-7.4 C
Київ
05.12.2022
ДТЕК Економіка

Відключення світла у п’ятницю. Найбільше постраждає Бородянка, Васильків та Бориспіль

У п’ятницю 10 грудня “ДТЕК Київські регіональні електромережі“ традиційно запланувала масштабне проведення ремонтних робіт, які напряму пов’язані з відключення світла жителям Київщини, – повідомляє “Київський регіон”.

Найбільш масштабно відключатимуть навколо Бородянки, Василькова та Борисполя.

Далі наводимо повний перелік населених пунктів та вулиць, які будуть сьогодні знаходитися під ризиком відключення світла. Також прописуємо орієнтовні часовий період цих робіт:

Баришівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Лук’янiвка: Садове товариство, Гагаріна, Бутаєву, Садова, Лісний, Шевченка, пров. Космонавтів, Миру, Корольова, Віктора Бондаря, Кирпоноса, Кошівська, Чернігівська, Будівельна, Паришева, Суворова, Кірова, пров. Парковий
  • Рудницьке: Дружби народів, Рудницька, Жукова, Черняхівська, Церковна, Гагаріна, Гайова, Тарасенківка, Кірова, Миру, Щорса, Шевченка, Київська
  • Перемога: СТ
  • Лук’янівка: Гагаріна, Суворова, Садова, Миру, пров. Парковий, Шевченка, Чернігівська, Кирпоноса, Щастя, Вербова? Вулиця невизначена
  • Рудницьке: Шевченка, Черняхівська, Гагаріна, Лесі Українки, Жукова, Церковна, Кірова, Леніна, Рудницька, Щорса, Тичини, Гайова, Тарасенківка, Черняхівський, Зарічанська, Дружби народів, Донецька, Шахтарська, Будівельників, Польова, Лісова, Миру
  • Баришівка: Центральна
  • Селище: Буковинська, Польовий, Ватутіна, Польова, Ужгородська, Закарпатська, Черновицька

Білоцерківський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Біла Церква: Героїв Небесної Сотні, Підвальна, Богдана Хмельницького, Васильківська, 1 Юр’ївська, Гетьманська, Театральна, Траса Київ-Одеса, Водопійна, Ак. Гродзинських
  • Матюші: Лесі Українки, Садова, Мічуріна, Лесі Українки, Ярослава Мудрого, Миру
  • Шкарівка: Курсантська, Ватутіна, Вишнева, Вулиця невизначена, Чапаєва пров., Молодіжна, Дачна, Чкалова, Дачний, Олександра Довженка 1 пров., Олександра Довженка 2 пров., Олександра Довженка, Кобзарська, 2-га Чапаєва, Весняна, Миру, Квітнева, Шкільна, Шкільний, Весняний пров., Їдальня, Лугова, Миколи Вінграновського, Луговий 1 пров., Луговий 2 пров., Гагаріна, Гагаріна пров., Лісова, Ватутіна пров., Ніконенка, Томилівське лісництво вул.Ліснича, Надрічний, Миру пров., Надрічна, СТ, 1 Нова, Джерельний пров., Нова, Полігони сховищ хімвідходів (з 8 по 23 годину)
  • Озерна: Верхова
  • Узин: Коханка, Набережна

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Богуславський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 18 годину

  • Семигори: Шевченка, Лісова
  • Біївці: Шкільна, Загребельна, Покровська, Богуславська, Вербова, Автотракторна

