16.6 C
Київ
30.09.2023
Богуславська міська територіальна громада ДСНС

Обухівські рятувальники провели рейд у лісових масивах Богуслава

Рятувальники Обухівського районного управління спільно з представниками поліції та лісового господарства провели рейд у лісових масивах Богуславської територіальної громади, – повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Київській області.

Під час рейду рятувальники та правоохоронці довели відпочивальникам – основні вимоги пожежної безпеки під час перебування у лісових масивах. Зокрема,  вони розповіли  відпочивальникам про заборону розведення вогню у лісі, спалювання сухої рослинності та суворо попередили про адміністративну та кримінальну відповідальність за навмисний підпал лісових масивів. Адже, порушення елементарних правил пожежної безпеки у лісі, може стати причиною масштабної пожежі.

Фахівці ДСНС роздали нагадали відпочивальникам правила пожежної безпеки під час відпочинку у природних екосистемах, які допоможуть уникнути пожеж та зберегти довкілля, правила поведінки на водних об’єктах та під час виявлення ВНП.

Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон“ тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Раніше “Київський регіон“ вже повідомляв, що на сесії Київської облради перерозподілили чверть мільярда гривень, а за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.

Також, “Київському регіону“ стало відомо як саме будуть розподілені автомобілі швидкої допомоги по медзакладах Київщини.

Схожі записи

На Київщині під час пожежі згоріла людина – ДСНС

Постраждалі від жахливої пожежі в Українці просять про допомогу

17 рятувальників гасили масштабну пожежу на Київщині

Напишіть коментар