7.6 C
Київ
21.09.2020
ОТГ Селищна рада Спорт

У Козині застелили футбольний газон як в Академії Зінадіна Зідана

Упровадження проекту реконструкції спортивного комплексу в Козині із самого початку курирує депутат Козинської селищної ради Віталій Малоокий. Він розповів нам про особливості нового штучного покриття стадіону.
У Козині застелили футбольний газон як в Академії Зінадіна Зідана
     «Два роки тому ми детально вивчили цю тему й вирішили робити відразу два поля. Перше – футбольне середнього розміру 60х40 для дітей, яке ми реалізували ще у 2017 році. Воно має покриття від провідного виробника штучних газонів нового покоління «Condor Grass» (Нідерланди)».
       Це покриття має високі екологічні показники, тому що не засипається гумовою крихтою, яка при нагріванні виділяє токсичні речовини. Новий штучний газон сертифікований ФІФА. Його охарактеризували збалансованим поєднанням м’якості та пружності, що наближує його до властивостей натурального поля. До того ж, таку поверхню легко розчищати від снігу, що дає можливість експлуатувати поле впродовж усього року. Подібні футбольні поля зараз активно будують у Німеччині, Люксембурзі, Швейцарії та Франції, де на них зростають молоді зірки в академії Зінедіна Зідана «Zidane Akademie Meaux (Z5)». Відтепер, на такому висококласному футбольному полі зможуть тренуватися козинці й гості селища.
У Козині застелили футбольний газон як в Академії Зінадіна Зідана
        Оцінивши високі ігрові й експлуатаційні показники цього поля та впевнившись у правильності вибору даної технології, у Козині вирішили замінити старе футбольне поле стандартного розміру ще більш сучасним не засипним покриттям виробника “Edel grass”. На момент упровадження проекту, аналогів такого футбольного поля на пострадянському просторі не було: «Я особисто, вивчав цю тему, переймав європейський досвід і консультувався з фахівцями з-за кордону, щоб упровадити сучасні технології в будівництво даного об’єкту», – зазначає Віталій Малоокий.
        Після реконструкції спорткомплексу спортсмени Козина мають власні роздягальні з душовими, затишні тренерську й кімнату для медперсоналу. Також, на території спортивного комплексу вже встановлені універсальний ігровий майданчик для волейболу та баскетболу, майданчики з тренажерами, фізкультурними й біговими доріжками зі штучним гумовим покриттям італійської фірми «Mondo».
#КиївськийРегіон

Схожі записи

«Повірите, мені пофіг» – народний депутат Анна Скороход на претензії жителів Ржищева

КОДА чекає від громад пропозиції для зведення нових спортмайданчиків на умовах співфінансування

Спортсмен-скелелаз з Українки звинуватив свого тренера у педофілії

Напишіть коментар