-2.4 C
Київ
02.12.2022
ДТЕК ЖКХ

Більше всього відключатимуть світло у Василькові, Борисполі та Ірпені

Сьогодні у четвер 9 грудня “ДТЕК Київські регіональні електромережі“ традиційно займається ремонтними роботами та відключить світло не одній сотні тисяч жителів Київщини, – повідомляє “Київський регіон”.

Найбільш постраждають жителі Васильківського, Кагарлицького, Бориспільського, Ірпінського та екс-Києво-Святошинського районів.

Далі наводимо повний перелік населених пунктів та вулиць, які будуть сьогодні знаходитися під ризиком відключення світла. Також прописуємо орієнтовні часовий період цих робіт:

Баришівський районний підрозділ ДТЕК:

  • Ремонтні роботи на сьогодні не заплановані

Білоцерківський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 та 19 годину

  • Біла Церква: Євгена Деслава, Ставищанська, Селянська, 1 Піщана, Піщана, Максима Залізняка, Дружби, Новосельська, Сонячна, Євгена Деслава, Ставищанська, Селянська, 1 Піщана
  • Матюші: Лесі Українки, Садова
  • Узин: Коханка

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Богуславський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Москаленки: Берегова, Шевченка, Шелестуха

Бориспільський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 18 годину

    • Бориспіль: Запорізька, Нижній Вал, Завокзальна, Київський Шлях, Городня, Франка, Лугова, Богдана Ступки, Тургенєва, Європейська, Комарова, Франка, Гетьмана Дорошенка, Крилова, Сагайдачного, Липова, Збанацького, Коцюбинського, 8 Березня, Незалежності, Перемоги, Грушевського, Ентузіастів, Березневий, Князя Святослава, Польовий, Князя Володимира, Яблунева, Головатого, Білоозерська, Черешнева, Шевченка, Лютнева, Академіка Глушка, Тарасовський, Робітнича, Лютневий, 2 Лютневий, Бориса Гмирі, Репіна, Кошового, Володимира Івасюка, Михайлівська, Робітничий, Василя Симиренка, Коцюбинського пров., Л.Курбаса, Петра Волянюка, Броварська, Віри Онацької, Крашенівка, Бежівка, Квітки-Основ’яненка, Пушкіна, Київський Шлях, Грушевського пров., Івана Черпака, Військове містечко, Антона Яцюти, Туполева, Вікентія Хвойки, Стеценка, Дзержинського, Дружби, Екскаваторна, Скіфська, Залізнична, Паркова, Михайла Врубеля, Остапа Вишні, Толстого, Залізничний, Січових Стрільців, Чкалова, Яцютівка, Широка, М.Карпенка, Челюскінців, Братів Шило, Прудкого, Довженка, Ярослава Гашека, Голубівка, Маяковського, Богдана Хмельницького пров., Назарія Яремчука, Миколи Березового, Сковороди, Будівельна, Павлівська, Ціолковського, П.Верни, Челюскінців пров., Розумовського, Сосюра, Косогона, Пушкіна пров., Сірова, Ю.Максюти, Яновського пров., Стасюка, Чернігівська, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Котляревського, Черешневий пров., Нова, Мирний, Ярославська, Корольова, Свободи пров., Данила Галицького, Приозерна, Шолом-Алейхема, Весняний, Новий, Нова ІІ, Кутузова пров., Свободи, Покровська, Святомиколаївська, Вознесенська, Герцена пров., Переяславська, Чернишевського, Теплична, Кутузова, Василя Лукашевича, Ціолковського пров., Герцена, Жовтнева, Запорізька, Городня, Сергія Камінського, Кооперативна, А. Малишка пров., Дніпровська, Н.Левицького, А. Малишка, Преображенська, Івана Піддубного, Слов`янська, Вітрова, Плеханова, Академіка Заболотного, Богдана Ступки пров., Галицька, М.Залізняка, Олесницька, Нахімова, В.Йови, Каховська, Сергія Жигалка, Спортивна, Стасюка пров., Павла Полуботка, Лобашевського, Богомольця, Лобановського, Остапа Вересая, Амосова, Поштова, С.Сосніних, Катерини Бранки, Макаренка, М. Цветаєвої, Вересая пров., Д. Волошка, Вересая, Спортивний, Стефаника, Булгакова, Пирогова, Привокзальна
    • Гнідин: Озерна, І.Франка, Урочище Млиново, Польова, Дачна
    • Кийлiв: Дачі Дніпра, Дамба
    • Лозівка: Профспілкова
    • Воронькiв: Українська
    • Щасливе: Мисливська
    • Глибоке: 2-га О. Курбаса
    • Велика Олександрiвка: Кільцева, Київський Шлях
    • Дударкiв: Незалежності
    • Старе: Польова, Перемоги, Садова, Заводська, Партизанська, Герасименка, Загатка, Дніпрова, Откормочний, Заводський, Польовий, Шкільний, Прорізний
    • Іванків: Жовтнева, Народна, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Кутузова, Суворова, Федора Петруся, Садова, Івана Суліми, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова
    • Сеньківка: М.Вербицького, Набережна, Шевченка, Нова, П. Чубинського, Миру, Садова, Польова, Миру
    • Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна
    • Сулимівка: Леніна
    • Гора: Івана Котляревського пров.

