fbpx
19.4 C
Київ
30.06.2022
ДТЕК Економіка

Відключення світла на середу. Приготуватися Борисполю та Броварам

Сьогодні у середу 8 грудня “ДТЕК Київські регіональні електромережі“ традиційно запланувала масштабне проведення ремонтних робіт, які напряму пов’язані з відключення світла жителям Київщини, – повідомляє “Київський регіон”.

Найбільш “постраждають” жителі Бориспільського, Броварського та екс-Києво-Святошинського районів.

Далі наводимо повний перелік населених пунктів та вулиць, які будуть сьогодні знаходитися під ризиком відключення світла. Також прописуємо орієнтовні часовий період цих робіт:

Баришівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників

Білоцерківський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Біла Церква: Новосельська, Сонячна, Степана Бандери, Залузька, Новосільський
  • Шкарівка: Курсантська, Ватутіна, Вишнева, Вулиця невизначена, Чапаєва пров., Молодіжна, Дачна, Чкалова, Дачний, Олександра Довженка 1 пров., Олександра Довженка 2 пров., Олександра Довженка, Кобзарська, 2-га Чапаєва, Весняна, Миру, Квітнева, Шкільна, Шкільний, Весняний пров., Їдальня, Лугова, Миколи Вінграновського, Луговий 1 пров., Луговий 2 пров., Гагаріна, Гагаріна пров., Лісова, Ватутіна пров., Ніконенка, Томилівське лісництво вул.Ліснича, Надрічний, Миру пров., Надрічна, СТ, 1 Нова, Джерельний пров., Нова, Полігони сховищ хімвідходів, траса Київ-Одеса, Київська, Сквирське Шосе (з 8 по 17 годину)
  • Озерна: Верхова
  • Узин: Коханка
  • Храпачі: Ферма, Молодіжна, Кооперативна, Кооперативний, Шкільна, Ярова, Колгоспна, Млин
    Глушки: Січнева, Ставок, Центральна, Садова, Тихий, Молодіжна, Весняна, пров. Поштовий, 1-го Травня, Надрічна
  • Скребиші: Миру, Молодіжний, Калинова, Кільцева, Тихий, Шкільний, Набережна, Садова, Ферма, Нова

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Богуславський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 20 годину

  • Вiльховець: Річний, Світанок

Бориспільський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 18 годину

  • Бориспіль: Лугова, Київський Шлях, Кошового, Чайковського, Дачна, Володимира Момота, Ботанічна, Ботанічний, Євгена Коновальця, Сагайдачного
  • Іванків: Жовтнева, Народна, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Кутузова, Суворова, Федора Петруся, Садова, Івана Суліми, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова
  • Старе: Польова, Перемоги, Садова, Заводська, Партизанська, Герасименка, Загатка, Дніпрова, Откормочний, Заводський, Польовий, Шкільний, Прорізний
  • Сеньківка: М.Вербицького, Набережна, Шевченка, Нова, П. Чубинського, Миру, Садова, Польова
  • Гора: Івана Котляревського пров.
  • Воронькiв: Київська, Красна, Київський пров., Вишнева, Миру, Миру пров., Першотравнева, Українська, Дніпровська, Дружби, Слобідська, Центральна, М. Карпенка, Ватутіна, Слобідський
  • Процiв: Центральний, Моцака, Центральна, Савонівська, Гагаріна пров., Світанкова, Світанковий пров., Савонівський пров., Івана Кудрі, Хутірська, Кодіївська, Дружби, Шевченка, Садова, Шевченка пров., Вишнева, Кудрі пров., Панська, Софіївська, Веселкова, Пролісок, Жовтнева, Травнева, Веселковий, Галицький майдан, Гагаріна, Пасічна, Кана, Б.Хмельницького, Висока дамба, Богдана Хмельницького пров., Сагайдачного, Солов’їна, Сонячна, Городницька, Яблунева, Березова
  • Щасливе: Фестивальний
  • Нестерівка: Комінтерна
  • Петропавлівське: Малинова
  • Вишеньки: Садова, Млиново
  • Ревне: Бориспільська
  • Головурiв: Вишнева
  • Горобіївка: Дружби
  • Гнідин: Набережна, Урочище Млиново, Польова, Нова, Л-125 “Озірна”
  • Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна
  • Сулимівка: Леніна

