18.2 C
Київ
13.06.2024
Кабінет міністрів Українська міська територіальна громада

Компанії власнику Трипільської ТЕС Кабмін погодив нові кадрові призначення

Кабінет міністрів погодив кандидатури трьох незалежних членів наглядової ради ПАТ “Центренерго” і кандидатури двох представників держави, – повідомляє ЛІГА.Бізнес.

Відповідне розпорядження №1086-р від 15 вересня оприлюднено на Урядовому порталі. Погоджено кандидатури Безлепкіна Валерія, Мужеля Олександра, Щекатурова Валерія в якості незалежних членів. Як представників держави затвердили Кудіна Дениса і Гота Андрія.

Згідно з розміщеним на сайті “Центренерго” листа ФДМ з пропозиціями кандидатур, Гота є керівником кабінету керівника Офісу президента, Безлепкін – тимчасово не працюючий, раніше, зокрема, очолював ПАТ “Харківгаз”, а також був директором департаменту ЖКГ Запорізької міськради, Валерій Щекатуров є фізичною особою-підприємцем, а місцем роботи Мужеля вказана компанія Renedes Advisory Services LTD, досвід роботи – президент і засновник IT-компанії.

Центренерго занепокоєне роботою Трипільської ТЕС взимку

Київський регіон“ нагадує, що ПАТ “Центренерго” – державна енергетична компанія, яка займається виробництвом і постачанням електроенергії. Частка компанії в загальному обсязі виробленої в Україні електроенергії становить 8%. До складу компанії входять три теплові електростанції – Вуглегірська, Зміївська та Трипільська. Центренерго завершило 2020 рік з прибутком в 50 млн грн проти 2 млрд грн збитку за 2019 рік.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #Держекоінспекція  #Українка #екологія #ТрипільськаТЕС #КравецьПетро #МальованийАндрій

Фото “Київському регіону

Схожі записи

Трипільській ТЕС пообіцяли ще 40 вантажівок з новим обладнанням

Вночі Київщина залишає червону зону епідемічної небезпеки – Кабмін

У Бородянці згадували кадирівців та дякували за гуманітарку партнерам з Нідерландів

Напишіть коментар