fbpx
-1.9 C
Київ
20.01.2022
ДТЕК Суспільство

Місця ремонтних робіт та час відключення світла на Київщині у суботу

У суботу 4 грудня “ДТЕК Київські регіональні електромережі“ традиційно запланувала масштабне проведення ремонтних робіт, які напряму пов’язані з відключення світла жителям Київщини, – повідомляє “Київський регіон”.

Далі наводимо перелік населених пунктів та вулиць, які сьогодні будуть знаходитися під ризиком відключення світла. Також прописуємо орієнтовні часовий період цих робіт:

Баришівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Перемога: вулиці Старокиївська, Забайкальська, Братів Ковалів, Ядлівська, Нова, Партизанська, Садова, Братів Ковалів, Космонавтів, Куренівський, Київська, Куренівська, Київська, Партизанська, 30 років Перемоги, Ватутіна, Куренівська, Тиха, пров. Польовий, Польова, Калинова, Космонавтів

Білоцерківський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Яблунівка: вулиця Росьова
  • Озерна: вулиця Богдана Хмельницького

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Богуславський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 20 годину

  • Розкопанці: вулиці Лісова, Гайдамацька, Першотравнева, Козацька, Наливайка
  • Чайки: вулиці Центральна, Садова
  • Шупики: вулиця Першотравнева
  • Медвин: вулиці Дученці, 1 Першотравневий, Волосна, Червінська, Олександра Бочарова, Зарічок

Бориспільський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 18 годину

  • Бориспіль: вулиці Старокиївська, Лермонтова, Київський Шлях, Радянська, Ватутіна, Гришинська, Володимира Момота, Котляревського, Данила Амеліна, Некрасова, Садова, Мічуріна, Жовтнева
  • Дударкiв: вулиця Ватутіна
  • Дударкiв: вулиці Першотравневий, Горького, Кошового, Ватутіна, Першотравнева, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Московська
  • Бориспіль: вулиця Київський Шлях
  • Займище: вулиця Горького
  • Лебедин: вулиці Шевченка, Гагаріна, Чапаєва, Незалежності, Шевченка пров., Петра Базюченка
  • Гора: вулиця Шевченка

Броварський районний підрозділ ДТЕК:

Технічне переоснащення або ремонтні роботи з 8 по 19 годину

  • Требухів: вулиці Вокзальний, Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова
  • Красилівка: вулиця Гагаріна
  • Семиполки: вулиці Остерське шосе, Остерський пров., Щорса, Київське шосе, Петровського, Красуцького
  • Велика Димерка: вулиці Бобрицька, Незалежності, Миронця Григорія, Комсомольська, Миру, Польова, Механізаторів, Чернігівська, Зоряна, Григорія Миронця, Степова

Васильківський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 18 годину

  • Кодаки: Леніна, Ювілейна, Польова, Максима Рильського, Кільцева, Ломоносова, Васильківська, Жовтнева, Космонавтів, Площа Леніна
  • Кулибаба: Першотравнева
  • Велика Бугаївка: Шевченка, Шевченка пров., Лісна, Гагаріна
  • Глеваха: Яблунева, Кошового, Володимирська, Додохова, Вокзальна, Спортивна, Грушевського
  • Вахівка: Шевченка, Леніна, Набережна

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Вишгородський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Нові Петрівці: Корольова пров., Корольова, БогданаВишгородськийДемидів: Михайлівська, Яблунева, Козацька
  • Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна
  • Пилява: Лісова

Володарський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Володарка: Коцюбинського, Набережна, Миру
  • Завадівка: Квітнева, Радянська, Середня, Гагаріна, Леніна, ім. Тараса Ковальського, Шкільна, Комсомольська, Піонерська
  • Дружба: Франка, Коцюбинського
  • Володарка: Будівельна

Згурівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Стара Оржиця: Набережна, Гоголя, Центральна, Шевченка