Броварський районний підрозділ ДТЕК:

Технічне переоснащення або ремонтні роботи з 8 по 19 годину

  • Бровари: Ступака, Калініна
  • Жердова: М.Онопрієнка, Озерна, Лугова, Лисенка, М. Заньковецької, Леніна, Лісова, Жовтнева
    Требухів: Вокзальний, Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова
    Красилівка: Гагаріна
  • Велика Димерка: Соборна, Бобрицька, Ситюкова, Щорса пров., Щорса, Шевченка, Леніна пров., Пархоменка, Різдвяна
  • Погреби: Соборна, Центральна, Яблунева, Шевченка, Малишка, Некрасова, Ватутіна, Лесі Українки, Єдності, Гончара, Молодіжна, Грушевського, Тополина, Солов’їна, Зарічна, Франка, Берегова, Європейська, Весняна, Гоголя, Лугова, -, “Масив “”Кругла”””, Городецького, Чкалова, Суворова, Тепличний пров., Майданівська, Кутузова, Гайдара, Горького, Каштанова, Теплична, Різдвяна, Горького пров., Дубрівський шлях, “Масив “”Діброва”””, Погребський шлях, Незалежності, Завбірська, Нова, Світанкова, Мічуріна, Вишнева, Суворова пров., Покровська, Софіївська, Терникова, Польова, Київська, Столична, Пухівська, Озерна, Рибальська, Старосільська, Висока, Старосільський, “Масив “Залющина”, Гайова, Осіння, Промислова, Райдужна, Прорізна, Садова, Лідіївська, Ратушного, Пасіченка, А. Пасіченка, Гагаріна, Кодацька, Стародеснянська, Деснянська, Чижика О.
  • Пухівка: Деснянська
  • Рудня: Лебідська, Шкільна
  • Семиполки: Київське шосе
  • Зазим’є: Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський, Польова
  • Гоголів: Шевченка
  • Рожни: Молодіжна
  • Бобрик: Соборності, Франка, Шевченка, Ватутіна, Польова, К.Свирської, Нова, Козацька
  • Вільне: 8 Березня, Шевченка, Молодіжна, Польова, Садова
  • Захаровка: Лісова, 8 Березня
  • Гоголів: Шевченка, Некрасова, Калюка

Бородянський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Шибене: Кооперативна, Франка
  • Поташня: Поташня, Лісова
  • Бородянка: Заводська
  • Загальці

Васильківський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Плесецьке: 1-го Травня, Калинова, Щаслива, Єсеніна, Васильківська, Новосільска, Дімітрова, Покровська, Центральна
  • Кодаки: Першотравнева, Леніна, Миру, Фрунзе, Ювілейна, Кірова, Щорса, Васильківська, Ломоносова, Київська, Кільцева, Жовтнева, Нова, Леніна, М.Островського, Ювілейна, Петровська, Шевченка
  • Васильків: Тракторна, 7 Тракторний, Радянська, В.Середи, Тракторна
  • Саливонки: Леніна пров., Садова, 1-го Травня, Шевченка, Набережна, Молодіжна, Леніна
  • Ковалівка: 2 П`ятирічка, Стадіонна, Леніна, 8 Березня, Лісова, Шевченка
  • Устимівка: Білоцерківська, Лісова

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Вишгородський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна
  • Пилява: Лісова
  • Пірново: Піонерська, Радянська, Комсомольська, Київська, Кірова, Леніна, Червоноармійська, Деснянська, Деснянський, Набережна, Дубовий гай
  • Вишгород: Межигірського Спасу, Шкільна, Старосільська
  • Лебедівка: Сваромська, Соборна, Кургузова, Лебедина, Шолуденка, Шевченка, Затишна, Чкалова, Ватутіна, Калинова
  • Вища Дубечня: СТ “Автоматика”, Леніна, Соборна, Визволителів
  • Осещина: Київська

Володарський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Володимирівка: Миру, Володимирівка, Перемоги, Польова, Квітнева
  • Рачки: Леніна
  • Лобачів: Соснова, Піщана, Молодіжна, Нове Життя, Перемоги, Садова, Зарічна, Камінна, Шевченка, Набережна, Будівельна, Миру, Б.Хмельницького, Лісова
  • Володарка: Зарічна

Згурівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Крупіль: Київський шлях
  • Красне: Леніна, Пушкіна, Семенова

