19.8 C
Київ
24.06.2024
Аналітика Президент

На Європейському фінансовому конгресі Порошенко презентував програму відновлення України

Петро Порошенко виступив на Європейському Фінансовому Конгресі у польському місті Сопот. Промову п’ятого Президента вітали оваціями. Порошенко презентував програму економічного відновлення України і наголосив, що Україні потрібен План Маршалла, який націлений на членство нашої держави у Європейському Союзі та НАТО.

«Сьогодні ми зосереджені на Плані Маршалла для України. Він має ґрунтуватися на таких основних принципах – прозорості, ефективності та довіри. А також на принципі «кошти в обмін на реформи», – зазначив Петро Порошенко.

«Нам потрібно побудувати нову Україну, забезпечити її повноцінну модернізацію – модернізацію всіх політичних, економічних та соціальних інститутів за Копенгагенськими критеріями членства», – вважає Петро Порошенко.

«Це буде Україна, яка ідеально вписується в ЄС. Україна, яка завершує європейський проект, тому що без України проект ЄС ніколи б не був завершеним. Для цього Україна вже зараз має отримати статус кандидата в ЄС. Це вивільнило б інвестиційний інтерес до України ще більшого масштабу. Це допомогло б реформам в Україні посилитися», – наголосив п’ятий Президент.

«Щоб це сталося, нам потрібен План Маршалла, який приведе Україну прямо до ЄС і НАТО», – переконаний Порошенко.

За його словами, координатором цього Плану відродження та відбудови України має стати Європейська Комісія як гарант майбутнього членства України в ЄС. «Після отримання статусу кандидата Україною Європейська Комісія буде слідкувати за ситуацією розвитку в Україні щодо відповідності критеріям – як після підписання Угоди про асоціацію, в якій було досягнуто 60% виконання. Також Угода про зону вільної торгівлі, яка надає Україні 44% ринку в торговельному балансі. У нас є безвізовий режим. Скоро буде річниця його отримання. Це також дуже потужний фактор просування України до європейських реформ», – нагадав Порошенко.

Він зазначив, що після 2014 року Україна попри російську агресію змогла впровадити чимало проєвропейських реформ, зокрема реформу децентралізації, очищення банківської системи, дерегуляцію бізнесу. І саме це разом із створенням нової української Армії дало нашій державі необхідну стійкість для спротиву широкомасштабному вторгненню росії.

Порошенко також закликав надати Україні зброю та посилити санкції проти росії: «війну потрібно виграти, а не закінчити. Тому що ця війна є небезпекою існуванню всього Західного світу. Тому нам потрібно мобілізувати зброю, санкції, ембарго тощо». П’ятий Президент закликав у сьомому пакеті зробити санкції екстериторіальними і повністю припинити російський експорт, а також відключити усю банківську систему держави-агресора від SWIFT.

Петро Порошенко наголосив: українці змогли здивувати світ і зможуть зробити це ще раз. Він закликав надати Україні у найближчий час статус кандидата у члени ЄС та ПДЧ в НАТО.

«Нам це потрібно це зараз – статус кандидата. І тоді Україна вдруге здивує світ швидкістю своїх реформ. Україна – це найоптимістичніша нація на європейському континенті. Ми знаємо, чого ми хочемо, і знаємо як цього досягти», – резюмував Порошенко.

Схожі записи

Керівником КОВА призначено професійного військового

Голос Путіна розповів, як підробляти голоси – в тому числі глав держав

На Київщині АЗС знову зміни ціни на паливо

1 коментар

ANTICORRUPTION 13.07.2022 о 21:21

Органiзацiї «Реанімаційний Пакет Реформ» і «Антикорупційни й штаб» вийшли із публічними заявами щодо закритого режиму роботи Київради.

«Закритість процесу створює низку корупційних ризиків. Вже відомі ситуації під час воєнного стану, коли на закритих засіданнях дерибаниться земля, кошти спрямовуються на свої підприємства та приймаються інші корупційні рішення.
Немає жодного дослідження, яке підтверджує, що відомості про час і місце проведення засідання, а також його трансляція створює небезпеку для життя та здоров’я депутатів».

Завтра (14.07.2022) у порядку денному стоїть проект рішення про закріплення закритого режиму, недопуску представників громади до роботи ради.

Прошу інші громадські організації звернути увагу. Поки йде боротьба з ворогом держави, внутрішній ворог поки перемагає.

https://rpr.org.ua/news/kyivrada-khoche-zatsementuvaty-taiemni-zasidannia-v-rehlamenti/

https://shtab.net/news/view/kijivrada-xoche-zacementuvati-taemni-zasidannya-v-/

https://t.me/semenovatut/2169

Відповіcти

Напишіть коментар