Вул. ЗалізничнаВул. ЗалізничнаВул. ЗалізничнаА ось такий вигляд вона має тепер.

Вул. ЗалізничнаПідписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4LВул. ЗалізничнаВул. Залізнична пролягає броварською промзоною. Протягом року там курсують «фури», тож дорогою, особливо в дощі чи сніг, ні пройти, ні проїхати. Як кажуть місцеві, вулиця там ніколи не бачила асфальту, тож небайдужі неодноразово зверталися до адміністрації міста з проханням навести на Залізничній лад.

Чиновники внесли вул. Залізничну в перелік необхідних робіт із будівництва, реконструкції, капремонту доріг, вулиць, шляхопроводів у Броварах, однак коштів на ії ремонт так і не знайшлося.

У пріоритетності робіт на 2021 рік, де визначено 60 об’єктів, капітального ремонту Залізничної також немає.

Що та де ремонтуватимуть у 2021-му році

в Броварській ОТГ

Тож керівники підприємств, чиї виробничі потужності і розташовані на цій вулиці, вирішили самотужки відремонтувати Залізничну.

Вул. Залізнична

Поки що заасфальтовано лише частину найбільш проблемної ділянки – близько 500 м кв. Проте підприємці розглядають можливість згодом навести лад на всій вулиці.

Однак, як стверджує начальник управління інспекції та контролю Богдан Мельниченко, підприємці своїми діями вчинили порушення. Чиновник, зокрема, посилається на ст.34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на п.5 постанови Кабміну від 23.05.2011 р. № 553 «Про затвердження Порядку здійснення Державного архітектурно-будівельного контролю», а також на ст. 96 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Зокрема ст.34  Закону України каже, що замовник має право виконувати будівельні роботи після:

  • подання замовником повідомлення про початок виконання будівельних робіт відповідному органу державного архітектурно-будівельного контролю;
  • видачі замовнику органом державного архітектурно-будівельного контролю дозволу на виконання будівельних робіт.

Та хто замовник робіт – встановити досить складно, каже Богдан Мельниченко, адже роботи виконано на землях загального користування. Та і почати пошуки замовника чиновники можуть лише після того, якщо отримають скаргу на проведені роботи. А хто скаржитиметься на нову дорогу, яку очікували від влади роками, але так і не дочекалися?

Нагадаємо, в черзі на капремонт доріг, вулиць, шляхопроводів у Броварах, Княжичах і Требухові протягом 2021 року – 60 об’єктів. Проте коштів закладено всього 13 378, 50 тис.грн. Їх заплановано витратити на:

  • капремонт вул. Биківнянська – 2 710, 10 тис.грн;
  • капремонт вул. Воїнів-афганців (від. С. Петлюри до вул. Декабристів) – 4 568, 40 тис.грн;
  • капремонт вул. Ярмаркова – 1 200, 00 тис.грн;
  • капремонт вул. Симоненка Василя (на ділянці від вул. Чорновола; В’ячеслава до вул. Шевченка) – 400,00 тис.грн.
  • на будівництво вулиці Симоненка Василя на ділянці від вул. Київської до вул. Кобилянської Ольги (ІІ черга) закладено 10 000,00 тис.грн;
  • на капітальний ремонт тротуару на вул. Ярослава Мудрого передбачено 1 050,00 тис.грн.

Весь перелік об’єктів, запланованих побудувати/реконструювати/капітально відремонтувати в 2021 році, можна переглянути ТУТ.

Авторка матеріалу з порталу “Трибуна Бровари”.
Фото – надані підприємцями

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” вже повідомляв, що за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.