Іванківський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Сукачі: Миру, Шевченка, Рибокомбінат, Соборна, Шкільна, Незалежності, Шевченка пров., Лугова, Рибацька, Перемоги, Франка, В.Ходимчука, Чорнобильська, Світловодська, Будівельників, Садова, В.Кібенка, Кіровоградська, П.Осідач, Олександрійська, Дружби, Польова, І.Проскури
  • Іванків: Автомобілістів, Івана Проскури
  • Пироговичі: Лугова, Українська
  • Прибірськ: Соборна, Вишнева, Шевченка, Молодіжна
  • Хочева: Радянська, Миру
  • Соснівка: Шевченка, Центральна

Ірпінський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Ірпінь: Чехова, Пушкінська, Українська, Пролетарська, Соборна, М.Рильського, Максима Рильського пров., Піонерська, Університетська, Гагаріна, 2 Український, Київський, 1 Український, О.Кошового, Київська, Ділянка автодороги Київ-Ковель-Ягодин км 22+900-24+100, Садова, Садовий, Університетська, Українська, Павленка, Лесі Українки, Карла Маркса
    Гостомель: Незалежності, Дачна, Проїзд 9, Садова, Ірпінська, Сосновий, Окружна, 12-й пров., 11-й пров., Чумацький шлях, 10-й пров., Кулішова, Шкільна, Річна, Шкільний, Лісництво, 14-й пров., 13-й пров., Українська, Річний, Яснополянська, Київська, Щорса, 3-й провулок, Степова, 4-й пров., Л.Українки, 2-й провулок, траса Київ-Ковель, Чкалова, Свято-Покровська, Центральна, Сонячний, пров. Мальовничий, Покровська
  • Горенка: Мічуріна, Садова, Пушкіна, Лісова, Польова, Папулова, Папулова пров., Мічуріна пров., Дачна, Радгоспна, Раменська
  • Буча: Героїв Крут
  • Мироцьке: Радгоспна, Леніна, Радянська, Червоноармійська

