0.6 C
Київ
26.11.2023
Новини

Мобілізація: у ЗСУ пояснили, хто і де має право вручати повістки

Законних способів вручення повістки потенційному призовникові є чимало. Ця повістка може бути вручена в будь-якому місці, яке не заборонене законодавством України, – повідомив начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.

“Повістка може бути вручена й іншими посадовими особами, передбаченими законодавством. Як керівником установи, організації та підприємства, де працює призовник, так і, приміром, керівником ЖЕКу, ОСББ та іншими посадовими особами, які уповноважені територіальним центром комплектування вручати таку повістку”, – пояснив Горбач.

У разі якщо потенційний призовник відмовляється ставити підпис про отримання повістки, то вимоги до нього можуть бути доведені у присутності свідків. Якщо призовник відмовляється виконувати правила військового обліку, то до нього може застосуватися відповідальність згідно із законодавством.

“Якщо це повістка, наприклад, для звірки військово-облікових даних, то застосовується адміністративна відповідальність. Якщо призовник пройшов звірку військово-облікових даних, медичну комісії для призову і уникнув від відправки у військову частину, то у такому разі настає кримінальна відповідальність”, – заявив Горбач.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Схожі записи

ДТЕК попереджає про збільшення ризиків виникнення аварій

Офіційна інформація по ситуації у районах Київщини на сьогодні

Голова КОВА представив нового керівника Гостомельської адміністрації

Напишіть коментар