Бориспільський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 18 годину

  • Іванків: Жовтнева, Народна, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Кутузова, Суворова, Федора Петруся, Садова, Івана Суліми, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова
  • Бориспіль: Лугова, Київський Шлях, Голубівка, Маяковського, Михайлівська, Шевченка, Дружби, Київський Шлях, Богдана Хмельницького пров., Назарія Яремчука, Миколи Березового, Головатого, Незалежності, Сковороди, Бориса Гмирі, Будівельна, Лютнева,
  • Січових Стрільців, Чкалова, Франка, Яцютівка, Широка, М.Карпенка, Челюскінців, Братів Шило, Прудкого, Довженка, Бежівка, Збанацького, Л.Курбаса, Ярослава Гашека
  • Воронькiв: Українська
  • Щасливе: Мисливська
  • Глибоке: 2-га О. Курбаса
  • Старе: Польова, Перемоги, Садова, Заводська, Партизанська, Герасименка, Загатка, Дніпрова, Откормочний, Заводський, Польовий, Шкільний, Прорізний
  • Сеньківка: М.Вербицького, Набережна, Шевченка, Нова, П. Чубинського, Миру, Садова, Польова
  • Гора: Івана Котляревського пров.
  • Гнідин: Урочище Млиново, Дачна
  • Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ “Вега”
  • оробіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна
  • Сулимівка: Леніна
  • Сеньківка: Миру
  • Тарасівка: Нова

Броварський районний підрозділ ДТЕК:

Технічне переоснащення або ремонтні роботи з 8 по 19 годину

  • Пухівка: Захватівська, Леніна, Леніна пров., Центральна, Щорса, Шевченка, Лісовий
  • Требухів: Вокзальний, Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, БерезоваКрасилівка: Гагаріна
  • Велика Димерка: Соборна, Бобрицька, Ситюкова, Щорса пров., Щорса, Шевченка, Леніна пров., Пархоменка, Різдвяна
  • Бобрик: Соборності, Франка, Шевченка, Ватутіна, Польова, К.Свирської, Нова, Козацька
  • Гоголів: Шевченка, Некрасова, Калюка

Бородянський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Бородянка: Незалежності, Будівельників пров., Коцюбинського пров., Грушевського, Коцюбинського, Довженка, Польова, Грушевського пров., Будівельників, Машинобудівників
  • Озера: Шевченка
  • Блиставиця: Соборна, Польова, Молодіжна, Ярослава Мудрого, Полянського, Єдності, Поліська, Нова, Лісова, Грушевського, Садова, Центральна, Незалежності, пров. Петровського, Шевченка, Приозерна, Вишнева, Узвізна
  • Немішаєве: Біохімічна, Паркова, Чкалова
  • Луб’янка: Шевченка, Чкалова, Квіткова
  • Бородянка: Жовтневий, Велика
  • Здвижівка: Шевченка
  • Бабинці: Травнева
  • Галинка: Центральна
  • Микуличі: Центральна
  • Мироцьке: Політехнічна, Леніна
  • Гостомель: Богдана Хмельницького, Південна, Балабуєва, Південний пров.
  • Чабани: Польова
  • Підлісся: Весняна, Дружби, Миру, Гагаріна, Тиха, Будівельників, Лісова, Вишнева, Райдужна, Ясна, Весняний пров., Шевченка, Жовтнева, Козацький пров.
  • Першотравневе: 1-го Травня, Лісова, Центральна, Квітнева, Демидова, Вишнева, Мирна
  • Рожни: Хуторський
  • Бровари: Онікієнка Олега, Грицька Чупринки
  • Соболівка: Ватутіна, Островського, Київська
  • Літки: -, Коцюбинського
  • Літочки: Ватутіна
  • Плоске: Садова, Нова, Польова, Молодіжна, Лугова, Леніна, Будівельників, Київська, Ватутіна, Сонячна, Жовтнева, Гагаріна, Незалежності, Перемоги
  • Велика Димерка: Курчатова
  • Русанів: Жовтнева
  • Гоголів: Київська, Преображенська, Кожедуба, Русановича, Замкова, Володимирська, Володимирський пров., Магдебургська, Франка, Кошового, Зоряний пров., Європейська, Кільцева, Молодіжна, Винарського, Незалежності, Миру, Пушкіна пров., Друця, пров. Франка, Винарського пров., Сковороди, Калюка, Коцюбинського, Жердовська, Матросова, Зоряна, Воз’єднання, Лермонтова, Довженка, Репіна, Ватутіна, Шкільна, Пушкіна, Панфілова, Жовтухи, Маяковського, Лермонтова пров., Шевченка, Некрасова, Черняховського, Толстого, Квітнева, Черняховського пров., Чернишевського пров., Чернишевського, Чехова, Кольцова, Гоголя, Тургенєва, Фрунзе, Леніна пров., Топіхи, Чубинського, Богуна, Чкалова пров., Снігурова, Чкалова, Покровський, Покровська, Стасюка, Бориспольця, Стасюка пров., Грушевського, Ватутіна пров., Гетьманська, Привітна, Чупринки, Хутірська, Чайковського, Корольова, Симиренка, Калюка, Шевченка, Грушевського, Некрасова, Зоряна, Київська, Жердовська, Гоголя, Черняховського, Остапа Вишні, Котляревського, Гоголя пров., Черняховського пров., Чернишевського, Чернишевського пров., Жовтнева, Ковпака, Кільцева, Єсеніна, Молодіжна, Красовського, Л.Українки
  • Княжичі: Требухівська