Броварський районний підрозділ ДТЕК:

Технічне переоснащення або ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Жердова: М.Онопрієнка, Озерна, Лугова, Лисенка, М. Заньковецької, Леніна, Лісова, Жовтнева
  • Требухів: Вокзальний, Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова
  • Красилівка: Гагаріна
  • Перемога: Березнева, Садова, Корольова, Гайдамацька, Травнева, Броварський
  • Бобрик: Соборності, Франка, Шевченка, Ватутіна, Польова, К.Свирської, Нова, Козацька
  • Бровари: Павлова, Поповича, Володимира Великого, Красилівська, Лермонтова, Міхновського Миколи, Онікієнка Олега, Москаленка Сергія, Мейса Джеймса, Калнишевського Петра, Броварської сотні, Прилуцька, Покровська, Будівельників, Максимовича Михайла, Фабрична, Вишнева, Дружби, Панаса Мирного, Олімпійська, Миру, Авіаційна, Воробйова, Космонавтів, Зелена, Б.Хмельницького, Русанівська, Мазепи, Короленка, Переяславський шлях, Грушевського
  • Требухів: Перемоги
  • Гоголів: Преображенська, Сотницька, Шевченка, Некрасова, Калюка

Бородянський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Бородянка: Жовтневий, Поштова, Леніна, Центральна, Семашка
  • Шибене: Кооперативна

Васильківський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Плесецьке: 1-го Травня, Калинова, Щаслива, Єсеніна, Васильківська, Новосільска, Дімітрова, Покровська, Центральна
  • Велика Солтанівка: Жовтнева, Першотравнева, Колективна, Польова, Вишнева, Ягідний, Набережна, Незалежності, Леніна, Поле, СТ “Руслан”, Лісова, Радужна
  • Мала Солтанівка: Осінній, Осіння, Київська, Садова, Леніна пров., Дачна, Володимирська, Борівський, Борівська, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Шевченка, Поповича, Південна, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Зарічна, Лісова, Сонячна, Польова, СТ “Фіалка”, СТ “Родіна”, СТ “Генетик”, СТ “Будівельник -2”, Титова, Лугова, Вишнева, Б. Хмельницького, СТ “Тепловик”
  • Порадівка: Щорса, Жукова, Запорізька, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Молодіжна, Весняна
  • Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів, Радгоспна
  • Васильків: Володимирська, Софіївська, Покровська
  • Варовичі: Нова
  • Кодаки: Київська, Лесі Українки, Ювілейна
  • Скрипки: Набережна
  • Саливонки: Леніна пров., Садова, 1-го Травня, Шевченка, Набережна, Молодіжна, Леніна
  • Здорівка: Кірова, Ватутіна, Залізничний, Лесі Українки пров., Жовтневий, Щорса, Луговий, Шляховий, Шляхова, Дружби, Молодіжна, Пушкінська, Соборна, Миру, СТ “Сотка”, СТ “Лужайка”, Польовий
  • Путрівка: Путрівська, Траса Київ-Одеса, Софіївська, Путрівська, Пушкіна, Газова, Сонячна, Садова, Пушкінський, Польовий, Нова, Нахімова, Франка, Молодіжна, Хмельницького, Богуна, Механізаторів, Мічуріна пров., Шевченка, Дружби, Дорошенка пров., Будівельна, Лісовий, Вишневий, Нахімова пров., Озерна, Короленка, Заводська, Польова, Вулиця невизначена, Сагайдачного, Спортивний, Мічуріна, Путровська, Козачий пров., Березанська, Луговий, Будівельний, Піщаний, Трудовий, Богуна пров., Калинівський пров., Леніна, Квіткова, Сагайдачного пров., Траса Київ-Одеса
  • Васильків: Керамічна, Гетьмана Сагайдачного, Сонячна, Керамічний, Сергія Шамрая пров., Сергія Шамрая, Гончарна, Культосвітній пров., Луговий, Лесі Українки, Михайлівська, Путрівська, Лесі Українки пров., Березанський, Васильківський, Березанська, Ситника Михайла, І.Виговського пров., Васильківська, Суворова, Гончарний, Юрія Скляра, Виговського, Сільбудівський, Метальова пров., Метальова
  • Глеваха: Комсомольська
  • Здорівка: Ватутіна, Лесі Українки пров., Керамічний, Зелений
  • Березанщина: Київська, Яблунева
  • Кодаки: Васильківська, Ломоносова, Київська, Кільцева, Жовтнева, Нова, Леніна, М.Островського, Ювілейна, Петровська, Шевченка
  • Ковалівка: 2 П`ятирічка, Стадіонна, Леніна, 8 Березня, Лісова, Шевченка
  • Устимівка: Білоцерківська, Лісова

