18.8 C
Київ
23.06.2024
Держекоінспекція Київський регіон

На Київщині заборонили полювання на тварин

Цьогоріч, у зв’язку з проведенням бойових дій на території Київської області заборонено полювання на тварин, – повідомляє  Державна екологічна інспекція Столичного округу.

У мисливських угіддях Київської області завершено щорічний зимовий облік диких тварин, про це повідомили у Департамент екології та природних ресурсів КОВА.

На виконання Законів України «Про тваринний світ», «Про місцеві державні адміністрації», «Про мисливське господарство» в мисливських угіддях області проведено облік мисливських тварин.
Особливу увагу приділено відповідності фактичної чисельності мисливських тварин до чисельності визначеної матеріалами мисливського впорядкування. Під час обліку проводився також аналіз наявних біотехнічних споруд для поліпшення умов існування диких тварин.

У Броварах знову намагаються запобігти конфлікту інтересів у депутатів міськради

Дані обліку є основою визначення якості та оптимальних шляхів відтворювальних можливостей мисливських угідь, динаміки чисельності мисливських тварин та об’єктивного контролю за їх використанням і відтворенням.

Цьогоріч, у зв’язку з проведенням бойових дій на території області облік тварин проводиться переважно методом маршрутного обліку тварин за слідами та методом обліку на місцях підгодівлі та місцях зимових скупчень тварин.

#КиївськаОбласть

У Миронівці аграрна компанія зливає небезпечні відходи виробництва людям у городи. ВІДЕО

Схожі записи

Два держреєстратори з Київщини працювали на ворога

У ДТЕК розповіли про ситуацію з графіком відключень на Київщині

ДТЕК завершує ремонтні роботи на Київщині

Напишіть коментар