10.2 C
Київ
14.04.2024
Армія Верховна рада

Порошенко на BBC розповів про ефективну зброю проти путіна

Петро Порошенко в ефірі британського телеканалу BBC наголосив, що внутрішня єдність всіх політичних сил в Україні стала також ефективною зброєю проти держави-агресора.

«Щодо президента Зеленського, то найбільш важливим є те, що сьогодні ми всі демонструємо єдність в Україні, адже це також ефективна зброя проти путіна. Адже путін розраховував підірвати зсередини стабільність та єдність в Україні. Нам вдалося зламати ці розрахунки путіна», – говорить Порошенко.

«З 24 лютого, дня, коли розпочалася війна, ми всі в Україні стоїмо пліч-о-пліч. І обʼєднані ми не навколо якихось посад. Ми обʼєднані навколо України. Всі ми сьогодні є солдатами, і президент Зеленський, і лідер опозиції Порошенко, і члени парламенту та уряду, волонтери та український народ. І саме це так само здивувало світ. Як здивували світ і українські Збройні сили, які вже 12 тижнів протистоять Росії», – наголошує Порошенко.

П’ятий президент неодноразово заявляв про важливість внутрішньої єдності в Україні задля перемоги над агресором. Виступаючи на саміті Європейської народної партії 10 березня, Порошенко зазначив: «Незважаючи на різні погляди, ми з президентом Зеленським сьогодні єдині, як ніколи об’єднані в боротьбі за Україну. Я відчуваю честь і відповідальність як п’ятий президент України, що стоїть за шостим президентом України, щоб забезпечити виконання його мандата і перемогти путіна».

20 березня з ефірі французького телеканалу BFMTV Порошенко сказав: «з 24 лютого ми живемо в іншому світі. І Україна демонструє ту єдність, яку путін від нас точно не очікував. До війни я був лідером опозиції і головним опонентом Зеленського. На сьогоднішній день з 24 числа я прийшов до Зеленського, протягнув йому свою руку і сказав, що зараз нас об’єднує Україна».

Схожі записи

Політичні переслідування Петра Порошенка – це наступ на опозицію

На Київщині заявляють про підтримку Петра Порошенка

У Міноборони розʼяснили новий порядок виплат військовим

Напишіть коментар