14.9 C
Київ
01.10.2020
Міська рада ОТГ Президент Районна рада Селищна рада

Партія Порошенка йде на місцеві вибори з командою професіоналів і патріотів

ОПЗЖ – вороги України, «Слуга народу» – опоненти-дилетанти: партія Порошенка йде на місцеві вибори з командою професіоналів і патріотів 

Партія «Європейська Солідарність» йде на місцеві вибори з командою, яка об’єднала патріотів з різних політичних сил, професійних, рішучих і проєвропейських лідерів. Від результату цієї загальнонаціональної кампанії залежить доля країни – про це говорили учасники з’їзду партії, який відбувся у Києві.

Партія Порошенка йде на місцеві вибори з командою професіоналів і патріотів

«Європейська Солідарність» стає центром об’єднання демократичних сил – досвідчених та нових політиків, які поділяють ідеологію партії. Команди «Європейської Солідарності» в обласні та міські ради очолять знакові особистості – зокрема, ті, хто добре знає, що таке європейські цінності, бо надто сильно відчули на собі російську реальність. Серед них – політв’язні Кремля Роман Сущенко та Володимир Балух. Останній, за даними телеграм-каналу На районі буде першим номером у виборчому списку “Європейської солідарності” до Київської обласної ради.

«Я поділяю цінності «Європейської Солідарності», а це відповідальна, відкрита, правова, суверенна держава. Це прозора і чесна влада, це успішні громадяни, це сильні громади, потужна армія, ефективні спецслужби. Це інновації, традиції, екологічна, здорова земля. Це щасливі родини, батьки і діти. Я за Україну без дилетантизму і популізму», – наголосив Роман Сущенко, котрий балотується до Черкаської міської ради.

У партії Порошенка кажуть, що єропейські стандарти мають бути впроваджені у кожній громаді. У «ЄС» наполягають на збереженні єдиного податку для всіх груп, які на ньому працюють, а також зниження ЄСВ для тих підприємств, у яких частка витрат на зарплату перевищує 50%. У Порошенка також пропонують трирічний мораторій на нові податки чи збільшення ставок існуючих після впровадження податку на виведений капітал.

Партія «Європейська Солідарність» бере під контроль вчасну індексацію пенсій, а також вимагає повернути освітянам 5 мільярдів гривень, які в них забрала влада; підвищити зарплату вчителям на 40-70%, як це було ухвалено ще за каденції п’ятого Президента.  

До команди «Європейської Солідарності» приєднались активісти з інших політичних сил. Зокрема, Волинський штаб партії очолила волонтерка Юлія Вусенко, депутат Луцької міськради від «Самопомочі». У Полтаві від «ЄС» йде громадська активістка Юлія Городчаніна, яка раніше балотувалась до парламенту від партії «Голос». Юлія наголошує: зараз не на часі патріотам шукати поміж себе ворогів, треба об’єднуватись.

Партія Порошенка йде на місцеві вибори з командою професіоналів і патріотів

«Чому я тепер у «Європейській Солідарності»? Я вважаю, коли під загрозою державність України, всі українські, проєвропейські політичні сили і рухи мають об’єднуватися, а не шукати поміж себе ворогів. Якщо національно-патріотичні сили не об’єднаються і не згуртуються, Росія і проросійські сили в українській політиці знищать їх поодинці. Тому ми маємо збудувати дуже потужну коаліцію проукраїнських і проєвропейських сил на місцевих виборах», – говорить Юлія Городчаніна.

Народний депутат попередніх скликань від «Народного фронту» Леонід Ємець теж наголосив, що сьогодні в умовах капітулянтської політики діючої влади необхідно створити єдиний патріотичний фронт. 

Задля боротьби з проросійським реваншем списки до обласних рад очолять народні депутати з фракції «Європейська Солідарність» Михайло Забродський та Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

Партія Порошенка йде на місцеві вибори з командою професіоналів і патріотів
«Для нас принципово важливо мати свої фракції в усіх обласних радах. Тому що це позиція, яка має об’єднувати країну, і це має показати, що в нас є загальноукраїнські партії і є та стратегія, ідеологія, яка є об’єднуючою для країни. Ми чудово розуміємо, що багато місцевих мерів, які були в нашій команді і які стали успішними мерами завдяки нашій реформі децентралізації, вони змогли зробити ті перетворення і сьогодні користуються підтримкою виборців – ми будемо поважати позицію виборців. Наш пріоритет буде все-таки на обласних радах, де списки будуть очолювати достатньо символічні і сильні люди», – говорить народна депутатка Вікторія Сюмар.