 

Васильківський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Яцьки: Поле, Радянська, Калініна, Комсомольська, Набережна, Свердлова, Б.Хмельницького, Шевченка, Поповича, Леніна, Жовтнева, Перемоги, Космонавтів, Польова, Калініна пров.
  • Кодаки: Першотравнева, Леніна, Миру, Фрунзе, Ювілейна, Кірова, Щорса,  Васильківська, Ломоносова, Київська, Кільцева, Жовтнева, Нова, Леніна, М.Островського, Ювілейна, Петровська, Шевченка
  • Крячки: Народна, Матросова, Симиренка, Добра, Вишнева, Весела, Абрикосова, Садове Кільце, Центральний, Травнева, Центральна, Святкова
  • Березанщина: Весняна, Науки, Васильківська
  • Путрівка: Підлісний, З’єднання, Підлісна
  • Крушинка: Щаслива
  • Саливонки: Леніна пров., Садова, 1-го Травня, Шевченка, Набережна, Молодіжна, Леніна
  • Васильків: Декабристів, Польова, Франка, Богуна, Шевченка, Озерна, Сонячна, Путрівська, Богуна пров., Софіївська, Комарова, Гетьмана Сагайдачного, Декабристів, Волошкова, Комарова пров., Миколи Бурки пров., Волошковий пров., Миколи Бурки, Комарова, В/М 11, Бурки, Лесі Українки, Михайлівська, Лесі Українки пров., Березанський, Березанська, І.Виговського пров., Гончарна, Виговського, Метальова пров., Метальова
  • Березанщина: Щаслива
  • Дзвінкове: Нова, Ірпінська, Річна, Лісна, Лісний, Приірпінська, Запорізька, Київська, Шевченка, Леніна, Грушевського, Відродження, Травнева, Незалежності, Шкільна, Грушова, СТ “Лісове “, Окружна, Південна, Польова, Лесі Українки, Соснова, Молодіжна, Сподарецька
  • Перевіз: Річна, Центральна
  • Плесецьке: Поле
  • Глеваха: Вокзальна, Новий Шлях
  • Путрівка: Путрівська, Сонячна, Молодіжна, Польовий, Вишневий, Дружби, Польовий, Сонячна, Нахімова, Хмельницького, Пушкінський, Леніна, Путровська, Будівельна, Вулиця невизначена, Піщаний, Підлісний, Бульварний
  • Газова, Садова, Пушкінський, Нова, Дружби, Молодіжна, Дорошенка пров., Путрівська, Софіївська
  • Здорівка: Лесі Українки пров.
  • Крячки: Межова, Центральний, Святкова, Кленова, Кривова, Паркова, Центральна, Верхня, Березанська
  • Березанщина: Весняна, Науки

