24.07.2024
Волонтерство Київський регіон Міська рада Патріотичне виховання Тараща

Черговий позашляховик на фронт підготували у Таращі

Таращанська міська рада передала черговий автомобіль на потреби військових, – повідомляється на фейсбук-сторінці Децентралізаційний марафон.

Голова Таращанської міської ради Михайло Кривошеєв передав позашляховик KIA Sorento військовослужбовцю Олександру Сліпченку, жителю села Лук’янівка. Олександр зараз боронить нашу країну на Сході в складі розвідроти.

наші хлопці мають відчувати нашу підтримку

і те, що вдома у них надійний тил – михайло кривошеєв

Протягом всього часу повномасштабної війни спільними зусиллями всього апарату Таращанської міської ради, комунальних підприємств, меценатів та партнерів передали вже 13 автомобілів для потреб військовослужбовців з нашої громади. Конкретно цей автомобіль був придбаний за кошти керівництва та працівників Таращанської міської ради, Таращанської міської лікарні та відділу культури, молоді, спорту та туризму Таращанської міської ради.

Звичайно цим допомога не обмежується, але автомобілі і дрони це те, що просять військові в першу чергу, – розповів мер Таращі Михайло Кривошеєв, який і сам регулярно відвідує військових в східних областях, де проходять бойові дії і несуть службу військові Таращанської громади.

Цей автомобіль стане надійним помічником у службі, забезпечуючи мобільність та швидкий доступ до місць виконання службових обов’язків, – запевнив військовослужбовець.

Позашляховик попередньо технічно обстежили і перефарбували. Вже у найближчі дні, він вирушить на Бахмутський напрямок, де допомагатиме виконувати бойові завдання.

#ДопомогаФронту #Тараща #КиївськаОбласть 

Підписуйтеся на наші новини:

В місті Тараща компанія ТОВ «Мʼясопереробне підприємство «Агроторговий дім», яку очолює директор Ігор Тютюшкін, презентувала свої виробничі потужності світового рівня.

Докладніше у відео з місця події журналіста “Київського регіону” Євгена Цяпенка:

Як вже раніше повідомлялося у телеграм-каналі “Київський регіон” – у Таращі вшановували та висловлювали слова вдячності Захисникам та Захисницям України, які щодня стоять на захисті нашої держави, наших цінностей і свободи, суверенітету та територіальної цілісності. ВІДЕО:

#КиївськаОбласть #Тараща #ATD

Підписуйтеся на наші новини:

КОЛИ НЕ ПАМ‘ЯТАЮТЬ МИНУЛЕ, ТО РОБЛЯТЬ ПОМИЛКИ НА МАЙБУТНЄ

Урок Бабиного Яру – це те, що світ був байдужим до теми Холокосту, – заявив Головний рабин України Моше Асман в ексклюзивному коментарі журналісту “Київського регіону” Євгену Цяпенку.

Коли почалася Друга Світова війна, багато хто думав, що біда пройде мимо них. На жаль, це закінчилося тисячами “бабиних ярів” по всій Європі та мільйонами людських жертв, – розповів Моше Асман сьогодні на Дні пам’яті та скорботи у Бабиному Яру.

ВІДЕО:

Сьогодні росія веде війну проти України та вбиває українців різних національностей. Гинуть українці і росіяни, і євреї, і татари. Войну легко почати, але важко закінчити. А потім закінчується такими Бабиними Ярами, – наголошує Головний рабин України.

Сьогодні росія вбиває українців різних

національностей – моше асман

Тому ми маємо зробити все можливе, щоб перемогти, щоб Україна перемогла і щоб настав мир.  Я кажу це по всьому світу, багато виступаю і кажу – люди, не втомлюйтеся від цього! Це наша спільна справа, щоб зупинити цю трагедію та вбивство ні в чому не винних людей, – впевнений Моше Асман.

#КиївськаОбласть #БабинЯр

Підписуйтеся на наші новини:

У Бородянці заявляють про тиск зі сторони народної депутатки – нагадаємо, що колишній голова Олександр Сахарук відновився на своїй посаді тільки після деокупації пару місяців тому.

У Бородянці заявляють про тиск зі сторони народної депутатки

Як стверджує сайт “Погляд”, “замість того, щоб знайти діалог з депутатами та почати відбудовувати постраждалу від російської окупації громаду, Сахарук разом із народною депутаткою Ольгою Василевською-Смаглюк розпочали щоденну політичну травлю секретаря селищної ради Георгія Єрка, адже Єрко заважає цій групі розкрадати кошти на відновлення”.

Стартувала кампанія для психологічної підтримки дітей в укриттях – більше інформації у новині на нашому сайті:

Стартувала кампанія для психологічної підтримки дітей в укриттях

На Київщині відбувся мистецький пленер. ВІДЕО

На Київщині відбувся мистецький пленер. ВІДЕО

ПОЖЕЖНА ОХОРОНА

ПРО ЯКУ ВИ НЕ ЗНАЛИ

“Київський регіон” в рамках медіапроєкту #наші буде і надалі розповідати про роботу та потреби таких рятувальників.

Відео Євген Цяпенко, “Київський регіон”:

Більшість громад не можуть самі організувати та фінансувати пожежні команди та потребують допомоги, в тому числі і зі сторони керівництва Київської області.

На сьогодні у Київській області функціонує лише 44 місцеві пожежні команди зі 124-х необхідних. І їхні можливості вкрай обмежені. Недостатня кількість персоналу на чергуваннях, застаріла техніка, нестача оснащення, спецодягу та засобів зв’язку змушує наших героїв-пожежників робити надскладні зусилля, аби справлятися з непростими викликами, які диктує війна.

#КиївськаОбласть #Сеньківка #БориспільськийРайон #рятувальники

Підписуйтеся на наші новини:

Схожі записи

МОЗ розвиває амбулаторну реабілітацію на Київщині

“Маскувальні Янголи” з Фастова: Ми з нашими захисниками до Перемоги

У Броварах у п’ятницю відбудеться фестиваль патріотичної творчості “З Україною в серці”

Напишіть коментар