19.8 C
Київ
19.06.2024
Бориспіль Підприємництво

У Борисполі можна орендувати через онлайн-аукціони частину комунального приміщення

Комунальне підприємство Бориспільської районної ради “ЗУБР” виставило на державні онлайн-аукціони для оренди частину нежитлового приміщення у Борисполі. Електронні торги відбудуться у державній системі Прозорро.Продажі 9 серпня.

Частина нежитлового приміщення площею 43 квадратні метри розміщена на 3-му поверсі чотириповерхової будівлі Будинку побуту в Борисполі на вулиці Київський шлях, 79-В. Стартова ціна – 4,5 тис. грн. Щоби взяти участь в аукціоні, потрібно вибрати один з авторизованих майданчиків у системі Прозорро.Продажі. Зареєструватися на ньому та подати заявку. Цінові пропозиції приймаються до 9 серпня включно.


Від початку повномасштабної війни у Київській області відбулося 893 аукціонів з оренди  комунального майна, це найбільший показник серед регіонів України. Аукціони принесли громадам загальний дохід у понад 7 мільйонів гривень.


До державних аукціонів може долучитися кожен, хто має на це визначене законодавством право. Електронні торги забезпечують прозорість процесу та чесну конкуренцію, а відтак – ринкову ціну за актив. Таким чином є можливість орендувати унікальну нерухомість, яку може виставити на електронні торги тільки держава або громада. 


Знайти об’єкти у будь-якій області за потрібними параметрами можна у системі Прозорро.Продажі та на сайті Фонду держмайна України.  А за новинами та пропозиціями ринку зручно стежити на телеграм-каналі ФДМУ та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.

*Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

 

 

Схожі записи

У Борисполі здадуть в оренду комунальне приміщення у Будинку побуту

У Борисполі відзвітували про шкільне укриття

У Борисполі під час косіння трави загинув працівник КП

Напишіть коментар