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Вишгородський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Демидів: Київська, Фастова, Стовпова
  • Димер: База стільникового зв’язку
  • Нижча Дубечня: Шкільна, Шевченка, Григорія Савченка, Клименка, Корольова, Садова
  • Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна
  • Пилява: Лісова
  • Лебедівка: Сваромська, Соборна, Кургузова, Лебедина, Шолуденка, Шевченка, Затишна, Чкалова, Ватутіна, Калинова
  • Вища Дубечня: СТ “Автоматика”, Леніна, Соборна, Визволителів
  • Осещина: Київська

Володарський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Ратуш: Набережна, Дружби
  • Рачки: Гагаріна
  • Чепіжинці: Польова, Шевченка, Набережна, Миру, Лісова, Шкільна
  • Рубченки: Центральна

Згурівський районний підрозділ ДТЕК:

  • Відсутні ремонтні роботи

Іванківський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Соснівка: Шевченка, Центральна
  • Нові Макалевичі: Польова, Миру, Правди
  • Ковалівка: Гагаріна, Молодіжна
  • Доманівка: Садова, Лісова
  • Карпилівка: 8 Березня, Корольова
  • Піски: Садова
  • Степанівка: Зарічна, Пролетарська

Ірпінський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Буча: Грибоєдова, Тургенєва, Некрасова, Інститутська, Тургенєва пров., СілезькаІрпінь: Українська
  • Мироцьке: Радгоспна, Леніна, Радянська, Червоноармійська
  • Ірпінь: Садова, Садовий, Університетська, Українська, Павленка, Лесі Українки, Карла Маркса

Києво-Святошинський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Гореничі: Нова, Шевченка, Петрівського, Леніна, Глібова, Садова, Підгірна, Цвіткова, Гайдая, Шевченка пров., Лермонтова, Квіткова, Малиновського, Молодіжна, Соборна, Бородавки, Гагаріна, Воронкова, Леніна пров., Воронцова, Будівельна, Гарматний, Теплична, Столична, Електриків, Дружби, Хоменка
  • Білогородка: Героя Печеного
  • Мила: Шевченка пров., Шевченка
  • Забір’я: Грисюка
  • Лука: Шевченка
  • Дмитрівка: Лісна
  • Святопетрівське: Петрівського
  • Музичі: Шевченка
  • Петрушки: Лесі Українки
  • Тарасівка: Островського
  • Шпитьки: Джерельна
  • Хотів: Липовий Яр, Князькина
  • Гнатівка: Шевченка, ст. Житомирська, Перепелина, Північна, Білогородка, Електриків, Перемоги, Островського, В. Чорновола, Торгівельна, Софіївська, Затишна
  • Київ: Академіка Глушкова
  • Петропавлівська Борщагівка: Озерна
  • Нове: Івана Мазепи
  • Новосілки: Васильківська, Теремська
  • Бузова: Дніпровська, Кільцева, Гагаріна, Шевченка
  • Тарасівка: Радянська, Космонавтів, Калініна, Боженка, Вишневий, Коцюбинського, Маяковського, Пушкіна, Леніна
  • Петропавлівська Борщагівка: Комсомольська, Чкалова, Берегова
  • Віта-Поштова: Звенигородська, Набережна, Боярська, К.Маркса, Боярський, Лесі Українки, Шевченка, Прорізна, Мічуріна, Ковпака, Островського, Матросова, Квітнева, Берегова, Гончарна, Лісна, Кордон 47, Лісова, Нова, Зелена, Гоголя, Польова, Садова, Молодіжна, Придорожна, Верхньосадова, Паркова, Одеська, Траса Київ-Одеса, Кооперативна, Банкова, Ярослава Мудрого, Вітянська, Стрілецька, Лисенка, Василя Стуса, Ревен Яр, Вереснева, Тарасівська
  • Юрівка: Набережна, Шевченка
  • Боярка: Михайла Грушевського
  • Тарасівка: Ярова
  • Малютянка: Амосова
  • Петрушки: Поле, Гагаріна пров., Миру, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Лісна, Польова, Озерна, Озерний, Патріотів, Газовиків, СТ “Святошино”, СТ “Юрист”, Петрушківська
  • Неграші: Шевченка
  • Шпитьки: Ватутіна, Леніна, Лермонтова, Щорса, Горького пров., Шмідта, Джерельна, Покровська, Фрунзе, Гоголя, Котовського пров., Садова, Смолянська, Шевченка, Механізаторів, Центральна, Лугова, Галицька, Гагаріна, Аеродромна, Волошкова, Незалежності, Північна, Паркова, Окружна, Весняна
  • Бобриця: Шевченка
  • Круглик: Вітянська
  • Капітанівка: Соборна
  • Вишневе: Промислова
  • Дмитрівка: Незалежності
  • Горбовичі: Боброва стежка
  • Гатне: Київська, Зоряна,
  • Свободи, Польова, Гагаріна, Космонавтів, Перемоги, Затишна, Київська, Молодіжна, Молодіжна, Перемоги, Шкільна, Кібернетична, Шкільний, Лісова
  • Дмитрівка: Лісна
  • Боярка: Хрещатик, Лермонтова
  • Ходосівка: Молодіжна, Набережна, Київська, Валі Котика, Соборна, Островського, Лугова, Феодосія Печерського, Квітнева, Леніна, Степова, Лісна, Лісний, Шкільна, Краснознаменна, Жовтнева, Лесі Українки, Гагаріна, Поштовий, П. Мирного, Тугай, Суворова, Валі Котика пров., Південна, Шевченка, Гоголя, Вишнева, Садова, Польова, Володимирська, Мазепи, Озерна, Чернеча Гора, Травнева, Кобзаря, Богдана Хмельницького, Оксамитова, Щаслива, Грушева, Ягідна, Невизначена, Обухівське шосе, Незалежності, Освітянська, Софіївська, Калинова, Франка, Світлогірська, СТ “Секвоя”, Квітки Полонини, Квіткова, Кринична, Катерини Білокур, Тарасівська, Піонерська, Єдності, Спортивна
  • Кременище: 50 років Перемоги, Сонячна, Максимова, Грушевського, Перемоги, Сонячний пров., Якуніна, Лісова, Сіверська

