30.4 C
Київ
08.07.2024
Київський регіон Православна церква України

На Обухівщині ще одна релігійна громада перейшла до ПЦУ. ВІДЕО

Щойно релігійна громада села Підгірці на загальних зборах прийняла рішення перейти до Православної церкви України, – повідомляє телеграм-канал “Київський регіон”.

Сьогодні, 6 серпня на території сільського стадіону у Підгірцях (Козинська територіальна громада) зібралися прихожани місцевої релігійної громади та одноголосно затвердили перехід своєї громади до Православної церкви України.

ВІДЕО:

#КиївськаОбласть #Підгірці #Козин #ОбухівськийРайон

Підписуйтеся на наші новини:

Журналіст видання “Слово і Діло” заявляє про тиск правоохоронців

Замість того, щоб боротися з мафією у Білій Церкві, про яку говорив Президент Зеленський, місцеві правоохоронні органи прийшли з обшуками до мене – громадського активіста та журналіста – розповідає у своєму відео Геннадій Прищепчук.

“Вилучити документи на будівлі? Друзі, я відразу їм сказав, що віддам будь-які документи. Але їм не потрібні мої документи. Їм потрібно показати що мене, Геннадія Прищепчука обшукали. Знайшли не знайшли – це вже їм не цікаво. там крім моїх трусів і майок нічого не має. У мне шість дітей і п’ять внуків – що тут можна знайти?”, – запитує Прищепчук.

“30 чоловік співробітників поліції та СБУ приїхали до мене. З відеокамерами. А чому ж ви з відеокамерами не шукали бандитів, які мене побили? Справу про побиття вони сховали, а тепер вирішили і мені рота закрити”, – впевнений Геннадій Прищепчук.

ЩО БУЛО РАНІШЕ:

“У мене все було нормально, поки я не почав розслідування діяльності секретаря Білоцерківської міськради Дмитра Киришуна. Я вважаю, що не може людина їздити та стріляти з танку на полігоні, а видавати, наче він це робить на фронті. Я сказав, що це не правильно і засудив це. Денис Киришун не служив в армії, навіть. Де він взяв лейтенантський квиток – я не знаю”, розповідає Прищепчук.

Після цього, як розповідає Геннадій Прищепчук, спочатку двоє людей погрожували його доньці, а потім інші двоє молодиків напали вже на самого журналіста.

“Вони своїми ресурсами будуть намагатися і надалі вплинути на мене, на мою родину. Якщо вони два рази це вже робили – будуть намагатися і третій, і четвертий рази”, – впевнений журналіст.

#КиївськаОбласть #БілаЦерква

Підписуйтеся на наші новини:

Багато хто з жителів Київщини сприймає пожежну службу, як єдину державну організацію, яка підпорядковується ДСНС. Але часто, особливо в сільських районах, першими на порятунок приїжджають не співробітники ДСНС, а ось такі рятувальники з добровільних пожежних команд.

Багато хто з них це робить на волонтерських засадах у вільний від основної роботи час.

ПОЖЕЖНА ОХОРОНА

ПРО ЯКУ ВИ НЕ ЗНАЛИ

“Київський регіон” в рамках медіапроєкту #наші буде і надалі розповідати про роботу та потреби таких рятувальників.

Відео Євген Цяпенко, “Київський регіон”:

Більшість громад не можуть самі організувати та фінансувати пожежні команди та потребують допомоги, в тому числі і зі сторони керівництва Київської області.

На сьогодні у Київській області функціонує лише 44 місцеві пожежні команди зі 124-х необхідних. І їхні можливості вкрай обмежені. Недостатня кількість персоналу на чергуваннях, застаріла техніка, нестача оснащення, спецодягу та засобів зв’язку змушує наших героїв-пожежників робити надскладні зусилля, аби справлятися з непростими викликами, які диктує війна.

#КиївськаОбласть #Сеньківка #БориспільськийРайон #рятувальники

Підписуйтеся на наші новини:

Схожі записи

У Київській облраді намагаються врятувати комунальні медзаклади

Два держреєстратори з Київщини працювали на ворога

Шон Пенн зіграв головну роль у новелі українського режисера

Напишіть коментар