15.4 C
Київ
30.05.2024
річка Дніпро

На Київщині відновлять рух по Дніпру швидкісних теплоходів “Ракета”

По річці Дніпро між містами незабаром курсуватимуть швидкісні теплоходи “Ракета”, першим планують запустити маршрут “Київ – Канів” із зупинками в інших містах, – повідомляє “Українська правда”.

Про це керівниця Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів розповіла у програмі “Неофициальный разговор” на телеканалі “Дом

 “Підсумкова ідея: щоб ці кораблі частіше ходили, і були б такі маршрути, коли люди, припустимо, виходять у Переяславі, у них кілька годин екскурсія музеями, потім їдуть до Канева — там теж екскурсії”, – сказала пані Олеськів.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Попередньо шлях на “Ракеті” від Києва до Канева становитиме близько двох годин. Це розрахункова швидкість. Але потрібно провести тестування, скільки часу займе конкретно. Бо такі тестування не проводилися кілька років. Водночас може, десь річка обміліла. Тобто все це потрібно вивчати. Є прогулянкові теплоходи, які сьогодні ходять Києвом. Ось вони Канева будуть діставатися близько 5 годин. А це дуже довго, адже на машині можна доїхати за 3 години”.

Зараз Держагентство спілкується з власниками “Ракет” та з потенційними інвесторами з Західної Європи.

Нагадаємо, “Ракета” — серія швидкісних пасажирських річкових суден на підводних крилах, які активно використовувалися в СРСР на річці Дніпро.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” вже повідомляв, що за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

Схожі записи

У Вишгороді рятували рибалок на крижині. Відео

Помер засновник музею трипільської культури Олександр Поліщук

У Вишгороді відкрито виставку «Затоплені села Київського Полісся»

1 коментар

Nataliia 03.07.2021 о 13:04

Да никогда уже не восстановят курсирование “Ракет” по Днепру. Те суда, которые были раньше давно уже не пригодны к эксплуатации. Сколько лет они простояли, если сохранились вообще? Сколько денег нужно на их ремонт, восстановление и постройку новых? Где эти деньги взять?1 Это Советский Союз все делал, а сейчас этим заниматься никто не будет. Если и выделят какие-то средства на это, то их разворуют по дороге. А ездить на этих судах по Днепру в наше время вообще будет опасно для жизни! Я лично на них не сяду! Поезд уже ушел, занимайтесь уж лучше экологией Днепра!!!

Відповіcти

Напишіть коментар