22 C
Київ
18.06.2024
Аналітика Бровари Прокуратура Суд

Суд зобов’язав дослідити оригінали документів ЖК «Діамант» у Броварах

Обухівський районний суд, на підставі клопотання прокурора Обухівської окружної прокуратури, зобов’язав причетних до добудови ЖК «Діамант» у місті Бровари забезпечити тимчасовий доступ групі слідчих до оригіналів документів, – повідомляє Brovarymedia.

В рішенні суду по справі № 372/3404/22 (Провадження 1-кс-870/22) йдеться про долю вельми відомої земельної ділянки з кадастровим номером 3210600000:00:063:1301 площею 0,8324 га “для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти”. Це та сама ділянка, де мав бути дитячий садочок на 220 місць та по якій рішенням міської ради змінили цільове призначення на “будівництво багатоповерхового житла із вбудовано-прибудованим садочком на 80 місць”. Так, заради добудови “Діаманту”.

Це та сама ділянка, де мав бути

дитячий садочок на 220 місць

Прокурор Обухівської окружної прокуратури Київської області звернувся до суду із клопотанням про надання тимчасового доступу до речей і документів. На обґрунтування клопотання зазначив, що слідчим відділом Обухівського РУП ГУНП в Київській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №12021111230001472 від 26.11.2021 за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366-2 КК України.

Право власності на вказану земельну ділянку було зареєстровано 02.07.2015 за міською радою, право користування – за управлінням освіти та науки БМР. Проте, право користування припинено 07.05.2021р. на підставі рішення Броварської міської ради від 27.04.2021р. Підставою припинення права користування земельною ділянкою став лист від 12.04.2021 №01-08-01/465 на ім’я міського голови, в якому зазначено, що Управління освіти та науки не добровільно відмовляється від земельної ділянки, а виконує рішення протоколу наради міської ради з питань добудови ЖК «Діамант» від 09.04.2021р.

необхідність добудови ЖК «Діамант»

не є суспільною потребою  – прокуратура

На думку прокурорів необхідність добудови житлового комплексу «Діамант» на території 5 мікрорайону IV житлового району в м. Бровари  “не є суспільною потребою та підставою для вилучення спірної земельної ділянки для інших потреб, не пов’язаних з освітнім процесом”.

Окремо прокуратура у листа-відповіді “відзначила” роботу управління містобудування та архітектури БМР, вказавши, що: “територія мікрорайону, численність населення, що проживає на вказаній території, в тому числі за віковим складом, НЕ ВИРАХОВУВАЛАСЯ”.

Незаконне відчуження ділянки

свідчить про ЗЛОВЖИВАННЯ ВЛАДОЮ

Таким, чином, незаконне відчуження земельної ділянки із цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, свідчить про ЗЛОВЖИВАННЯ ВЛАДОЮ або службовим становищем посадовими особами органів місцевої влади, – зазначено в ухвалі суду.

Отже, маємо класичний набір від “принципової позиції” керівників управління освіти та науки, управління містобудування та архітектури до “принципової позиції” депутатів міської ради. І чиновники, і депутати знехтували конституційним правом дітей, що мешкають у 4-му житловому районі Броварів, на безкоштовну дошкільну освіту.

Більше інформації у матеріалі Brovarymedia та тексті ухвали суду.

Використані у матеріалі фото – з фейсбук-акаунту Brovarymedia

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Постраждалі від жахливої пожежі в Українці просять про допомогу

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Схожі записи

Виявлено порушення закону на будівництві дитсадку у Гатному

Лікарня у Броварах більше не лікуватиме хворих з інфарктом

Зі школи у Броварах терміново евакуювали дітей

Напишіть коментар