18.8 C
Київ
23.06.2024
Волонтерство Київський регіон

На Київщині готують допомогу для військових на зимовий період

Допомога для військових взимку: жителів Київщини запрошують долучитися до благодійної ініціативи «З крамниці до позицій».

Початок грудня приніс температурні контрасти, від плюса й до морозів. Аномальних холодів синоптики не прогнозують. А от вологи вистачить – у вигляді дощу та снігу. Для захисників на фронті погода часто відіграє вирішальну роль у плануванні військових операцій і не тільки.

Військовослужбовці змушені пристосовуватися до будь-яких температур та опадів. Але взимку стає складніше боротися не лише з ворогом, а ще й з брудом, вологою та холодом. 

взимку стає складніше

боротися не лише з ворогом

Про те, як елементарні процедури гігієни стають ще одним викликом для тих, хто боронить Україну від загарбників, розповіла у своїй колонці для Цензор.Net Олександра Гнатик – керівниця PR-напряму ТОВ “РУШ” (Лінія магазинів EVA та EVA.UA).

Вона пояснює, що такі звичні для цивільної людини речі як прийняти душ та попрати речі, для бійця – розкіш. Особливо з настанням холодів. 

«Уявіть собі: окопи, пил, багнюка. Буває, що виконання бойового завдання триває тиждень. Тобто тиждень наші захисники не мають де помитися та попрати речі. Ми розуміємо, що неможливість задовольнити ці потреби погіршує моральний дух, призводить до захворювань шкіри, загальних труднощів зі здоров’ям, викликає депресію»,каже Олександра Гнатик. 

Допомогти захисникам із гігієною можуть мобільні лазне-пральні комплекси (МЛПК). У них тепло, тож можна погрітися. Є гаряча вода, пральні та сушильні машини. До того ж МЛПК автономні: працюють на генераторі, а бака води вистачає для 50 людей. 

В рамках проєкту «З крамниці до позицій” EVA та фонд “Дігнітас” об’єднали зусилля для того, аби надати військовим на передовій можливість слідкувати за власною гігієною.

Долучитися до ініціативи може кожен житель Києва та області безпосередньо в одному з магазинів EVA: придбати та залишити у спеціальних кошиках товари, необхідні для укомплектування МЛПК (перелік магазинів є на сторінці проєкту). Чи переказавши комфортну суму на створення МЛПК через сайт Dignitas

#КиївськаОбласть #EVA #фондDignitas #ОлександраГнатик

Підписуйтеся на наші новини:

Реформа управління відходами. Що чекає на громади Київщини

 

Схожі записи

Фонд Порошенка спільно з волонтерами зібрав на передову шостий комплект оптичної відеорозвідки

В музеї Трипілля відкрилася резиденція Святого Миколая. ВІДЕО

На Донеччині Порошенко передав десантникам потужні бронемашини

Напишіть коментар