-5.7 C
Київ
17.02.2025
Наша історія Обухівська ОТГ

На Обухівщині журналіст нагадав про втрачену культурну спадщину

Журналіст “Української правди” Ельдар Сарахман продемонстрував сліди трьох курганів біля села Копачів Обухівського району, – повідомляє “Київський регіон” з посиланням на Хроніки Обухова.

Своїми спостереженнями Сарахман поділився на сторінці у Facebook.

“Мало хто знає, що за 500 метрів від парку “Київська Русь” в полі можна побачити залишки трьох колись великих могил. Їх добре видно коли навесні і восени. Який саме тип поховання невідомо. У 60-х роках могили розорали, але риси досі виразні”, – зауважив він.

Крім того, Ельдар Сарахман поділився світлиною хреста на горі Остриці поблизу села. Місці, де ніби-то у 1240 році відбулася остання перед штурмом Києва битва монголо-татар з київськими дружинниками.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше , що у Борисполі хочуть перереєструвати аеропорт назад у місто.

У Борисполі хочуть перереєструвати аеропорт назад у місто

Також читайте про те, що Ігор Кучма очолив Київську обласну лікарню.

Ігор Кучма очолив Київську обласну лікарню

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #НовиниКиївщини #Обухів #Копачів #ЕльдарСарахман #кургани #КиївськаРусь #гораОстриця #битва1240року #монголотатари #київськідружинники

Схожі записи

У Києві продемонструють посмертну маску Тараса Шевченка

На Обухівщині за булінг у школі звільнили з роботи вчительку

Омбудсмен підтримує заборону мови агресора у Києво-Могилянській академії

Напишіть коментар