8.4 C
Київ
19.04.2024
Міська рада Обухів

В Обухові планують підвищити зарплату працівникам міськради

Бюджетна комісія Обухівської міської ради підтримала проєкт рішення щодо підвищення фонду заробітної плати працівників виконавчих органів міської ради, – повідомляє телеграм-канал “Київський регіон”.

Було вирішено рекомендувати виплатити одноразову матеріальну допомогу на покращення соціально-побутових умов в розмірі середньомісячної заробітної плати (не більше 20 тис грн) та на 10% підвищити заробітну плату для усіх спеціалістів виконавчих органів міської ради окрім керівників підрозділів.

В цій ситуації депутатам Обухівської міської ради потрібно дуже відповідально підійти до пропозицій, які підтримала бюджетна комісія, – вважає депутат міськради Богдан Яцун, тому що, зважаючи на скорочення дохідної частини бюджету, на сьогодні у громади не має можливості збільшувати загальний фонд оплати праці виконавчих органів і він має залишитися на рівні минулого року.

фонд оплати праці виконавчих органів має залишитися на рівні минулого року – депутат богдан яцун

Натепер, фонд заробітної плати працівників виконавчих органів міської ради в проекті бюджету закладено в сумі 63,187 млн грн, що становить 12% видатків бюджету громади при штатній чисельності виконавчих органів, з пропонованими змінами, становить 218 працівників.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Після сплати ПДФО заробітна плата працівників виконавчих органів міської ради, з врахуванням матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі посадового окладу та премії до дня місцевого самоврядування в розмірі посадового окладу, становить:

– тво міського голови, секретар міської ради: 54,7 тис грн;
– заступники тво міського голови: 40-44,4 тис грн;
– начальники відокремлених підрозділів: 34-37 тис грн;
– начальники інших управлінь та відділів: 20-28 тис грн;
– старости сіл Обухівської громади: 20-23 тис грн;
– головні та провідні спеціалістів: 12-15 тис грн;
– діловоди старостинських округів: 10,4 – 12,5 тис грн.

 скорочення доходів громади

вже зараз перевищує 35 млн грн

Доходи бюджету Обухівської територіальної громади на 2023 рік заплановано в розмірі 520 млн грн, що на 27 млн , або на 5% менше, ніж виконання бюджету в поточному році. Крім того, більш ніж на 8 млн скорочена субвенція державного бюджету на середню освіту для громади.

Таким чином, скорочення доходів вже зараз перевищує 35 млн грн. А з огляду на стан війни, в якому знаходиться наша країна, важко прогнозувати чи дохідна частина бюджету громади буде виконана повністю, чи зазнає скорочень, так як це сталося в 2022 році ще на 17 млн грн.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

“Київський регіон” вже розповідав, що в Українці спалено автомобіль депутатки міськради міста.

У продовження нашої ексклюзивної теми підтоплення осель мешканців Ржищева, маємо інформацію, що співробітники ДСНС спробували відкачувати воду.

 

 

 

 

Схожі записи

Водоканал Ірпеня залишив людей на Різдво без води

Думку 1300 жителів міста Обухів планують проігнорувати на сесії міськради

Сміття з Бучі возитимуть до Бородянки

Напишіть коментар