27.6 C
Київ
22.07.2024
Армія Васильківська ОТГ

Біля Василькова побудують центр експлуатації безпілотників Bayraktar

Між Міністерством оборони України та компанією Bayraktar Savunma підписано Меморандум про співпрацю щодо будівництва та облаштування спільного навчально-випробувального центру, пов’язаного з експлуатацією безпілотних літальних апаратів Bayraktar, – повідомляє “Київський регіон” з посиланням на сайт Міноборони.

Згідно з документом, Bayraktar побудує на землях поблизу Василькова, що належать Міністерству оборони України, центр з обслуговування, поточного ремонту, модернізації безпілотних літальних апаратів компанії.

З української сторони документ підписав міністр оборони Андрій Таран, з турецької — генеральний директор компанії Bayraktar Халук Байрактар.

«Ми чекали на цей момент дуже довго. Це важлива подія для нас. Це реальна підтримка суверенітету й незалежності України», — наголосив Володимир Зеленський після підписання Меморандуму.

Bayraktar планує інвестувати власні кошти у будівництво в Україні заводу з виготовлення безпілотників, де працюватимуть українські фахівці. Це створить нові робочі місця та забезпечить надходження до державного бюджету.

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що в Обухові, в рамках відпрацювання відбиття нападу на РДА, проходила демонстрація роботи місцевого батальйону територіальної оборони.

В Обухові “диверсанти” захоплювали будівлю РДА. Відео

Також у центрі здійснюватиметься навчання й підготовка персоналу, який працюватиме з цими БПЛА. Як планується, згодом в Україні буде споруджено та працюватиме низка таких центрів. За інформацією Міністерства оборони, наступним етапом буде налагодження українсько-турецького виробництва БПЛА.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #МіністерствооборониУкраїни #BayraktarSavunma #Васильків #міністрборони #АндрійТаран #ХалукБайрактар #ВолодимирЗеленський

Читайте також у публікації “Київського регіону” про те, що у Вишгороді відкрилася виставка про затоплені села Київського моря.

Схожі записи

У Міноборони розʼяснили новий порядок виплат військовим

Інструкція покрокових дій жителів Київщини під час можливого збройного наступу військ РФ

Німеччина та США передадуть Україні бойові танки

Напишіть коментар