28.7 C
Київ
16.07.2024
Київська міська рада

У Київраді закликали владу припинити політичні переслідування опозиційних політиків та незалежних ЗМІ

20 січня на позачерговому пленарному засіданні депутати Київської міської ради проголосували за звернення до голів фракцій Верховної Ради, Президента України та Офісу Генерального прокурора щодо недопущення здійснення політичного тиску та переслідування п’ятого Президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка, інших опозиційних політиків, міських голів та представників місцевого самоврядування, засобів масової інформації. За відповідне рішення проголосували 62 депутата міськради.

«Політичні переслідування – це бумеранг, який б’є по Україні. Бо сіяти хаос та нестабільність в той час, коли ворог стоїть на державному кордоні означає ставити під загрозу суверенітет України та її незалежність… Використання центральною владою адмінресурсу, переслідування, обшуки, суди та тиск проти політичних опонентів лише розколють країну зсередини», – йдеться у зверненні.

Депутати Київради переконані, що політичні переслідування – «це короткий шлях до узурпації влади»: «попередні спроби узурпації влади закінчилися захопленням українського Криму та окупацією Донбасу. Центральна влада більше не має права на цю помилку».

«Інший колір партійних прапорів, успіх інших, інша точка зору не мають бути приводом для тиску, обшуків чи судилищ. Право бути іншим – це демократія. Переслідування за це право – диктатура», – наголошується у тексті заяви.

Тому депутати Київради закликали центральні органи влади припинити політичний тиск та кримінальне переслідування демократичної опозиції, змінити пріоритети і перед загрозою російського військового вторгнення об’єднатися «навколо захисту інтересів та кордонів держави». «Закликаємо боротися не один проти одного, а за Україну!» – йдеться у зверненні.

Схожі записи

У семи районах Києва з’явилися 16 нових назв вулиць та провулків

У Києві закинутий автопарк хочуть віднести до об’єктів культурної спадщини

У Києві підписано меморандум про захист Голосіївського лісу

Напишіть коментар