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Вишгородський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Жукин: Першотравнева
  • Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна
  • Пилява: Лісова
  • Хотянівка: Київська
  • Старі Петрівці: Виноградний, Б.Хмельницького пров., Тичини пров., Садова, урочище “Старий Сад”
  • Вахівка: Леніна, Шпака пров., Шевченка, Набережна
  • Лебедівка: Сваромська, Соборна, Кургузова, Лебедина, Шолуденка, Шевченка, Затишна, Чкалова, Ватутіна, Калинова
  • Вища Дубечня: СТ “Автоматика”, Леніна, Соборна, Визволителів
  • Осещина: Київська

Володарський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Матвіїха: Кооперативна, Чапаєва, Рибченків, Центральна, Побережних
  • Володарка: Шевченка
  • Володимирівка: Миру, Володимирівка, Перемоги, Польова, Квітнева

Згурівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Згурівка: Маяковського, Котляревського, Большака, Українська, Першотравнева, Медова, Заможний пров., Маяковського, Центральна, Незалежності пров., Котляревського, Кооперативна, Кошового

Іванківський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Соснівка: Шевченка, Центральна
  • Нові Макалевичі: Польова, Миру, Правди
  • Ковалівка: Гагаріна, Молодіжна
  • Доманівка: Садова, Лісова
  • Карпилівка: 8 Березня, Корольова
  • Піски: Садова
  • Степанівка: Зарічна, Пролетарська

Ірпінський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Ірпінь: Соборна, 1-го Травня, Федорова, Чехова, Лісова, Матросова, Київська, Щаслива, Виговського, Пушкінська, Мінеральна, Українська, Лермонтова, Пролетарська, М.Рильського, Максима Рильського пров., Свердлова, Піонерська, Лесі Українки, Університетська, Ватутіна, Молодіжна, Північна, Гагаріна, 2 Український, Київський, Лисенка, 1 Північний Тупик, Північний, 2 Північний Тупік, Капітана Зайцева, Садова, 1 Український, Квіткова, Шевченка, О.Кошового, Комінтерна, Достоєвського, Стоянка 2 Кошевого, Миколи Носова, Гостомельське Шосе, Карла Маркса, Ділянка автодороги Київ-Ковель-Ягодин км 22+900-24+100, Чапаєва, Гостомельське Шосе, Северинівська, Садова, Садовий, Павленка, Лесі Українки, Карла Маркса
  • Буча: Ватутіна, Кірова, Героїв Крут
  • Стоянка: Садова, Свердлова
  • Ворзель: Лісова, Тюльпанова
  • Коцюбинське: Пономарьова
  • Гостомель: Незалежності, Дачна, Проїзд 9, Садова, Ірпінська, Сосновий, Окружна, 12-й пров., 11-й пров., Чумацький шлях, 10-й пров., Кулішова, Шкільна, Річна, Шкільний, Лісництво, 14-й пров., 13-й пров., Українська, Річний, Яснополянська, Київська, Щорса, 3-й провулок, Степова, 4-й пров., Л.Українки, 2-й провулок, траса Київ-Ковель
  • Горенка: Мічуріна, Садова, Пушкіна, Лісова, Польова, Папулова, Папулова пров., Мічуріна пров., Дачна, Радгоспна, Раменська
  • Мироцьке: Радгоспна, Леніна, Радянська, Червоноармійська

