24.07.2024
Служба безпеки України

На Київщині розпочалися антитерористичні навчання

Заплановані заходи відбуватимуться на території Білоцерківського та Обухівського районів Київської області. У кілька етапів силовики відпрацьовуватимуть протидію диверсійним проявам на військових об’єктах, – повідомляє ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

Починаючи з 14 вересня, під час проведення навчань можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів і пішоходів та перевірка документів, що посвідчують особу. Тож СБУ звертається до громадян з проханням мати їх при собі. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.

У заходах братимуть участь підрозділи СБУ, Національної гвардії України, Національної поліції, Військової служби правопорядку України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, командування військової частини, представники органів влади та управління Київської області.

Принагідно СБУ закликає громадян бути пильними. У випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номером «гарячої лінії» ГУ СБУ у м. Києві та Київській області (044) 253-06-71, або телефонувати на лінію 102.

Також, СБУ закликає гостей і мешканців Київщини зберігати спокій, з розумінням поставитися до можливих обмежень та незручностей та належним чином реагувати на законні дії правоохоронців.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #КМДА #Обухів  #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Обухівськийрайон #Білоцерківськийрайон #БілаЦерква #СБУ #антитористичнінавчання

 

Схожі записи

Черкаське хімволокно, НЕМО та FM Logistic: як підприємства на Київщині продовжують працювати із росією

На Київщині викрили осіб, які вербували українців на війну до Сирії

6 млн гривень зарплат розікрало керівництво київського медзакладу

Напишіть коментар