Партія Порошенка йде на місцеві вибори з командою професіоналів і патріотів«Від результату цієї загальнонаціональної кампанії залежить доля країни. Насамперед ми повинні сформувати потужні фракції «Європейської Солідарності» в усіх облрадах. Але особливо це важливо в південних та східних регіонах – для забезпечення унітарності країни, боротьби з ідеями федералізму та проявами сепаратизму», – наголосив у своєму виступі п’ятий Президент, лідер партії Петро Порошенко.

«Наше завдання там – мінімізувати результат ОПЗЖ. ОПЗЖ – це ворог, це п’ята колона, яка свідомо працює на Росію, на Москву, на Кремль, на Путіна. Щодо «Слуг», це – наші політичні опоненти. Вони – дилетанти, нездатні керувати країною. Вони розвалили управління державою, і несуть таку ж загрозу для місцевого самоврядування», – зауважує Порошенко.

«Україна – сильна. Вона має достатній запас міцності, щоб  вистояти супроти ворогів. І щоб придбати імунітет, який захистить від випадкових людей, яких іронія долі підняла до вершин влади. Україна буде європейською державою, членом Євросоюзу та НАТО», – переконаний лідер «Європейської Солідарності».

Схожі записи

У Переяславі депутати намагалися восьмий раз протягнути на сесії сумнівний проект на освітлення

Від Громади Безрадичів приховують правду про кращі варіанти ОТГ

Депутати села Гора затвердили два кошториси на вже побудовані об’єкти

1 коментар

Долой мафию! 21.09.2020 о 04:36

В Украине нет ни одной настоящей политической партии. Есть огромный симулякр, состоящий из щупалец одного и того же спрута — мафиозно-олигархической системы. Это отдельная неприкасаемая каста с условным названием “элитка”, которая контролирует все партии и сохраняет реальную власть при любых раскладах. Фактически это оккупационный, антинародный режим. Все партии — имитационного типа. Идеологии служат в качестве декораций, прикрытия. Декларируемые цели не имеют ничего общего с реальной целью — получить доступ к госбюджету, который рассматривается исключительно в качестве кормушки. Есть имитации разного направления — псевдодемократические, псевдонационалистические, псевдоантиолигархические, псевдочестные и т.д. Все эти имитационные сообщества подобраны таким образом, чтобы удовлетворить запросы разных сегментов населения, но ни в коем случае не делать того, что они декларируют. Народ рассматривается только как инструмент для реализации основной задачи элитки — обогащение. Проще говоря, оккупационный антинародный режим держит украинский народ за быдло, лохов и овец для стрижки. А страна рассматривается ими как территория для зарабатывания денег. Выборы ничего не решают, они могут привести к ситуативному доминированию того или иного клана, но народ остаётся в рабстве и бесправии независимо от того, кто будет победителем на выборах. Государственные институты больше имитируют деятельность, чем работают
на самом деле. Народ просто водят за нос с помощью СМИ, создавая видимость, что народ на что-то всерьёз влияет (на самом деле нет). Антинародная властная верхушка (элитка) искусственно стравливает простых людей между собой, используя территориальные, религиозные, национальные, языковые, мировоззренческие различия, чтобы отвести угрозу от самой элитки. И пока простые люди конфликтуют друг с другом, верхушка обогащается и крепнет. Так что бороться нужно за изменение самой системы, модели функционирования государства, за наполнение реальным содержанием конституционного принципа: народ — источник власти. Выборы надо проводить гораздо чаще, можно раз в 3 года, чтобы не приходилось долго ждать, если народные избранники не оправдывают оказанного им доверия. Убрать имущественную дкриминацию кандидатов в виде денежного залога. Возможности по ведению агитации должны быть равны. Нельзя назвать равными такие условия, когда одного кандидата круглосуточно показывают по рейтинговым телеканалам, а другому дают какие-то формальные минуты за всю предвыборную кампанию. И таких барьеров, создающих тепличные условия для одних и неодолимые препятствия для других — огромное множество. В итоге выборы превращаются в профанацию, где всё решают денежные мешки. Кто больше заплатит — тот и чемпион! Деньги — реальный источник
власти, а не народ (как указано в Конституции).

Відповіcти

Напишіть коментар