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Кагарлицький районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Шубівка: Фалкова, Дидикало, Червоноармійська, Лесі Українки
  • Землянка: Гагаріна
  • Півці: Центральна, Пивці, Садова, Шевченка, 8 Березня

Макарівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Королівка: Профспілкова, Львівська, Торгова, Червоноградська, Петровського, Херсонська
  • Небелиця: Миру

Миронівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Тулинці: Перемоги, 12 Липня, Зелена, Барвіночна, Польова, Чкалова, Садова, Канівська
  • Миронівка: Бузницького, Миронівка
  • Грушів: Грушів
  • Ходорів: Героїв Дніпра
  • Карапиші: Перемоги, Кривошеї

Обухівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 18 годину

  • Підгірці: Київська, Васильківська, Нагірна, Польова, Боровкова
  • Креничі: Центральна, Лісова, Межигірська, Садова, Польова, СТ “Родник”, Зелений Гай, Межигірський пров.
  • Копачів: Горького
  • Обухів: Київська
  • Великі Дмитровичі: Лесі Українки, Київська, Бідношеї, Васильківська, Невизначена
  • Малі Дмитровичі: Васильківська, Володимирська
  • Українка: Зв’язку
  • Григорівка: Садова
  • Мала Вільшанка: Садова
  • Паращина: Садова
  • Рославичі: Поле
  • Гвоздів: СТ “Смерічка – 2”, СТ “Сонячний”
  • Пінчуки: Радянська
  • Підгірці: Київська, Васильківська, Нагірна, Польова, Боровкова
  • Креничі: Центральна, Лісова, Межигірська, Садова, Польова, СТ “Родник”, Зелений Гай, Межигірський пров.
  • Копачів: Горького
  • Обухів: Київська
  • Великі Дмитровичі: Лесі Українки, Київська, Бідношеї, Васильківська, Невизначена
  • Малі Дмитровичі: Васильківська, Володимирська
  • Українка: Зв’язку
  • Григорівка: Садова
  • Мала Вільшанка: Садова
  • Паращина: Садова
  • Рославичі: Поле

