28.7 C
Київ
16.07.2024
Вишгород

У Вишгороді відкрили пам’ятний меморіал захисникам України

У Першій Президентській бригаді Північного ОТО Нацгвардії України з нагоди Дня захисників та захисниць України відбулося відкриття пам’ятного меморіалу «Захисникам України, полеглим за її територіальну цілісність, – повідомляє “Київський регіон” з посиланням на пресслужбу Національної гвардії України.

Відкриття меморіалу відбулося під час пам’ятних заходів за загиблими воїнами військової частини 3027

“На стройовому плацу бригади відбулась церемонія відкриття пам’ятного меморіалу «Захисникам України, полеглим за її територіальну цілісність». Цей пам’ятник присвячений тим гвардійцям, які не задумуючись пішли боронити кордони держави, які, на жаль, назад уже не повернулись. Ворожа куля обірвала життя цих мужніх воїнів”, – йдеться у повідомленні.

Кожне прізвище, викарбуване на меморіальних плитах, зображає, зокрема, втрати Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка”. Заступник командувача Нацгвардії України генерал-лейтенант Юрій Лебідь, говорячи про відкриття меморіалу, уточнив, що необхідно пам’ятати тих загиблих воїнів, які полягли в боях за Україну.

Читайте також у публікації “Київського регіону” про те, що у Вишгороді відкрилася виставка про затоплені села Київського моря.

У Вишгороді відкрито виставку «Затоплені села Київського Полісся»

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ #Вишгород #меморіал #захисники #АТО #загиблі

Схожі записи

Вишгородський суд притягнув до відповідальності депутата з Ясногородки

У Вишгороді в рамках соціального проєкту передавали інвалідні візки

У Вишгороді викрито злочинну схему, до якої причетна районна рада

Напишіть коментар