20.9 C
Київ
12.04.2024
COVID-19 Переяслав

У лікарні Переяслава 9 людей померли від коронавірусу за вихідні

За вихідні від коронавірусу в лікарні померли дев’ятеро людей,  – повідомляє “Київський регіон” з посиланням на “Інформатор”.

Згідно офіційного звіту директорки лікарні Лариси Кузьменчук померли дві жінки 1954 р.н. та 1938 р.н. з Переяславської ТГ, три людини з інших ТГ Бориспільщини та чотири людини з інших районів Київщини. Загалом цього року від коронавірусної інфекції померли 229 людей, з них – 47 жителів Переяславської ТГ, 96 жителів інших ТГ Бориспільщини та 95 людей з інших районів.

Одужало за вихідні 29 хворих

на коронавірус людей

Станом на 25 жовтня у лікарні Переяслава перебуває 179 пацієнтів, 174 із них – з COVID-19 (22 жовтня було так само). З-поміж цих пацієнтів – 35 жителів Переяславської ТГ та 77 людей із сіл інших ТГ Бориспільщини (22 жовтня було 33 та 71 відповідно).

Щодо вакцинації, то за 23 жовтня (найсвіжіші дані) в переяславській амбулаторії від COVID-19 вакцинували 153 осіб. Вакциною Pfizer щепили 102 особи (перша доза – 85, друга – 17), CoronaVac – 51 (перша доза – 41, друга – 10).

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон” повідомляв, що громади Київщини можуть залишитися без бюджету розвитку. Адже, на думку заступниці голови Київської обласної ради Тетяни Семенової, законопроект 6062 про внесення змін до Бюджетного кодексу України – це спроба поховати фінансову децентралізацію і інфраструктурні проекти на місцях.

Цим проектом передбачається ліквідація з 2023 року бюджету розвитку місцевих бюджетів, що є катастрофою для територіальних громад, – заявила Тетяна Семенова

Депутати облради заявили протест проти законопроєкту 6062

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #НовиниКиївщини #НовиниКиєва #Київ #КМДА #сесіяКОР #сесіяКиївськоїОбласноїРади #Переяслав #лікарня #ковід #померливідковід #інфраструктурніпроєкти

Фото лікарні – “Інформатор”

 

Схожі записи

У Переяславі визначили безпечні водойми для відпочинку

В аеропорту «Бориспіль» знову почав функціонувати пункт вакцинації

Переяславські школярі стали чемпіонами України зі спортивного водного туризму

Напишіть коментар