11.9 C
Київ
28.05.2020
Бориспіль Карантин

У Борисполі відправили у відпустку третину співробітників міськради

30% колективу Бориспільського міськвиконкому наразі перебувають у двотижневій відпустці через карантинні заходи, повідомляють «Вісті».

Інформацію підтвердив «Вістям» Микола Корнійчук, перший заступник міського голови.
«Такі заходи є вимушеними, ми не повинні наражати один одного на небезпеку й тому прийняли колегіальне рішення оптимізувати роботу міськвиконкому та зменшити контакти у межах колективу. У кабінетах зараз працюють один-два спеціалісти», — повідомив Корнійчук.

Також він сказав, що карантинна оптимізація торкнулася й заступників міського голови. Так, наразі у відпустці Людмила Ковальова та Дмитро Гопанчук, на черзі – Людмила Пасенко.

Корнійчук запевнив, що такі вимушені заходи не вплинуть на якість роботи органів виконавчої влади Борисполя, а карантинні заходи мають стати обов’язковою вимогою для усіх, щоб не допустити епідемії коронавірусу на Бориспільщині.

Схожі записи

У Борисполі люди звинуватили сусіда у знущанні над собакою

На Київщині з 26 травня пом’якшується карантин, – Василь Володін

На Бориспільщині 48 осіб мають підозру на Covid-19

2 коментарі

Микола 31.03.2020 о 15:48

“Корнійчук запевнив, що такі вимушені заходи не вплинуть на якість роботи органів виконавчої влади Борисполя”- то можливо вони зовсім не потрібні

Відповіcти
Микола 31.03.2020 о 15:49

“Корнійчук запевнив, що такі вимушені заходи не вплинуть на якість роботи органів виконавчої влади Борисполя”.- то можливо вони зовсім і не потрібні

Відповіcти

Напишіть коментар