fbpx
16.8 C
Київ
13.06.2021
річка Дніпро

На Київщині відновлять рух по Дніпру швидкісних теплоходів “Ракета”

По річці Дніпро між містами незабаром курсуватимуть швидкісні теплоходи “Ракета”, першим планують запустити маршрут “Київ – Канів” із зупинками в інших містах, – повідомляє “Українська правда”.

Про це керівниця Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів розповіла у програмі “Неофициальный разговор” на телеканалі “Дом

 “Підсумкова ідея: щоб ці кораблі частіше ходили, і були б такі маршрути, коли люди, припустимо, виходять у Переяславі, у них кілька годин екскурсія музеями, потім їдуть до Канева — там теж екскурсії”, – сказала пані Олеськів.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Попередньо шлях на “Ракеті” від Києва до Канева становитиме близько двох годин. Це розрахункова швидкість. Але потрібно провести тестування, скільки часу займе конкретно. Бо такі тестування не проводилися кілька років. Водночас може, десь річка обміліла. Тобто все це потрібно вивчати. Є прогулянкові теплоходи, які сьогодні ходять Києвом. Ось вони Канева будуть діставатися близько 5 годин. А це дуже довго, адже на машині можна доїхати за 3 години”.

Зараз Держагентство спілкується з власниками “Ракет” та з потенційними інвесторами з Західної Європи.

Нагадаємо, “Ракета” — серія швидкісних пасажирських річкових суден на підводних крилах, які активно використовувалися в СРСР на річці Дніпро.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” вже повідомляв, що за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

Напишіть коментар