28.04.2025
Бровари Виставки

У Броварах відбудеться виставка майстрині з виготовлення килимів

16 травня в міському культурному центрі «Прометей» у рамках Фестивалю «Великдень – добрий день» проходитиме виставка «Ой прийди, весна» Заслуженої майстрині України Олександри Прокопенко.

Олександра Стефанівна продовжує давню традицію коцарства (виготовлення ворсових килимів з характерними рисунками і фактурою, які відрізняються від звичайних килимів більш довгим ворсом).

 Ії роботи особливі: захоплюють своєю колористикою, особливою подачею сюжету та втіленням образів. Але килимарство – це не єдине захоплення пані Олександри. На виставці також представлено чимало рушників зітканих ії руками.

Твори О. С. Прокопенко зберігаються у багатьох музеях України та у приватних колекціях. Вони неодноразово експонувалися на багатьох виставках в Україні та за її межами.

Ознайомитися з творчістю мисткині можна щодня з 9.00 до 19.00 год у міському культурному центрі «Прометей».

Підписуйтеся на Telegram-канал “Київський регіон” тут: https://bit.ly/3a1JE4L

Схожі записи

На прохання жителів у Броварах хочуть списати дитячий майданчик

17 рятувальників гасили масштабну пожежу на Київщині

У Броварській міськраді вимагають перевірити платіж на 6 млн гривень

Напишіть коментар