-7.4 C
Київ
05.12.2022
Авіація Великодимерська селищна ОТГ Медицина

З Великої Димерки хвору жінку доставили до київської лікарні гелікоптером

71-річна жителька Великої Димерки Анна Тищенко відчула себе зле. Оскільки проживає вона неподалік місцевої амбулаторії, тож дійшла туди сама. Місцеві лікарі негайно зробили обстеження та кардіограму, яка показала, що в Анни Петрівни – гострий інфаркт, – повідомляє “Київський регіон” з посиланням на допис Великодимерської територіальної громади.

Лікар викликав екстрену медичну допомогу, фахівці якої ще раз зробили жінці кардіограму і підтвердили діагноз “гострий інфаркт”. З огляду на стан хворої транспортувати її автомобілем було небезпечно і тому лікарі прийняли рішення задіяти в нештатній ситуації аеромедичний гелікоптер Національної поліції України.

Згодом гвинтокрил успішно доставив Анну Тищенко до Інституту серця, де їй вже зробили успішну операцію.

Ще раз хочу всім сказати велике спасибі, скрізь – і в Димерці, і в Інституті серця мене зустріли дуже добре, – прокоментувала вже після операції Анна Петрівна.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що мер Києва Віталій Кличко озвучив ціну на проїзд у громадському транспорті Києва.

На отруйний сморід від виробництва скаржаться у селі на Ржищівщині – дивіться відео “Київського регіону” з розслідуванням причин

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

#Київ #Київщина #НовиниКиївщини #ВеликаДимерка #Бровари #аєромедицина #гелікоптер #гвинтокрил #медики #лікарі #ІнститутСерця

Фото зі сторінки Великодимерської територіальної громади.

Схожі записи

Київський та Білоцерківський онкологічні диспансери об’єднали

На Київщини медики отримали 48 автівок екстреної медичної допомоги

На Броварщині відкрилася перша станція сортування вторсировини

Напишіть коментар