Переяслав-Хмельницький районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Єрківці: Горького, Східна, Березова, Мисливська, Місячна, Ферапонтова, Пасічна

Рокитнянський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Телешівка: Шевченка, Слобідська, Покровська

Сквирський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Сквира: Мічуріна, Піщана, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Проектна
  • Шамраївка: Садова, Паркова
  • Оріховець: Шевченка, Садова

Ставищанський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Ставище: Нагаївського Георгія, Сумська, Вишнева, Ювілейна, Пушкіна, Берегова
  • Іванівка: Валентини Білорус

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Таращанський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 18 годину

  • Тараща: Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції

Тетіївський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 16 годину

  • Тетіїв: Мічуріна, Академіка Байраківського, Франка, Пушкіна, Кармелюка пров., Степана Яремича пров., Богуна, Затишний пров., Декабристів
  • Черепин: Чкалова, Перемоги, Партизанська, Шевченка, Підлісна, Першотравнева, Лісова, Кузнецька

Фастівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 18 годину

  • Велика Снітинка: Центральна, Ярова, Центральний пров., С.Палія
  • Клехівка: Мічуріна, Шкільна, Польова, Мічуріна пров., Комсомольська, Берегова

Чорнобильський районний підрозділ ДТЕК:

Відсутні ремонтні роботи на сьогодні

Яготинський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Насташка: Жовтнева
  • Супоївка: Вітовецька, Кільцева, Молодіжна, Польова, Більшовицька, Супоївська, Набережна
  • Панфили: Українка, Франка, Аптечний, Центральна, Набережна, Гагаріна, Сомковська, Молодіжна, Сосновська, Шевченка, Корольова, Дослідне, Урожайний, П. Мирного, Ворошилова, Ворошилова пров., Польова, Мирний
  • Яготин: Київська, Польовий стан, Черняховського, Шевченка, Дарницька, Говорова, Незалежності, СТ “Екологія”, Трудові Резерви, Черкаський, Приозерна, Студентська, Траса Київ-Харків
  • Засупоївка: СТ “Алгоритм”, Козацька, Польовий стан, Сидоренка, Григорівка, Дачна ділянка, Хутір Григорівка, Григорівка, СТ “Ранковий”, Польова, Молодіжна

Зверніть увагу, що інформація оновлюється кожні 15 хвилин. Уточнити свою особисту адресу та вулицю в списку відключень на сайті компанії ДТЕК можна за цим посиланням.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що мер Києва Віталій Кличко озвучив ціну на проїзд у громадському транспорті Києва.

Кличко озвучив ціну на проїзд у громадському транспорті Києва

На отруйний сморід від виробництва скаржаться у селі на Ржищівщині – дивіться відео “Київського регіону” з розслідуванням причин

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

#ВіталійШайда #ДТЕК #Київщина #НовиниКиївщини #монополіст#відключеннясвітла #ПерелікПлановихВідключеньСвітла #Перелік #ПлановеВідключенняСвітла #ВідключенняСвітла #ДеВідключатьСвітло #РінатАхметов #середа #10грудня #коливключатьсвітло #аварія #сьогодні #відключили #електрику #відключилисвітло #сьогоднівідключатьсвітло

Схожі записи

ДТЕК відключить світло навіть у Чорнобилі. Перелік місць по Київщині

Відключення світла у понеділок. Більш за всіх навколо Василькова, Обухова та Переяслава

158 населений пункт Київщини відключать від світла у середу

Напишіть коментар