23.1 C
Київ
23.06.2024
ДСНС Тараща

ДСНС розповіла про безпеку школярам Таращанської громади

Працівники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області завітали до Степківської філії Ківшоватського опорного ліцею відділу освіти Таращанської міської ради та провели для учнів урок безпеки.

Під час навчально-виховної бесіди з дітьми ДСНСники поговорили про різноманітні надзвичайні ситуації, причини їх виникнення та шляхи запобігання. Рятувальники наголосили на обов’язковому дотриманні правил пожежної безпеки у побуті, нагадали учням молодших класів, що небезпечно гратися сірниками чи запальничкою в будинку та на вулиці, тому що такі ігри можуть призвести до виникнення пожежі.

Окрему увагу надзвичайники приділили ознайомленню дітей з правилами мінної безпеки, розповіли алгоритм дій під час знаходження підозрілого або вибухонебезпечного предмету та наголосили школярам, що підіймати на вулиці будь-яку знахідку небезпечно.

Також працівники Служби порятунку нагадали учням номери екстрених служб та наголосили, що у разі надзвичайних подій необхідно відразу телефонувати за номером 101.

#КиївськаОбласть #Ківшовата #ТаращанськаГромада

Підписуйтеся на наші новини:

Підписуйтеся на наші новини:

 

 

Схожі записи

У Таращанській громаді відкрили сучасний дитячий ігровий комплекс

Поблизу Києва сьогодні продовжаться саперні роботи

У кожній громаді Київщини створять пожежно-рятувальні підрозділи

Напишіть коментар