24.06.2026
Київ КМДА Транспорт

У Києві підвищать вартість проїзду у транспорті

У Києві підвищать вартість проїзду. Одна поїзда у метро, трамваї, тролейбусі та автобусі буде коштувати 20 гривень, а з карткою киянин — 12 гривень.

Нові тарифи планують запровадити з 1 січня 2022 року.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Читайте у публікації “Київського регіону” про те, що у Києві викрили 2 приватні школи, які вирішили працювати в карантин.

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що на Київщині розгорнули мобільний військовий шпиталь для лікування хворих на Covid-19.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ #КМДА #сесіяКОР #сесіяКиївськоїОбласноїРади #Метро #проїзд #карантин #підвищення #тариф #вартістьпроїзду

 

Схожі записи

КМДА обіцяє перетворити полігон №5 на екологічно безпечний об’єкт

На Київщині попереджають про туман

Операція «Анти-попутка». В Обухові поліція заважає водіям авто підвозити людей до Києва

Напишіть коментар