fbpx
13.7 C
Київ
05.10.2022
Армія Київська обласна рада

У Київській облраді обіцяють забезпечити АТОвців безкоштовними медпрепаратами

Під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів розглянули звернення учасника бойових дій антитерористичної операції Віктора Панджакідзе щодо відсутності забезпечення безкоштовними медичними препаратами, – повідомляє “Київський регіон” з посиланням на пресслужбу Київської обласної ради.

Голова комісії Марія Кисельова разом із членами комісії, директором департаменту соціального захисту населення КОДА та іншими співдоповідачами дійшли згоди – всіляко сприяти у вирішенні проблеми. Й максимально доопрацювати всі механізми, щоб усі, хто на передовій, відчували підтримку на рівні області та держави.

Голова комісії зазначила, що є чимало обласних програм, із допомогою яких АТО-шники мають право безкоштовно отримувати необхідні ліки, особливо, тоді, коли це закріплено на законодавчому рівні. “Це непоодинокі випадки, коли до нас звертаються із такими питаннями. Будемо й надалі опрацьовувати їх на комісії для подальшого їхнього вирішення”, – зазначила Кисельова.

Будемо й надалі опрацьовувати такі питання

на комісії для їхнього вирішення”, – Кисельова

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що в Обухові, в рамках відпрацювання відбиття нападу на РДА, проходила демонстрація роботи місцевого батальйону територіальної оборони.

В Обухові “диверсанти” захоплювали будівлю РДА. Відео

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ #ВіктораПанджакідзе #МаріяКисельова #АТО #Атовці #безкоштовнімедичніпрепарати #комісіяКОР

Читайте також у публікації “Київського регіону” про те, що у Вишгороді відкрилася виставка про затоплені села Київського моря.

 

Схожі записи

На Васильківщині створили природний заповідник, який збереже ліс

Київщина значно відстає від інших регіонів України за темпами створення ОТГ

Кабмін звільнив з посади голову Київської ОДА

Напишіть коментар