fbpx
13.1 C
Київ
15.04.2021
Бориспіль Інтерв’ю Київська обласна рада Міська рада

Хочу перетворити Бориспільський район на інвестиційний хаб, – Горковенко

Місцеві вибори підтягнули в стан кандидатів до депутатів чимало цікавих особистостей. Сьогодні «Київський регіон» вирішив поспілкуватися з справжнім профі від журналістики.

Володимир Горковенко довгий час працював політичним кореспондентом на усіх загальнонаціональних телеканалах, окрім 1+1.

В адміністрації Президента Петра Порошенка відповідав за медійний напрямок. Тепер, він кандидат до Київської обласної ради під №1 на окрузі №3, до якого входить новостворений Бориспільський район

 

Київський регіон – Насамперед, як здоров’я?

Володимир Горковенко – Дякувати Богу поки ще не потрапив в антирекорд.

Київський регіон – Ви кандидат до Київської обласної Ради. Як в таких умовах проводите агітацію?

Володимир Горковенко – Дуже складно! Не проблема зібрати велику кількість людей. Але – це великий ризик. Тому, зустрічі члени нашої команди проводять з невеликою кількістю людей. Обов’язково усім роздаємо маски. Навіть нашим опонентам. Тому ви можете побачити агітаторів від інших партій, котрі носять наші брендовані маски.

Хочу перетворити Бориспільський район на інвестиційний хаб, - Горковенко

Київський регіон – Ви сказали про команду. Хто в цій команді?

Володимир Горковенко – Питання на яке не відповісти кількома реченням. Я буду говорити лише про команду Бориспільського району у, так би мовити, старих адміністративних кордонах. Наша команда – це сплав молоді і досвіду. Наприклад, на голову Вороньківської ОТГ ми підтримуємо Любов Чешко. Це унікальна жінка, котра уже зробила Проців європейським селом. Вона дуже мені нагадує мою маму.

На міського голову Борисполя наша партія висунула молодого та амбітного Володимира Борисенка. Він не був у владі, за ним немає шлейфу корупційних скандалів,  він знає, що місто може розвиватися з таким проскоренням, що через 5-ть років його буде не впізнати. У Пристоличній громаді «Європейська солідарність» на голову висунули Олександра Чижа. Він на посаді голови ОСББ створив умови, які й не снилися у супербагатих помешканнях на елітному Печерську.

Зверніть увагу, в інших партій кандидат на голову обов’язково  маєш бути під №1 у виборчому списку. Тобто, якщо не пройдеш у мери, то точно будеш депутатом. А тепер зверніть увагу на наших кандидатів. Любов Чешко – її прізвища взагалі немає у виборчому списку. Володимир Борисенко перший, але із самого кінця. А Олександр Чиж – шостий. Вони балотуються без запасного парашута, бо впевнені у своїх силах.

Київський регіон – Як ви шукали, чи де шукали членів команди?

Володимир Горковенко – Хотів сказати, що по оголошенню, але це буде правдою лише частково. З Володимиром Борисенком, наприклад, вели переговори, бо у нього є своя команда, котра у підсумку долучилася до нашої. До речі, вони також зайняли місця у хвості загального списку. Якщо брати список до бориспільської міськради, то у ньому лише 5-ро діючих депутатів. А тепер про оголошення. Десь у червні я розмістив на фейсбук-сторінці Бориспільської партійної організації огошення про залучення нових членів команди. Наші активісти і я особисто розклеювали огошення, роздавали його на базарах. Люди дзвонили. Я приїзджав, зустрічався. І багато таких людей потрапило у список. Наприклад, по списку до бориспільської міськради балотується Микола Кулик. Він зателефонував і сказав, що хоче долучитися до команди і допомагати. От він і в списку. Хоча не хотів. Його довелося вмовляти. В такий спосіб потрапив до нашого списку до Бориспільської районної ради молодий хлопчина Дмитро Коваленко.  А його сестра опинилася у списку до Вороньківської ОТГ.

Київський регіон – Дивно! Інші партії якось не сильно рекламують свої районні списки?

Володимир Горковенко – Це їхня справа. Кажу, бо мені за наші списки і за районний зокрема, не соромно. Серед кандидатів, молода, але вже відома блогер Марія Мадзігон. А ще є люди, які завжди підтримували, або не відмовляли у допомозі. Навіть якщо ця допомога була у вигляді поради. Наприклад, це  Владислав Томін, Володимир Сонюк чи Юлія Семенова. Томін буде в окружному списку до якого  входить Переяслав. А округ в Володі та Юлі припадає на сам Бориспіль.  Доречі, вони конкуренти на окрузі. Також є у списку відомий політичний експерт Володимир Манько. Правда, я часто з ним дуже сильно сперечаюся. Він ріже правду матку в очі. Але тут, як кажуть, слів із пісні не викинеш.

Київський регіон – У Вас була фракція у попередній райраді. Хтось із них є у вашому списку?

Володимир Горковенко – Дуже цікаве питання. Щоб не вдаватися в деталі, то скажу коротко – немає нікого. Це була принципова позиція. Нам не потрібні люди, котрі дискредитують усю команду.

Київський регіон – Я бачу вам ця розмова не сильно приємна. Тепер питання про Вас. Ви нова людина для Борисполя…

Володимир Горковенко – В чому нова? В тому що непомічений у «договоняках» і різних «тьорках» – так! Про те, що я нікому нічого не винен – так! Насправді, не такий новий. Я з 2014 року очолюю Бориспільську партійну організацію «Європейської солідарності». До цього з Бориспільським, Переяславським та Яготинським районами працював як помічник-консультант народного депутата. Так, я не був в активній місцевій політиці саме в статусі депутата. Але, впевнений, що обов’язково буду після 25 жовтня.