Іванківський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Запрудка: Шевченка, Короленка, Хоменка, Крайова, Скорохода, Шкільна, Малашенка, Пархоменка, Садова
  • Коленцівське: СТ “Медик-2”, Миру, Лісова, Тетерівська, Лісовий пров., Київська, Вишнева
  • Коленці: Миру, Гагаріна, Тетерівський, Толочина Павла, Кибенка Віктора, Будівельний, Шевченка, Шевченка пров., Пролетарський
  • Блідча: Молодіжна, В.Кібенка, Шевченка, Миру, Шкільна, Шишова, Ковпака, Лугова, Лісова
  • Тетерівське: Дружби, Набережна

Ірпінський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Михайлівка-Рубежівка: Слобідська
  • Львівська, 9 Лінія
  • Мироцьке: Радгоспна, Леніна, Радянська, Червоноармійська
  • Ірпінь: Садова, Садовий, Університетська, Українська, Павленка, Лесі Українки, Карла Маркса

Києво-Святошинський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Боярка: В.Симоненка, Шкільна, Черешнева, Затишний, В.Петріва, І.Андруха, Толстого, І.Богуна, М.Левицького, Б.Хмельницького, Леніна, Вокзальна, Є.Коновальця
  • Білогородка: Лікарська
  • Шевченкове: Лікарська, Амосова, Княгині Ольги, Прорізна
  • Святопетрівське: Лесі Українки, 40 років Перемоги, Вишнева, Красний Пахар, Святоюріївська, Одеська, Об’їзна
  • Юрівка: Горохівська
  • Софіївська Борщагівка: Кучанська, Ярова, Центральна, Лугова, Прорізна, Каштанова, Шевеля, Фермерська, Петропавлівська, Верховинна, Зоряна, Горького, Каштановий, Яровий, Болгарська, Райдужна
  • Хотів: Богомольця
  • Петропавлівська Борщагівка: Травнева, Прорізна
  • Тарасівка: Високовольтна

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Макарівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Осиково: Горького, Київська, Чапаєва, Ватутіна, Ватутіна пров., Київська, Івана Мазепи, Горького

Миронівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Росава: Центральна, Шевченка, Нова, Острівний, Шкільна, Шкільний, Тракторна, Новосілка
  • Миронівка: Соборності

Обухівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 19 годину

  • Обухів: Миру, Козацький шлях, Трипільська, Васильківська, Київська, Зінченка, Жеваги, Лугова, Джамбула, Незалежності, Шпаківська, Солов`їна, Шпаківка, Вербова, Садова, Полянський, Яровівська, Полянський ж/м, Яблуневий м-р, Чумацький шлях, Каштанова, Лукавиця ж/м
  • Таценки: Лісова
  • Козин: Солов’яненка, Нова, Південна, Гагаріна, Лесі Українки, Франка, Партизанська, Набережно-Лугова, Кожедуба, Жовтневої Революції, Вербовий, Солов’яненка, Затишний, Дачний, Лобановського, Миру, Нова, Ясний пров, Обухівське шосе, Солов’їна, Київська, Урожайна, Мистецька, Миру, Шевченка, Озерна, Садова, Рудики, Нова, Вереснева, Тихий, Прикарпатська, Луговий пров., ж/м “Козинський”, Пайова, Набережно-Лугова, СТ “Ватра”, Сосновий, Гостинний, СТ “Лужок”, Городній пров., ж/м Рудики, пров.Озерний, пров. Київський, Придорожна, Вересневий, Дачна
  • Київ: Старообухівська
  • Плюти: Малишка, Плютовська, Лугова, Пархоменка, Невизначена, Сосновий, Ж/м Лісовий, СТ “Луговий”, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова, пров. Січневий, Серпневий
  • Українка: Лугова, Юності, Соснова, Київська, СТ “Вычислитель”, СТ “Ватра”, СТ “Лужок”, СТ “Орія”, СТ “Дубок”, ГО “Спілка співвласників “Левада””, СТ “Луговий”
  • Нещерів: Садова
  • Романків: Лісова
  • Мала Вільшанка: Горького, Садова, Васильківська
  • Красна Слобідка: Шевченка
  • с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок
  • Тарасівка: Шевченка
  • Кулі: Вишнева

