22.1 C
Київ
14.06.2024
Відео Медицина Міська рада Обухів

Скандал в Обухівській лікарні: Міськраду звуть на допомогу

Керівництво Обухівської БЛІЛ не дотримується навіть мінімальних соціальних гарантій у виплаті заробітної плати працівникам і вони звернулись по допомогу до міської ради, – повідомляє Ірина Юхимчук спеціально для “Київського регіону”.

Люди обурені розміром заробітної плати, яка цього місяця значно менша за попередні і близька до мінімальної.

Чому так сталось?
У лікарні не вистачає коштів. Попри те, що реформа йде ще 2016 року і було достатньо часу аби провести оптимізацію і налагодить всі процеси. Як зазначив очільник МОЗ, керівники медзакладів мають бути ефективними менеджерами, адже раціональне використання бюджету лікарні покладено саме на них.

Довідково: минулого року Обухівська БЛІЛ отримала від НСЗУ 83 мільйони 660 тисяч гривень на утримання. Міська рада оплачує комунальні послуги, повірку обладнання, військово-лікарські комісії, надавала кошти на премії до дня медичного працівника. Також, лікарня може самостійно заробляти кошти, надаючи платні послуги.

Чому лікарня не розвивається,

чому пацієнти не приходять?

Що ж робить?
Сьогодні секретар Обухівської міської ради Сергій Клочко провів оперативну нараду з керівництво Обухівської БЛІЛ та завідуючими відділень лікарні. Піднімалось багато гострих питань і шукались варіанти їх вирішення.

Ірина Юхимчук спеціально для “Київського регіону” запитала Сергія Клочка про нагальну проблему у лікарні:

Що саме відповів Сергій Клочко – дивіться у цьому відео:

На березень призначена сесія Обухівської міської ради, на якій буде розглядатись питання лікарні. До того часу, керівництво медзакладу повинно надати на розгляд свій перспективний план. Зі слів очільника міста, влада готова йти назустріч, аби громада не втратила лікарню. З бюджету міста можливе придбання обладнання, проведення ремонтів аби лікарня мала змогу отримувати додаткові пакети послуг від НСЗУ.

Можна доскону звинувачувати владу, і підбурювати лікарів проти керівництва міста, але це не врятує лікарню. Без ретельного планування та аналізу господарської діяльності, Обухівська лікарня не може функціонувати. Фінансово неспроможні лікарні будуть закривати.
І це не перебільшення, адже у 2023 році МОЗ анонсує активні перевірки стосовно якості надання медичної допомоги та її безоплатності для пацієнтів.

Чи пройде таку перевірку Обухівська БЛІЛ при такому підході до організації роботи – питання риторичне.

Головне фото – ілюстративне з мережі Інтернет про Обухівську лікарню і не відноситься до нинішньої скандальної ситуації.

#КиївськаОбласть #Обухів #лікарня #міськрада #СергійКлочко

Підписуйтеся на наші новини:

Відключатимуть світло на Київщині: ДТЕК проводитиме ремонтні роботи

У Миронівці аграрна компанія зливає небезпечні відходи виробництва людям у городи. ВІДЕО

Схожі записи

В Обухові чиновники разом з мером Левченком хотіли вкрасти землю – СБУ

У Бучі відновлюють школу завдяки міжнародній підтримці

У Таращі демонструють приклад заощадження коштів громади

Напишіть коментар