Києво-Святошинський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Боярка: Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Криворізький, Кібенка, Вокзальний, Криворізький Тупик, О. Ткаченко пров., Кримський, Січових Стрільців, Самійленка, Пролетарська, Хрещатик, Сади, 16 лінія, Сади,10 лінія, Соборності
  • Дмитрівка: Молодіжна, Квітнева, Сонячна, Щаслива, Озерна, Дачна, Гагаріна, Квітневий, Радісна, Шляхова, Гайова
  • Капітанівка: Лісна, 2-га Садова, СТ “Берізка-2”, Соборна, Соснова, Приозерна, 3а Садова, 1а Садова, Садовий тупік 4, 4а Садова, Садовий тупік 2, СТ “Дубки”, Фонтанна, 23 км автошляху Київ-Чоп
  • Вишневе: Київська, Ломоносова, Європейська
  • Хотів: О.Невського, Садова, Тарасівська, Паширова, Лікарняний, Чкалова, Центральний
  • Віта-Поштова: Ярослава Мудрого, Васильківська
  • Гореничі: Леніна
  • Тарасівка: Радянська, Космонавтів, Калініна, Боженка, Вишневий, Коцюбинського, Маяковського, Пушкіна, Леніна, Садова
  • Петропавлівська Борщагівка: Комсомольська, Чкалова, Берегова
  • Гореничі: Нова, Леніна, Травнева, Травневий, Франка, Леніна пров., Садова, Малиновського, Хоменка, Яблунева, Соборна, Польова, Щорса, Космонавтів, Молодіжна, Цвіткова, Гайдая, Висоцького пров., М.Рильського, Володимирська, Військова, Стрілецька, Паторжинського, Ватутіна, Квіткова, Крутогірна, Б.Хмельницького, Весняна, Дружби, Коцюбинського, Висоцького, Інженерна, Депутатська, Академічна, Західна, Березова, Верхній Вал, Приозерна, Відпочинку, Петрушківська, Гореницька, Південна, Київська, Жукова, Підлісна, Сонячний, Північна, Столична, Польова, Петрівського, Бородавки
  • Мрія: Західна, Тополина
  • Кременище: 50 років Перемоги
  • Малютянка: Затишне
  • Гурівщина: Молодіжна, Польова, Лісна, Лісова, Київська, Благовісна, Пролетарський, Поповича, 32+600 км автошляху Київ-Чоп
  • Буча (Києво-Св.): Лісова, Пролетарська, Лісова2, Поліська, Сонячна, Благовісна, Кленова, Лісова, Лісова2, Поліська, Благовісна, Пролетарська
  • Гурівщина: Лісова, Лісна, Благовісна, Пролетарський
  • Лісне: Лісна, Солов’їна, Кленова, Соснова, Затишна
  • Любимівка: Польова, Молодіжна, Київська, Пролетарська
  • Бузова: Буча Лісова
  • Горбовичі: Київська
  • Софіївська Борщагівка: Парникова, Промислова
  • Святопетрівське: Я.Мудрого, Петрівського
  • Буча: сім’ї Красовських, Лісова, Пролетарська, Сонячна
  • Жорнівка: Лісна
  • Шпитьки: Лугова
  • Мила: Садова
  • Білогородка: Леніна
  • Бобриця: Лугова
  • Юрівка: Кооперативна
  • Петрушки: Яблунева
  • Ходосівка: Квітнева
  • Неграші: Активна
  • Любимівка: Молодіжна

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Кагарлицький районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Уляники: Уляники, Джерельна, Ярова, Б.Хмельницького, М.Рильського
  • Ржищів: Комсомольська, Соборна, Освіти, Вишнева, Шевченка, Комарова, Б.Хмельницького, Будівельників, Ярослава Мудрого, Незалежності, Новоселів, Кошового, Героїв Дніпра, Лісна, Фестивальна, Спасо-Преображенська, Зарічна, Монастирська, Ярмаркова, Калинова, Юрія Гладченка, Миру, Київський Шлях, Польова, Наддніпрянська, Білоцерківський, Кагарлицький, Стадіонна, Михайла Грушевського, Мальовнича, Прорізна, Героїв Дніпра, Ярослава Мудрого, Михайла Грушевського, Олександра Довженка, Олімпійська, Адмірала Петренка, Івана-Валентина Задорожного, Коцюбинського, Солов`їна, Троїцька, Соборна, Ярмаркова, Освіти, Оболонська, Бузкова, Зоряна, 1-го Травня, Шевченка, Силкіних, Комарова, Франка, Толстого, Радіаторна, Незалежності, Київський Шлях, Вокзальна, Пилипа Орлика, Райдужна, Леніна, Пушкіна, Кошового, Зенона Головінського, Нова, Козацька, Яблунева
  • Балико-Щучинка: Героїв Дніпра, Харківська, Придніпровська, Задорожнього, Лесі Українки, Білодіда, Гагаріна, Козирева, Туриха, Комарівська, Ватутіна, Польова, Шкільна, Центральна
  • Кагарлик: Комунарська, Котляревського, Миронівська, Шевченка, Б.Хмельницького, Черкаська, Горького, Дашенка, Чапаєва, Коцюбинського, Кільцева
  • Зорівка: Шевченка, Садова
  • Кадомка: Михайлова, Волошка
  • Калинівка: Лісова
  • Великі Пріцьки: Хутір Дібрівка, Виселка
  • Онацьки: 8 Березня, Шевченка
  • Півці: Центральна, Пивці, Садова, Шевченка, 8 Березня, Польова, Солов`їна, Дружби, 1-го Травня, Гагаріна, Нова
  • Яблунівка: Яблунівка, Миру, 8 Березня, Гагаріна, Шевченка, Польова
  • Панікарча: Садова
  • Халча: Виселкове

Макарівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Гавронщина: Жовтнева
  • Соснівка: Шкільна, Пшенична, Леніна, Шевченка, Лесі Українки
  • Осиково: Горького, Київська, Чапаєва

Миронівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Великий Букрин: Героїв Дніпра, Шевченка, Запорізька
  • Малий Букрин: Михайлівська, Прорізна
  • Андріївка: Осипенка, Тараса Шевченка, Гризодубова
  • Македони: Авраменка, Центральна, Лісова, Садова, Джерельна, Македони, Донецька, Шахтобудівників, Копилова, Лугова, Горловська, Торезька, Шахтарів
  • Пії: Південна, Франка
  • Малі Прицьки: Яблунева

Обухівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 18 годину

  • Козин: Київська, Урожайна, Мистецька, Солов’яненка, Миру, Шевченка, Озерна, Садова, Рудики, Нова, Вереснева, Тихий, Прикарпатська, Лугова, Луговий пров., ж/м “Козинський”, Пайова, Набережно-Лугова, СТ “Ватра”, Сосновий, Гостинний, СТ “Лужок”, Городній пров., ж/м Рудики, пров.Озерний, пров. Київський, Придорожна, Вересневий, Лобановського, Дачна
  • Плюти: Малишка, Плютовська, Лугова, Пархоменка, Невизначена, Сосновий, Ж/м Лісовий, СТ “Луговий”, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова, пров. Січневий, Серпневий
  • Українка: Лугова, Юності, Соснова, Київська, СТ “Вычислитель”, СТ “Ватра”, СТ “Лужок”, СТ “Орія”, СТ “Дубок”, ГО “Спілка співвласників “Левада””, СТ “Луговий”
  • Обухів: Каштанова, Київська, Лукавиця ж/м
  • Київ: Старообухівська
  • Нещерів: Садова
  • Романків: Лісова
  • Мала Вільшанка: Горького, Садова, Васильківська
  • Красна Слобідка: Шевченка
  • с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок
  • Тарасівка: Шевченка
  • Кулі: Вишнева

Переяслав-Хмельницький районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Харківці: Чапаєва, Героя, Альтицька, Садова, Польова, Леніна
  • Мазінки: Шевченка

Рокитнянський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Рокитне: Волі, Садова, Коцюбинського, Лесі Українки, Базарний, Танкістів, Колгоспна
  • Бакумівка: Берегова, Перемоги, Шевченка, Слави, Ярова
  • Житні Гори: Господарство, Центральна

Сквирський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Сквира: Чкалова, Ватутіна, Маслова, Маслова пров., Плугатаря, Папаніна, Медовий, Франка, Співоча, Ольшевського, Піщана, Прорізний, Лікарський, Дюканова пров., Дюканова, Проектна, Проектний, Байдукова пров., Шкільний, Мічуріна, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Садовий, Пустоварівська, Травнева, Піщаний, Садова, Чернишевського, Чернишевського пров., Котляревського, Київська, Павленківський пров., Павленківська, Дубініна, Шевченка пров., Рябоконя, Перемоги, Довженка, Поліська, Я.Мудрого, Сковороди, Гмирі, Лисенка, Магомета, Лисенка пров., Гребінки, Кобилянської, Володимирівська, Мічуріна, Піщана, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Проектна, Селекційна
  • Кам’яна Гребля: 8 Березня
  • Самгородок: Шевченка
  • Шамраївка: Центральна
  • Великополовецьке: Стадіонна
  • Кривошиїнці: Сквирська
  • Шамраївка: Шкільна, Городище, Набережна, Синявщина
  • Руда: Заводська

