23.3 C
Київ
15.07.2024
Біла Церква

На Київщині проводяться вибухові роботи

Сьогодні, 4 серпня на Шамраївському родовищі гранітів, що в Білоцерківському районі, проводяться вибухові роботи, – повідомляє КОВА.

Даний вид робіт на Білоцерківщині пов’язані з технологічними процесами.

Також, знищення вибухонебезпечних предметів сьогодні проводимуть і у Вишгородському районі.

Тому в деяких громадах Київської області місцеві жителі можуть чути звуки вибухів.

#КиївськаОбласть #БілаЦерква #Вишгород

 

Підписуйтеся на наші новини:

Журналіст видання “Слово і Діло” заявляє про тиск правоохоронців

Замість того, щоб боротися з мафією у Білій Церкві, про яку говорив Президент Зеленський, місцеві правоохоронні органи прийшли з обшуками до мене – громадського активіста та журналіста – розповідає у своєму відео Геннадій Прищепчук.

“Вилучити документи на будівлі? Друзі, я відразу їм сказав, що віддам будь-які документи. Але їм не потрібні мої документи. Їм потрібно показати що мене, Геннадія Прищепчука обшукали. Знайшли не знайшли – це вже їм не цікаво. там крім моїх трусів і майок нічого не має. У мне шість дітей і п’ять внуків – що тут можна знайти?”, – запитує Прищепчук.

“30 чоловік співробітників поліції та СБУ приїхали до мене. З відеокамерами. А чому ж ви з відеокамерами не шукали бандитів, які мене побили? Справу про побиття вони сховали, а тепер вирішили і мені рота закрити”, – впевнений Геннадій Прищепчук.

ЩО БУЛО РАНІШЕ:

“У мене все було нормально, поки я не почав розслідування діяльності секретаря Білоцерківської міськради Дмитра Киришуна. Я вважаю, що не може людина їздити та стріляти з танку на полігоні, а видавати, наче він це робить на фронті. Я сказав, що це не правильно і засудив це. Денис Киришун не служив в армії, навіть. Де він взяв лейтенантський квиток – я не знаю”, розповідає Прищепчук.

Після цього, як розповідає Геннадій Прищепчук, спочатку двоє людей погрожували його доньці, а потім інші двоє молодиків напали вже на самого журналіста.

“Вони своїми ресурсами будуть намагатися і надалі вплинути на мене, на мою родину. Якщо вони два рази це вже робили – будуть намагатися і третій, і четвертий рази”, – впевнений журналіст.

#КиївськаОбласть #БілаЦерква

Підписуйтеся на наші новини:

Багато хто з жителів Київщини сприймає пожежну службу, як єдину державну організацію, яка підпорядковується ДСНС. Але часто, особливо в сільських районах, першими на порятунок приїжджають не співробітники ДСНС, а ось такі рятувальники з добровільних пожежних команд.

Багато хто з них це робить на волонтерських засадах у вільний від основної роботи час.

ПОЖЕЖНА ОХОРОНА

ПРО ЯКУ ВИ НЕ ЗНАЛИ

“Київський регіон” в рамках медіапроєкту #наші буде і надалі розповідати про роботу та потреби таких рятувальників.

Відео Євген Цяпенко, “Київський регіон”:

Більшість громад не можуть самі організувати та фінансувати пожежні команди та потребують допомоги, в тому числі і зі сторони керівництва Київської області.

На сьогодні у Київській області функціонує лише 44 місцеві пожежні команди зі 124-х необхідних. І їхні можливості вкрай обмежені. Недостатня кількість персоналу на чергуваннях, застаріла техніка, нестача оснащення, спецодягу та засобів зв’язку змушує наших героїв-пожежників робити надскладні зусилля, аби справлятися з непростими викликами, які диктує війна.

#КиївськаОбласть #Сеньківка #БориспільськийРайон #рятувальники

Підписуйтеся на наші новини:

Схожі записи

ОМБ імені Чорних Запорожців влаштовують виставку військової техніки

Крос-фіт для дітей із особливими потребами пройшов у Білій Церкві

У Білій Церкві запрацювали камери автофіксації порушників ПДР

Напишіть коментар