додало мешканцям навколишніх громад чимало труднощів з отриманням медичних послуг, але на їх щастя у ситуацію втрутився депутат обласної ради Георгій Цагареішвілі, який особисто зміг пролобіювати питання надання кластерної лікарні і Обухівській БЛІЛ.

Скандал в Обухівській лікарні: Міськраду звуть на допомогу

Також слід відзначити і конструктивну роль по врегулюванню цього питання і заступника голови КОДА Віталія Власюка. Тепер якщо ніщо не завадить, в Обухівському районі статус кластерної отримає і Васильківська і Обухівська БЛІЛ.

#КиївськаОбласть

Підписуйтеся на наші новини:

Про роботу Київської обласної екстреної медичної допомоги у режимі 24/7, про важкі приклади спілкувалися працівники екстреної допомоги з окупантами  дивіться в інтерв’ю журналіста “Київського регіону” Євгена Цяпенка.

#КиївськаОбласть

Підписуйтеся на наші новини:

Екскерівника Держрибагентства Київщини Мухіна підозрюють у злочині

Жителів Фастова сколихнула інформація стосовно майбутнього місцевої районної лікарні. ВІДЕО

Схожі записи

Вперше з моменту аварії у Чорнобильській зоні встановили новорічну ялинку

У СпівДії відкинули свою причетність до викраденої у Києві гуманітарки

На Київщині на ворожій міні підірвався тракторист. Відео

Напишіть коментар