Ставищанський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Ставище: Нагаївського Георгія, Сумська, Вишнева, Ювілейна, Пушкіна, Берегова

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Таращанський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 18 годину

  • Салиха: Віддалена, Вишнева, Центральна, Сєргеєва, Молодіжна, Леніна, Щаслива, М.Семченко, Видний, Польова, Зарічна, Дружби, Тихий, Набережна
  • Тараща: Гаражний, Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна, Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька, Сікевича Володимира, Видна, Б.Хмельницького, Заводський, Бурляя Миколи, Б.Хмельницького пров., Героїв Небесної Сотні
  • Тетіїв: Коцюбинського
  • Улашівка: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська
  • Чернин: Лобківка
  • Антонівка: Антонівка, Центральна, Побережська

Тетіївський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 16 годину

  • Тетіїв: Світанкова, Володимирська, Щаслива, Кутузова, Заводська, Бульвар Північний, Борщагівська, Автомобілістів, Центральна, Лісова

Фастівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 18 годину

  • Ставки: Садова, Дубкова, Курчатова, Фастівська, Герцена пров., Герцена, Шевченка, Пушкіна
  • Велика Офірна: Чумацький Шлях, Луговий, Леніна, Шевченка, Матросова, Шевченка пров., Садова, Малишка, Тичини, Толстого пров., Тичини пров., Садовий, Чумацький шлях пров., Набережна, Толстого, Набережний
  • Мала Снітинка: Гагаріна, Без назви, Гагаріна пров., Київська, Унавська, Собковського, Матросова, Шевченка, Матросова пров., Терешкової, Нова
  • Мотовилівка: Вулиця невизначена, Пархоменка, Новолісна, Лісна, Зелена, Світла, Лісовий, Зелений, Зіркова, Ставкова, Зірковий, Без назви
  • Вишняки: Лісна, Гагаріна, Тітова, Гагаріна пров., Тарасенківська, Лісовий, Піщана, Піщаний, Без назви
  • Велика Мотовилівка: Хмельницького
  • Скригалівка: Квітнева, Тичини, Фастівська, Герцена пров., Курчатова, Фастівецька, Весняна
  • Дорогинка: Шкільна, Центральна, Грисюка
  • Мала Офірна: Пушкінська, Перемоги, Лісна, Лісний, Першотравнева

Чорнобильський районний підрозділ ДТЕК:

Відсутні ремонтні роботи на сьогодні

Яготинський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Яготин: Лисенка, Олександра Кузнецова, Вокзальна, Б.Хмельницького, 8 Березня, Пушкіна, Заводська, Черняховського, Залізничний, Привокзальна, Грушевського, Сірка, Узький, Толбухіна, Траса Київ-Харків, Дорошенка, Репніних, Інженерна, Соборна, Запоріжський, Київська, Ціолковського, Толбухіна пров., Фурманова, Ціолковського пров., Карпенка Карого пров., П.Орлика, Франка пров., П.Мирного, Відродження, Франка, Достоєвського, Вільний, О.Олеся, Винниченка
  • Добраничівка: Вишнева, Поліська, Музейна
  • Плужники: Юрія Ляпіна

Зверніть увагу, що інформація оновлюється кожні 15 хвилин. Уточнити свою особисту адресу та вулицю в списку відключень на сайті компанії ДТЕК можна за цим посиланням.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

На отруйний сморід від виробництва скаржаться у селі на Ржищівщині – дивіться відео “Київського регіону” з розслідуванням причин

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що ДТЕК визнала, що не може обійтися без відключення світла на Київщині.

#ВіталійШайда #ДТЕК #Київщина #НовиниКиївщини #монополіст#відключеннясвітла #ПерелікПлановихВідключеньСвітла #Перелік #ПлановеВідключенняСвітла #ВідключенняСвітла #ДеВідключатьСвітло #РінатАхметов #середа #9грудня #коливключатьсвітло #аварія #сьогодні #відключили #електрику #відключилисвітло #сьогоднівідключатьсвітло #четвер

Схожі записи

43 населені пункти Київщини сьогодні ДТЕК відключить від світла

Населення Київщини заборгувало за тепло і газ більше мільярду гривень

У п’ятницю ДТЕК відключить від світла 156 населені пункти Київщини

Напишіть коментар