18.2 C
Київ
13.06.2024
Новини Ржищівська ОТГ

Суд підтвердив вирок директору Ржищівського військового лісгоспу

Верховний суд залишив без змін термін ув’язнення для двох засуджених за хабарництво, – повідомляє Київський регіон з посиланням на допис НАБУ.

Йдеться про колишнього виконувача обов’язків директора ДП «Ржищівський військовий лісгосп» Олександра Левківського та його пособника Юрія Марисика.

Левківському дали 6 років позбавлення волі, а Марисику – 5 років. Останній наразі ухиляється від виконання вироку та перебуває в розшуку. В день оголошення рішення Марисик просто не з’явився до суду на проголошення вироку.

Як встановив суд, Левківський, перебуваючи на посаді в.о. директора ДП «Ржищівський військовий лісгосп», за попередньою змовою з Марисиком, пообіцяв за одержання неправомірної вигоди здійснити вплив на ухвалення позитивного рішення щодо надання листа-погодження на виділення земельної ділянки особою, уповноваженою на виконання функцій держави. За це він одержав 10 тисяч доларів.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Читайте в нашому матеріалі, чому депутати Київської обласної ради нарікають на неефективну роботу обласної адміністрації:

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу Київський регіон тут: https://bit.ly/3a1JE4L

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ #КМДА #сесіяКОР #сесіяКиївськоїОбласноїРади #НАБУ #Ржищів

Схожі записи

Суддя з Київщини забув вказати у декларації квартиру

В Асоціації малих міст України обіцяють збільшити доходи громад

В Ірпені розконсервували роботи на незаконній багатоповерхівці в приватному секторі

Напишіть коментар