14.8 C
Київ
21.06.2024
Медицина

Реконструкції центру реабілітації дітей у Києві допомогли американські військові

Командування збройних сил США в Європі надало $90 тис. гуманітарної допомоги для реконструкції дитячого реабілітаційного закладу в Києві. , – повідомили на Твіттер-сторінці посольство США в Україні.

Зазначається, що US_EUCOM надало допомогу для реконструкції реабілітаційного закладу Київської міської дитячої клінічної лікарні №1. Це полегшить людям з інвалідністю доступ до закладу та забезпечить можливість користування послугами лікарні усім, хто цього потребує.

Як стало відомо “Київському регіону”, суму буде використано на капітальний ремонт «Українського медичного центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України», розташованого на вул. Богатирський, 30.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

#КиївськаОбласть #Київщина #КиївськийРегіон #КиївськаОбласнаРада #КМДА #НовиниКиєва #НовиниКиївщини #КомандуваннязбройнихсилСШАвЄвропі  #гуманітарнадопомога посольствоСШАвУкраїні #US_EUCOM #УкраїнськийМедичнийЦентрРеабілітаціїДітей #Богатирська30

Схожі записи

Черги у бориспільській лікарні продовжують вражати відвідувачів

На Київщині ще одного важкохворого до лікарні відправили гвинтокрилом

У КОДА визначилися з розподілом лікарень для наступного етапу медичної реформи

Напишіть коментар