fbpx
-1.9 C
Київ
20.01.2022
ДТЕК Козинська ОТГ

У Козинській ОТГ пропонують безкоштовно заряджати гаджети під час відключення світла

На Київщини, яка страждає від регулярних відключень світла від монополіста компанії ДТЕК, люди вже змушені самоорганізовуватися для допомоги один одному, – повідомляє “Київський регіон”.

Так, на одному з пабліків Козинської ОТГ з’явився допис з пропозицією скористатися безкоштовною можливістю зарядки телефонів, або інших електроприладів.

“Шановні мешканці села Підгірці у зв’язку з тривалою відсутністю електропостачання пропонуємо вам безкоштовно скористатися можливістю зарядки телефонів, або інших електроприладів у приміщенні охорони або у вагончику центру сортування, що на головному в’їзді на полігон ТПВ №5”, – йдеться у дописі.

Жителі Підгірців жваво відреагували на пропозицію та, майже, одностайно висловили незадоволення діями компанії ДТЕК.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що мер Києва Віталій Кличко озвучив ціну на проїзд у громадському транспорті Києва.

На отруйний сморід від виробництва скаржаться у селі на Ржищівщині – дивіться відео “Київського регіону” з розслідуванням причин

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ #КМДА #ДТЕК #Підгірці #Козин #КозинськаОТГ #відключеннясвітла #підзарядка #телефон #підзарядкателефону

 

Схожі записи

Відновити світло на Васильківщині обіцяють на ранок

Київська міськрада пожалілася правоохоронцям на дії влади Коцюбинського та Козина

137 населених пунктів відключить від світла ДТЕК на Київщини

Напишіть коментар