Києво-Святошинський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Боярка: Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Криворізький, Кібенка, Вокзальний, Криворізький Тупик, О. Ткаченко пров., Кримський, Січових Стрільців, Самійленка, Пролетарська, Іркутська, Соборності, 33 лінія Геологів, Сади, 28 лінія
  • Дмитрівка: Молодіжна
  • Гореничі: Леніна
  • Хотів: Паширова, Лікарняний, Набережна
  • Вишневе: Європейська, Затишна, Святошинська
  • Нове: Тарасівська, Правика, Богуна
    Тарасівка: Радянська, Космонавтів, Калініна, Боженка, Вишневий, Коцюбинського, Маяковського, Пушкіна, Леніна
  • Петропавлівська Борщагівка: Комсомольська, Чкалова, Берегова
  • Ходосівка: Молодіжна, Набережна, Київська, Валі Котика, Соборна, Островського, Лугова, Феодосія Печерського, Квітнева, Леніна, Степова, Лісна, Лісний, Шкільна, Краснознаменна, Жовтнева, Лесі Українки, Гагаріна, Поштовий, П. Мирного, Тугай, Суворова, Валі Котика пров., Південна, Шевченка, Гоголя, Вишнева, Садова, Польова, Володимирська, Мазепи, Озерна, Чернеча Гора, Травнева, Кобзаря, Богдана Хмельницького, Оксамитова, Щаслива, Грушева, Ягідна, Невизначена, Обухівське шосе, Незалежності, Освітянська, Софіївська, Калинова, Франка, Світлогірська, СТ “Секвоя”, Квітки Полонини, Квіткова, Кринична, Катерини Білокур, Тарасівська, Піонерська, Єдності, Спортивна
  • Кременище: 50 років Перемоги, Сонячна, Максимова, Грушевського, Перемоги, Сонячний пров., Якуніна, Лісова, Сіверська
  • Віта-Поштова: Ярова, Франка, Боярська, СТ “Дружба”, Лісна, Кар’єрна, Вулиця невизначена, СТ “Лісне”, Одеська, Звенигородська
  • Гвоздів: Садова-Алоє, СТ “Оздоблювач”, СТ “Пуховик”, Леніна, Ботанічна, Поле
  • Круглик: Лісна
  • Святопетрівське: Б.Хмельницького, Грушевського
  • Чабани: Квіткова, Польова, Виноградна, Квітковий, Польовий, Нова, Проектована, Південна, Кірова, Аграрний, Одеське Шосе, Покровська, 17 км автошляху Київ-Одеса, Автодорога М-05 Київ-Одеса км 16+570
  • Крюківщина: Лісна, Гайова, Кільцева, Ярова, Балукова, Тургенєва, Ленінградська площа, Ленінградська, Лісний, Південний, Першотравнева, Західний, Київська
  • Ходосівка: Островського, Лесі Українки, Озерна, П. Мирного, Софіївська, Археологічна, Феодосія Печерського, Старокиївська, Обухівське шосе, Поштова, Франка, Володимирський, Володимирська, Благодатна, Приозерна, Чорновола, Стуса
  • Петропавлівська Борщагівка: Щорса
  • Юрівка: 40 років Перемоги, Лісна, Північна, Південна, Кооперативна
  • Гатне: Лісна, СТ “Гевея”, СТ “Машинобудівник-1”, СТ “Взуттєвик”, СТ “Верстатобудівник”, Юності, СТ “Турист”, Автодорога М-05 Київ-Одеса в межах земель Гатненської СР, Оболонська, Перспективна, Курганна
  • Чапаївка: Лєснічна
  • Мила: Європейська
  • Софіївська Борщагівка: Шевченка, Лісова, Промислова, Шупіка пров., Щаслива
  • Стоянка: Незалежності, Меліораторів, Лісна, Соснова, Дачна, Лісний пров., Приозерна
  • Лісники: Обсерваторна, Погрібного, Сонячний, Сонячна, Чапаєва, Козача, Виноградна, Громової, Ватутіна, Лісна, Ватутіна пров., Перепічки, Виноградний, Суворова, Лісний, Гайова, Клубна, Тельмана, Колгоспна, Вітряні Гори, Вітряна, Свердлова, Колгоспний, Кутузова, Ігнатенків, Високий Замок, Припечки пров., Куцьова, Південна, Кільцева, Панська, Кутузова пров., Захрестова, Стежки, Козинська, Пошта, до вимоги, Підлісна, Кирикова, Пухнаста, Ковбин Яр, Ігорева, Яровий, Леніна, Шевченка, Центральна, пров. Кроків, Молодіжна, Сагачівська, Прорізний пров., Глинище, Квіткова, Монастирська, пров. Семенків, Висока, Невизначена
  • Петропавлівська Борщагівка: Котляревського, Сковороди
  • Хотів: Шевченка
  • Вишневе: Південна
  • Кременище: 50 років Перемоги
  • Київ: Бродівська, Дніпровське шосе, О. Жуків, Ліснича
    Гореничі:
  • Тарасівка: Шкільна, Кірова
  • Чабани: Одеське Шосе
  • Чапаївка: СТ “Городник”
  • Лісне: Лісна
  • Стоянка: Житомирське Шосе
  • Забір’я: Вітянська
  • Нове: Святошинська

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Кагарлицький районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Ржищів: Соборна
  • Расавка Ліщинська: Степова
  • Ліщинка: Леніна

Макарівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Новосілки: Озерна, Калиновий Кут, Заозерна, Старосільська, О.Гончара, Дружби, Київська, Миру, Тичини, Котляревського
  • Бишів: Садова, Мічуріна, Циганкова, Київська

Миронівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Миронівка: Благовіщенська, Корсунська
  • Кип’ячка: Севастопольська, Кримська, Незалежності
  • Зеленьки: Миру, Братів Морозових, Центральна, Ветеранів пров., Берегова, Шевченка, Комарова, Івана Франка, Перемоги, Шпака, Гайова, Старокиївська, Шкільна, Кобзаря, Криничний, Зелена, Новосілка, Косіора, Незалежності
  • Владиславка: Центральна, Корсунська
  • Нова Миронівка: Василівка

Обухівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 18 годину

  • Обухів: Малишка, Гоголя, Київська, Мічуріна, Волошкова, 8 Березня, 7 Листопада, 8 листопада, Гайдамацька
  • Українка: Зв’язку, СТ “Мрія”
  • Трипілля: Суворова, Малишка
  • Козин: Пейзажна, Зарічна, Нова, Лугова, Дамба, Вереснева, Старокиївська, Іржавська, Конча-Озерна, ж/м “Козинський”, Солов’яненка, Набережна, СТ “Берегиня”, Урочище Козин, Зоряний, ж/м “Краєвид”, Пайова, Берегова, СТ “Міжріччя-1”, ж/м “Козинський 2”, Березова
  • Таценки: Лісова, Лісна, Ентузіастів, Абрикосова, Вишнева, СТ “Надія”, Озерний
  • Романків: Сосновий бір, Березова
  • Перегонівка: Лісова
  • Германівка: Б.Хмельницького, Комсомольська
  • Великі Дмитровичі: Київська
  • Підгірці: В/Ч
  • Красне Перше: Шевченка
  • Халеп’я: Лісова, Беркутова
  • Дерев’яна: Сонячна, Гончарна

Переяслав-Хмельницький районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Переяслав: Набережна
  • Єрківці: Горького, Східна, Березова, Мисливська, Місячна, Ферапонтова, Пасічна
  • Пологи-Яненки: Новоселиця, Сонячна, Миру, Ровесників, Громовська, Молодіжна
  • Пологи-Вергуни: Одинця, Шевченка

Рокитнянський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Рокитне: Волі, Садова, Коцюбинського, Лесі Українки, Базарний, Танкістів, Колгоспна
  • Насташка: Вишнева, Поправський, Степурівська

Сквирський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Сквира: Мічуріна, Піщана, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Проектна
  • Горобіївка: Колгоспна, Травневий, Шевченка, Сквирська, Сквирський бульвар, Жовтнева, Жовтневий, Зв’язку, Шкільна
  • Шамраївка: Шкільна, Городище, Набережна, Синявщина
  • Руда: Заводська

Ставищанський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Кривець: Польова, Шевченка

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Таращанський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 18 годину

  • Червоні Яри: Садова, Перемоги, Яблунева, Незалежності
  • Тараща: Липнева, Сагайдачного Петра, Б.Хмельницького, Остапа Вишні, Гаражний, Білоцерківська, Олени Пчілки, Набережна, Вишнева, Мулівська, Партизанська, Дружна

Тетіївський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 16 годину

  • П’ятигори: Ватутіна, Сікорського, Київська, Польова, Горького, Світанковий, Макаренка, Учительський, Набережна, Тихий
  • Тетіїв: Спортивна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса пров., Франка, Гагаріна, Праці

Фастівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 18 годину

  • Дідівщина: Ломоносова, Незалежності, Житомирська, Шевченка, Грисюка, Зелений, Брусилівська, Грисюка пров., Чкалова, 1-го Травня, Вулиця невизначена
  • Федорівка: Кільцева, Радянська, Шкільна, Кооперативна
    Млинок: Академіка Александрова, Без назви, Шевченка
  • Кончаки: Гагаріна
  • Мала Офірна: Пушкінська, Перемоги, Лісна, Лісний, Першотравнева

Чорнобильський районний підрозділ ДТЕК:

Відсутні ремонтні роботи на сьогодні

Яготинський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Яготин: Першотравнева, Незалежності, Шкільний, Декабристів, Переяславська, Переяславський, Пирогова, Київська
  • Черняхівка: Молодіжна

Зверніть увагу, що інформація оновлюється кожні 15 хвилин. Уточнити свою особисту адресу та вулицю в списку відключень на сайті компанії ДТЕК можна за цим посиланням.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

На отруйний сморід від виробництва скаржаться у селі на Ржищівщині – дивіться відео “Київського регіону” з розслідуванням причин

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що ДТЕК визнала, що не може обійтися без відключення світла на Київщині.

#ВіталійШайда #ДТЕК #Київщина #НовиниКиївщини #монополіст#відключеннясвітла #ПерелікПлановихВідключеньСвітла #Перелік #ПлановеВідключенняСвітла #ВідключенняСвітла #ДеВідключатьСвітло #РінатАхметов #середа #8грудня #коливключатьсвітло #аварія #сьогодні #відключили #електрику #відключилисвітло #сьогоднівідключатьсвітло

Схожі записи

В облраді розповіли, коли будуть внесені зміни до бюджету Київщини

У п’ятницю відключать світло у 159 населених пунктах Київщини

У період відключень світла на Київщині ДТЕК турбується гніздівлями вухатої сови

Напишіть коментар