Київський регіон – Я щось не помітив Ваших бордів.

Володимир Горковенко – Бо їх і немає.

Київський регіон – Чому?

Володимир Горковенко – Дорого! А потів дивися, щоб хтось не поклеїв догори дригом, як рекламу Володимира Борисенка.

Київський регіон – А як донесете свою думку?

Володимир Горковенко – Ніжками! Як своїми так і за допомогою наших волонтерів-агітаторів, котрі розносять газету та листівки. А ще соцмережі. Їх не варто недооцінювати. Наприклад, приїхав у село Мирне. Стою. Зняв маску. Підійшла жінка. Дивиться. А я одразу кажу жартома: «якщо бачилися, то хіба що у трамваї».  А вона: «А я Вас знаю! Ви Горковенко. Ви у Зеленського суд виграли».

Київський регіон – І як суд?

Володимир Горковенко – Та ніяк! На етапі затягування розгляду апеляції Офісом Президента України. У вересні, нарешті, відбулося перше засідання, але його перенесли, бо представник Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення дуже був зайнятий і не прийшов. А суть апеляції проста. Я виграв Верховний суд, котрий сказав, що Президент Володимир Зеленський не мав права скасовувати указ про моє призначення членом Нацради з питань телебачення та радіомовлення. До речі, цей Указа вийшов другим після указу про розпуск парламенту. Я навіть не знаю за що мені така честь. Тобто, згідно рішення суду, я є діючим членом Нацради, а Президент порушив закон.  Але суд не сказав як поновити мої права, тобто поновити на посаді. Ось з цим ми і звернувся в апеляційну інстанцію. А поки триває судова тяганина я вирішив взяти участь у виборах у якості кандидата  про що і зробив заяву.

Київський регіон – Була інформація, що до Київської обласної ради мав балотуватися колишній політв’язень Володимир Балух?

Володимир Горковенко – Так! У мене була з ним розмова. Нас познайомив народний депутат Ахтем Чийгоз. Володимир Балух дуже гарно розуміється на економіці. Він мав бути першим номером на окрузі №3 до якого входять колишні Бориспільський, Яготинський та Переяславський райони.

Київський регіон – Зачекайте! Ви ж йдете під №1 на окрузі №3?

Володимир Горковенко – Так! Якби не трагічна історія з Володимиром Балухом він був би першим, а я був би другим. Ми з ним про це говорили. А обласне керівництво партії йому взагалі пропонувало бути першим номером у списку до облради.

Київський регіон – З чим йдете до облради?

Володимир Горковенко – У нас сформована програма. Щодо мене особисто, то я хочу перетворити Бориспільський район на такий собі інвестиційний хаб. Для цього існують усі передумови. Насамперед, є вигідне логістичне сполучення – це і траса Київ-Полтава-Харків це і аеропорт «Бориспіль». Одним із таких проектів може бути, наприклад, український «Діснейленд». Уявіть скільки дітей мріє потрапити у цю казкову країну?!! Але одиниці можуть полетіти  у Францію, а, тим більше, до  США. Реалізація цієї мрії може принести мільярди грошей у бюджет не лише району, а й країни. Це і є великі інвестиції.

Київський регіон – Це якась фантастика!

Володимир Горковенко – Чому? Коли я подав до суду проти Президента, то мені навіть рідні не вірили, але я виграв. Тому, мрії збуваються, якщо дуже хотіти і наполегливо працювати.

Схожі записи

5 левенят відправили з Борисполя до Африки

У Борисполі шукають волонтерів на вибори

Лікарі Борисполя отримали захисні костюми від Фонду Петра Порошенка

1 коментар

Долой мафию 25.10.2020 о 11:25

В Киеве по списку “Европейской Cолидарности” идёт много весьма знаковых персон из старого состава Киеврады.

Номер 2 в списке – Владимир Прокопив. Был секретарём Киеврады предыдущего созыва. Чуть ли не каждый месяц получал немаленькие премии от Кличко.

Александр Мищенко, номер 45. Долгое время возглавлял самую коррупционную комиссию Киеврады – земельную:
https://kmr.gov.ua/uk/comisii/21/sklad

“Проталкивал” сомнительные изменения в детальные планы территорий (ДПТ).

Утайка с дикларацией:
https://politeka.net/person/1184755-mishhenko-aleksandr-grigorevich-dose-karera-semja-deklaracii-i-kompromat-na-deputata-kievsoveta

“Протолкнул” незаконный проект о передаче ООО “Укррятвод” земельного участка.
https://kompromat1.io/articles/138790-zemlja_dlja_druga_kievsovet_odaril_pavla_rjabikina_stolichnoj_zemlej

Отстоял строительство скандального ТРЦ на “Героев Днепра”.
https://kompromat1.io/articles/42953-mishchenko_otstojal_stroiteljstvo_trts_na_geroev_dnepra

Александр Мищенко – брат скандально известного нардепа Сергея Мищенко. Также его называют креатурой главы Администрации Президента времен Януковича Сергея Левочкина.

Кроме Мищенко, в списке “Европейской Cолидарности” присутствуют другие земельщики предыдущего созыва: Владислав Турец (номер 32) – бывший заместитель Мищенко в этой самой комиссии. Этот тип (Турец) отличается хамством и разного рода выпендрёжем. https://politeka.net/person/1192890-turec-vladislav-vladimirovich-biografija-biznes-i-kompromat-na-deputata-kievsoveta

Игорь Баленко (номер 41) – ещё один интересный персонаж из породы земельщиков: https://znaj.ua/ru/dossier/322-igor-balenko-biografiya-i-dosye-kompromat

Відповіcти

Напишіть коментар