Поблизу місць відпочинку у Вороньківській та Пристоличній громаді з’явилися інформаційні таблички з проханням не смітити та дотримуватися чистоти. Флешмоб #СкажиЄСчистоті організував Бориспільський актив Солідарної Молоді Київщини до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.
Активісти наголошують, що ідея акції полягає в тому, щоб розмістити в місцях відпочинку громадян нагадування про те, що потрібно прибирати і не залишати після себе сміття.
![](https://kyivregion.info/wp-content/uploads/2021/06/2-10-1024x768-1-800x600-1-300x225.jpg)
До флешмобу долучилася Пристолична громада на чолі з депутатом Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Володимиром Горковенком. Інформаційні таблички з’явилися у Борисполі та селах Чубинське, Велика та Мала Олександрівка.
![](https://kyiv-oblast.eurosolidarity.org/wp-content/uploads/2021/06/196284429_255380216340478_7304889252233123666_n.jpg)
“Сподіваємось, що інформаційні таблички нагадають, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять”, – зазначив депутат “ЄС”.
![](https://kyiv-oblast.eurosolidarity.org/wp-content/uploads/2021/06/6-2-1024x768.jpg)
“Тепер, поряд з інформаційними стендами із закликом “не палити у лісі” з’явилися інформаційні вказівники з проханням не смітити та дотримуватися чистоти”, – йдеться в повідомлені.
![](https://kyiv-oblast.eurosolidarity.org/wp-content/uploads/2021/06/196655702_314531793501198_5271838744621181555_n-768x1024.jpg)
Підписуйтеся на новини Telegram-каналу “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L
Раніше “Київський регіон” вже повідомляв, що за інформацією заступника голови Київської обласної ради Тетяни Семенової склалася критична ситуація з фінансуванням некомерційних медичних закладів області, яку терміново потрібно виправляти.