18.2 C
Київ
24.06.2024
Бориспіль

На вулицях Борисполя встановлять дорожні дзеркала

Вулиці Борисполя хочуть зробити безпечнішими для водіїв та пішоходів, – повідомляє “Київський регіон” з посиланням на “Вісті“.

На думку членів виконавчого комітету Бориспільської міської ради круглі випуклі дзеркала дозволять збільшити кути огляду для водіїв. Прийнято рішення щодо встановлення нових дорожніх знаків та зміни організації дорожнього руху на наступних вулицях:

  • вулиця Київський Шлях, 14 – тут буде встановлено інформаційно-вказівний дорожній знак «Тупик»;
  • вулиця Робітнича, 3  – тут передбачено облаштування пішохідного переходу та двох засобів заспокоєння руху (дорожні пагорби);
  • вулиця Крашенівка – тут заплановано облаштування трьох дорожніх дзеркал: одне — на розі з вулицею Григорія Квітки-Основ’яненка і два на перехресті з вулицею Віри Онацької.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що Київська обласна державна адміністрація затвердила нові автобусні маршрути Обухів-Васильків та Бровари-Бориспіль.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Читайте у публікації “Київського регіону” про те, що підлеглі Віталія Кличка звинувачують обухівський держкадастр у злочині.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ #КМДА #сесіяКОР #сесіяКиївськоїОбласноїРади #КОДА #виконкомміськрадиБорисполя #дзеркаланадорогах #Бориспіль #дорожнідзеркала

Схожі записи

У Борисполі побудують ще один готель

Бориспіль продовжує потопати у смітті

Хочу перетворити Бориспільський район на інвестиційний хаб, – Горковенко

1 коментар

Максим 08.11.2021 о 10:39

Треба зробити підземні переходи а не дзеркала…

Відповіcти

Напишіть коментар