21.07.2024
Інфраструктура

У Козині та Гостомелі запрацюють нові потужні електропідстанції

До кінця року планується запустити в роботу підстанцію 110/35/10 кВ «Козин» та підстанцію 110/10 «Гостомель». Після вводу в експлуатацію підстанцій більш надійне електропостачання отримають мешканці двох енергодефіцитних енерговузлів області –  Ірпінського та Обухівського, – повідомляє пресслужба ДТЕК.

На завершальній стадії перебувають два масштабні проєкти – реконструкція підстанції 110/10 «Гостомель», яка завершена на 70% та будівництво підстанції 110/35/10 кВ «Козин», що завершене на 80%. Компанія планує включити у роботу ці об’єкти вже восени поточного року.

Загалом вартість будівництва підстанцій «Гостомель» та «Козин» складе 220 млн грн. Після завершення будівництва підстанції забезпечать клієнтів компанії додатковою потужністю, дозволять експлуатувати обладнання без перенавантаження, що підвищить якість та надійність енергопостачання клієнтам компанії  у цих регіонах.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #енергомережіДТЕК

Схожі записи

У селі Чайки горить будинок

В Українці планують побудувати супермаркет FOZZY

В Ірпені розпочалося пікетування забудови пойми

Напишіть коментар