Переяслав-Хмельницький районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Переяслав: Борисовське поле, Зоряна, Теплична, Новорічна, Солонці, 40-річчя визволення Переяславщини, Ярмаркова, Соборна, Коцюбинського пров., Солонці, Коцюбинського, Дорошенка Петра, Дорошенка Петра пров., Федора Лободи, Белінського, Чехова, Чехова пров., Курченко Надії, Дощова, Вулиця невизначена, Ярмаркова, Києвобрамська, Чкалова, Межирічна, Нестерова пров., Ломоносова, Іващенка Олега, Ломана, Шкільна, Соборна, Гімназійна
  • Соснова: Леніна, Космонавтів, Берегова, Гагаріна, Жовтневої Революції, Поліська, Садова, Перемоги, Перемоги пров., Радянська, Новомарківська
  • Дениси: Незалежності, Центральна, Миру пров., Свободи пров., Чапаєва, Городищенський, Б.Хмельницького пров., Молодіжна, Ватутіна, Золотогірська, Соборна, Набережна, Таращанський, Павлюченка пров., Шевченка, Вишневий Яр, Береговий, Заболотнього, Форостовського
  • Жовтневе: Польова
  • Строкова: Лісова, Лугова
  • Сомкова Долина: Якима Сомка

Сквирський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Кривошиїнці: Сквирська

Ставищанський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Антонівка: Лесі Українки, Шкільна, Набережна
  • Полковниче: Христюка

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Таращанський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Ківшовата: Садова, Свободи, Шевченка, Шкільна, Польова, Івана Франка, Шолохова
  • Станишівка: Великоберезянська, Лесі Українки, Польова, Набережна, Безіменна, Ярова, Перемоги
  • Косяківка: Перемоги, Польова
  • Косяківка: Гончарова, Шкільна

Тетіївський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Стадниця: Жовтнева, Лесі Українки, Радянська

Фастівський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 19 годину

  • Фастів: Лебедина, Європейська, Житомирська, Європейський пров., Годованцева, Солов`їна, Бишівська, Дорогинська, Дорогинський, Сагайдачного, Дорошенка, Журавлина, Грушевського, Коржаневського, Сковороди, Коржанівського пров., Сонячна, Козацька, Савченка, Силенка, Савченка пров., І. Виговського, Тітова, Лермонтова, Лермонтова пров., Григоренка Дмитра, Героїв Мінометників, Бояринцева, Драгоманова
  • Мала Снітинка: Польова, СТ “Чайка” вул. Калинова, Терешкової, Молодіжна, Матросова, Шкільна, Сеповська, Тітова
  • Велика Офірна: Чумацький Шлях
  • Триліси: Горького, Дружби, Вишнева, Пушкіна, Польова, Козацька, Механізаторів

Чорнобильський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 18 годину

  • Чорнобиль: Без назви

Яготинський районний підрозділ ДТЕК:

Ремонтні роботи з 8 по 17 годину

  • Трубівщина: Мисливська, Канівська, Денисовицька, Запоріжська
  • Яготин: Толбухіна, Привокзальна, Садова, Говорова пров., Київська, Черняховського, Говорова, Польова, Сінна, Сінний, Чайковського, Старицького, Ватутіна, Суворова, Кутузова (ремонтні роботи з 9 по 14 годину).

Зверніть увагу, що інформація оновлюється кожні 15 хвилин. Уточнити свою особисту адресу та вулицю в списку відключень на сайті компанії ДТЕК можна за цим посиланням.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

На отруйний сморід від виробництва скаржаться у селі на Ржищівщині – дивіться відео “Київського регіону” з розслідуванням причин

На отруйний сморід від виробництва скаржаться у селі на Ржищівщині

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що ДТЕК визнала, що не може обійтися без відключення світла на Київщині.

#ВіталійШайда #ДТЕК #Київщина #НовиниКиївщини #монополіст#відключеннясвітла #ПерелікПлановихВідключеньСвітла #Перелік #ПлановеВідключенняСвітла #ВідключенняСвітла #ДеВідключатьСвітло #РінатАхметов #субота #4грудня #вихідні #коливключатьсвітло #аварія

 

Схожі записи

Відключення світла у понеділок. Більш за всіх навколо Василькова, Обухова та Переяслава

На Бориспільщині відбудеться Кубок Київської області з футболу

158 населений пункт Київщини відключать від світла у середу

Напишіть коментар